Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett E GSi - nem a gondokról


FBalazs

Recommended Posts

  • Hozzászólások 88
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Redline!!!!

Egyik ismerősöm még nem biztos a dolgában,de lehet hogy eladná a gépét, egy kadett gsi-t. Amit tudok róla, elöl hátul tárcsa fék, 17"-os felnik 205/40-es gumikkal, LCD-s Műszerfal ( tiszta Knight Rider feeling ), C20xe motor , direktszűrő, LEXMAUL-szívósor!!!!!!!!, teljes LEXMAUL kipuff rendszer!!!!!!!!Asszem valami Mantzel spoilerezés van elöl.S ami eltántoríthat AF-es motor, sárvédőívek cserések lennének hátul, 700ezer körül mondta az árat!

A szívósort próbáltam külön megvenni tőle , de nem adja az álnok :-) "köll az nékem is (nevetve)..." mondja.

Link to comment
Megosztás:

Redline!!!!

Egyik ismerősöm még nem biztos a dolgában,de lehet hogy eladná a gépét, egy kadett gsi-t. Amit tudok róla, elöl hátul tárcsa fék, 17"-os felnik 205/40-es gumikkal, LCD-s Műszerfal ( tiszta Knight Rider feeling ), C20xe motor , direktszűrő, LEXMAUL-szívósor!!!!!!!!, teljes LEXMAUL kipuff rendszer!!!!!!!!Asszem valami Mantzel spoilerezés van elöl.S ami eltántoríthat AF-es motor, sárvédőívek cserések lennének hátul, 700ezer körül mondta az árat!

Pizo ez a jól hangzik! Az a problem, hogy olyan április körül dől(ne) el, hogy akkor most bele tudok e fogni vagy sem :?

pontosan mit is jelent az AF-es motor??

Link to comment
Megosztás:

Valami autófelügyeletis bejegyzés , az átépítésnél valami gáz volt a motor eredetét illetően asszem és talán külföldre utazás alkalmával jelenthet ez gondot (szerintem külföldről lett a motor behozva és itthon nem volt forgalomba helyezve és mivel nem lopott de nem voltak neki előző életét bizonyító papírjai ezért kapta az af-et ----hozzáteszem ez szigorúan az én tippem és lehet nagy balf@szság amit írtam), valami ilyesmit tudok erről az egészről ,de biztos valaki jobban tudja hogy miért kap egy motor af-es bejegyzést

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
télleg Pizo mivan haverod gépével? Igértél itt képeket meg leírások meg minden csodát mi meg csak várunk, csak várunk, csak várunk.... :)

Hi!!!

Csak azért nem volt eddig semmi mert állandóan változik a helyzet,"eladomnemadom",de ígértem képeket úgyhogy csinálok akkor róla, ja és én tudtam rosszul meg is kaptam érte, NEM ROHAD a sárvédő, karosszéria egyben.

Link to comment
Megosztás:

Csak azért nem volt eddig semmi mert állandóan változik a helyzet,"eladomnemadom",de ígértem képeket úgyhogy csinálok akkor róla, ja és én tudtam rosszul meg is kaptam érte, NEM ROHAD a sárvédő, karosszéria egyben.

Most nemtudom hogy örüljek vagy sirjak. Egyfelöl jó hir mert a kocsi jobb állapotban van mint gondoltam, rossz hogy a srác nem biztos abban mit akar tenni vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.