Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Hozzászólások moderálása


redline

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
egy code5 nevü fikanick teljes kiirását kérjükszépen!

csunyákat irt a motéval kapcsolatban........

code5 a fórum Etikai szabályzat, moderáció elveben a Hozzászólások törlése c., pontját kimerített ami a következő: Alpári illetve agresszív, fenyegető hangnemű hozzászólások.

Törlés megtörtén! Az azt követő hozzászólások is törölve.

A nicknév is letiltva ,mert nem társalgási szándékú.

Link to comment
Megosztás:

Az adok veszekben fehérgsi kolléga nyitott egy topicot SOS szívósor név alatt. Szerintem tegyük a helyére, majd töröljük.

Megnéztem és mivel nem technikai tanácsot kér vagy hasonló hanem alkatrészt keres ezért sztem maradhat.

Majd ki kell dolgozni valami megoldást az ilyen adok/veszek topikokra

sajnos arra nem számíthatok ha elkelt a cucc vagy sikerült venni valamit akkro a topiknyitó bezárja vagy jelzi nekem hogy törölhető :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg ez nem így van, legyünk következetesek!

A precedens értékű eset, amikor még a régi fórumunkon faro keresett lökhárítót az omegájára, annak nyitott egy topicot. Természetesen törölve lett, és átkerült az Omega alkatrészek közé.

Van a keres kínálban Astra GSI topic, ahol ehhez az autóhoz keresnek alkatrészet a júzerek, és szerintem a szívotorokház is csak egy alkatrész.

Gondolj bele, mindenki, aki alkatrészet keres az autójához, nyitna egy topicot... hová is vezetne ez?

Link to comment
Megosztás:

Sámli hozzászólását az Astra F / Egyéb csevegés-ből töröltem mert nagyon nagyon OFF hozzászólás volt!

a helyzet megismétlődött sajnos

Sámli hozzoászólását ugyanonnan, ugyanamiatt törölnöm kellett.

Sámli, kérlek a jövőben tartsd tiszteletben a fórum szabályzatát!

Link to comment
Megosztás:

"Eladó alkatrészek" > "Muzsika (AUTÓHIFI)"

MeliZoli hozzászólásában a második kép mérete 1Mb felett.

Kép helyett egyelőre url szerepel, elküldtem neki az optimalizált, kisebb képet.

Ha valakinek nem jön össze a képek átszabása, a megfelelő méretre, de szeretné a fórumon megjeleníteni, akkor küldje el nekem a kepoptimalizalas@freemail.hu -ra.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.