Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 years later...

Üdvözlet minden kedves Fórum társnak! 

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van e valakinek az ismeretségi körében olyan, 

aki rendelkezik opelscannerCAN -el ?

Alábbi videón látható módon, az autó rejtett funkcióit funkcióit lehetne aktiválni. 

 

Válaszokat előre is köszönöm! 

Üdv
Arnold

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Hello!

Találkozott már valaki azzal a hibával, hogy: motor teljesítmény lecsökkent? Voltam szervízben ezzel kb 1 éve, akkor csináltak vmi szilikonos zsírzást a gázpedálnál, de most ismét jött a hiba egy héten belül 2X-er is... Valakinek tapasztalat, vagy bármi tudás a témát illetően?

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...

Üdv!

 

Találkozott már valaki azzal a hibával, hogy: motor teljesítmény lecsökkent? Voltam szervízben ezzel kb 1 éve, akkor csináltak vmi szilikonos zsírzást a gázpedálnál, de most ismét jött a hiba egy héten belül 2X-er is... Valakinek tapasztalat, vagy bármi tudás a témát illetően?

 

Nekem is ezt csinálja az OPC corsa-m. Voltam vele szerelőnél, azt mondták, hogy valószínűleg a gázpedál benyomását érzékelő elektrónika hibásodott meg. Nálam ezt télen csinálja. Állítólag hideg és legfőképp párás időben jön ez elő. Először 2019 telén, pont amikor kifutott a garanciából jött elő, de csak kb. heti 1x. Nem csináltattam meg, mert nyárra elmúlt. Lehet, hogy most a hideg időben ismét elő fog jönni, akkor kénytelen leszek valamit kezdeni vele. Az AUTODOC-on néztem, gázpedál elektrónika 18.000-28.000  ft.   Ha valakinek erre már van valamilyen tapasztalata, az érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.