Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Utastér,Belsőtér


forumadmin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 2017. 04. 12. at 6:03, mgyongy írta:

Sziasztok! 

Segítséget szeretnék kérni, 2014-es J Astrába szeretnénk üléshuzatot tenni, de az első 2 fejtámlát nem tudjuk levenni.

Mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm!

Nekem úgy rémlik, hogy nem lehet levenni....

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...

Sziasztok,

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni a hátsó ajtókárpit szerelésével kapcsolatban. Todtok valahol egy jó leírást, hogy hogyan lehet egyszerűen és sérülésmentesen leszerelni a hátsó ajtókárpitokat? (Astra J 2012/5)

Az a gondom, hogy a bal hátsó hangszóróm nem szól. Szerzném megnézni, hogy hangszóró baj van vagy kábel, és ehhez szeretném lebontani a kárpitot, mert egy bontással persze szeretném is megjavítani/kicserélni ami rossz.

Ha gyárilag nincs középső hangszóró az autóban, azt utólag be lehet-e szerelni, értem ez alatt azt, hogy szerintetek a kábel ott lehet a rendszerhez, csak mondjuk a hangszóró nincs beszerelve?

Előre is köszönöm a segítséget

Üdv

Visityu

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv mindenkinek,

Újabb kérdésem lenne, bár nem nagyon látom itt az aktivitást sajnos.

Az lenne a kérdésem, hogy a műszerfalon levő jobb és baloldali szellőzőket hogyan lehet kiszedni a helyéről?

Keresgéltem már a neten, német oldalakon is, de nem igazán találtam jól használható leírást, megoldást.

Előre is köszönöm a segítséget

Üdv

Visityu

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Sziasztok!

3.5 év után kisfiam észrevétele alapján feltünt hogy j kombim hátsó térképlámpájának gomjai nem világítanak ha megy a világítás. Az lenne a kérdésem hogy azoknak is a piktogramjainak kéne világitson vagy a hátsó gombjainak nem. Minden másom ok a lámpa maga világít csak a gomjai nem ha megy a világítás akkor sem. Pedig az első térképlámpa el ablakok gombjai minden ok

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Sziasztok. Nemrég vettem egy 2014-es Astra J-t, Cosmo felszereltséggel. Az autóban félbőr ülések vannak, a problémám is ezzel kapcsolatos, amikor kanyarodok kattog valami az ülésben. Tehát mikot jobbra-balra dőlök, előre-hátra nem! Mit mondjak, elég idegesítő. A márkaszervíz semmit sem talált ami hibás lenne, szerintük minden oké. Volt már valakinek esetleg hasonló probléma, jelenség?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.