Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA K-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
On 2017. 07. 08. at 19:57, echosap írta:

Nekem 2 hetes az astra , 101 le , 74 kw, turbo nékül, eddig minden ok. 

Szép napot!

Gondolkodom,h a meglévő J 1.6 115Le Astrámat lecserélem egy ilyen szívó 1.4 re...a jelentős súlycsökkentés miatt érdekelne ,milyen vezetni ,hogy megy stb ezzel a motorral?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ford Focusról váltottam az 1,4T 125 Le K Astrára 5 ajtós. Most 8 hónapos az autó. Eddig nincs semmi gondom vele, teljesen hibátlan, igaz még csak 13000 km van benne. Imádom a tolatókamerát benne! Éjszaka is tisztán látom mi van mögöttem. Az utastér kényelmes de kicsi a csomagtartó. 6-6,5l az átlagfogyasztásom főleg városi használat mellett. Picit instabil nagyobb tempónál. (A focusnak jobb volt az úttartása) Ár érték arányban remek választás!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2018. 12. 19. at 10:52, RelakS írta:

A kamera előtt másnak is bepárásodik az üveg? Elég bosszantó tud lenni, mikor emiatt folyamatosan magyaráz, meg a távfény sem működik.

Bő egy év alatt mióta megvan az autó, egyetlen egy alkalommal fordult elő: Mikor -15 fok alatti külső hőmérsékletnél, tartós ködben, hosszú távon, órákon keresztül autóztam. Ekkor valóban nem működött a táblafelismerés, a sávtartás és a led-mátrix fényszóróasszisztense. Bosszantó, de kibírható dolog, tudok néha ha kell ezek nélkül a támogató extrák nélkül is vezetni. Ennél nagyobb baja sose legyen! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
18 órája, tomaduric írta:

Az Android Auto egy Google-alkalmazás, de miért, ha a Play Áruházban keresem, akkor nem? Másik oldalra kellett mennem apknite. Korlátozott az eszközem vagy a régióm?

Elvileg valami jogi huza-vona van ezzel kapcsolatban, ezért  nem lehet hivatalosan Play-ről letölteni. Ugyan ez a helyzet az autóban az onstaros wifi használattal is. Magyarországon nem működik, más országokban meg igen. Legalábbis én így tudom.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Most készülök vásárolni egy Opel Astra K 1.4 125 LE autót. Az Opel Wallisnál vennék meg egy kb. 1,5 éves, 26e km-t futott példányt. Érdeklődök, hogy milyen tapasztalataitok vannak az autóval, mennyire megbízható (kicsit félek a túlbonyolított "modern" motoroktól, és a közvetlen befecskendezésből adódó kokszosodástól, nameg a turbótól). Megér-e 4.5 millió forintot, vagy esetleg mást ajánlanátok-e helyette? A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

2019. júniusban vettem egy 1.4T 150LE Sports tourert. Minden rendben vele, egy kicsi, fura hibát kivéve. Amikor tempomattal megyek és gombbal kikapcsolom a tempomatot, a motorfék üzemel, majd hirtelen elkezd kicsit gyorsulni, üzemanyag mutató is felmegy a "0" állásból 1-3 másodpercig, pedig nem nyomok gázt, aztán vissza a motorfék. Ilyet ki tapasztalt??? Szervízbe még nem voltam vele, de a kereskedésben azt mondták, ilyet nem csinálhat. :) Pedig de!!! Vélemény???

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Tisztelt Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék arról, ha vásárolok használt autót IntelliLink rendszerrel szerelve, annak működése igényel-e gépjármű alvázszámához kötött regisztrációt?

Továbbá rendszernek vannak-e online funkciói, pl. navigáció közlekedési forgalomesemény információ szolgáltatás?

Ha van ilyen online lehetőség akkor ez Bluetooth vezeték nélküli kapcsolattal jön létre IntelliLink rendszer és telefon közt mobilinternet használattal?

Gyári navigációs rendszer térkép adatbázis támogatás frissítés otthon is megoldható, vagy csak szervizben és ennek milyen költsége van?

Előre is köszönöm a választ.

Ilyen autóról lenne szó: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/astra_k/opel_astra_k_sports_tourer_1_6_cdti_innovation_automata_magyarorszagi_autom_parkolo_asszisztens-16185192

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2020. 09. 13. at 9:38, Dósa Attila írta:

Tisztelt Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék arról, ha vásárolok használt autót IntelliLink rendszerrel szerelve, annak működése igényel-e gépjármű alvázszámához kötött regisztrációt?

Továbbá rendszernek vannak-e online funkciói, pl. navigáció közlekedési forgalomesemény információ szolgáltatás?

Ha van ilyen online lehetőség akkor ez Bluetooth vezeték nélküli kapcsolattal jön létre IntelliLink rendszer és telefon közt mobilinternet használattal?

Gyári navigációs rendszer térkép adatbázis támogatás frissítés otthon is megoldható, vagy csak szervizben és ennek milyen költsége van?

Előre is köszönöm a választ.

Ilyen autóról lenne szó: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/astra_k/opel_astra_k_sports_tourer_1_6_cdti_innovation_automata_magyarorszagi_autom_parkolo_asszisztens-16185192

Nem csináltam még ilyet, de amennyire tudom ezek az autók már nem olyanok, hogy utólag "összelegózod", felprogramozod és működik minden. Még egy gyári tolatókamerát is elég bajos utólag berakni.

On-line funkciók Magyarországon nem működnek. Ha a mobilon lévő alkalmazást (pl Waze) vetíted ki a kijelzőre, az persze más.

AndroidAuto facalift előtt, csak vezetékkel, USB kábellel működik, Bluetooth-on keresztül nem.

Térképet még garanciaidőn belül sem frissítik ingyen. A feltöltés nem tudom hogy megy pontosan... talán USB-n keresztül... a térképszoftver 40 ezer jó magyar forint. :(

 

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.