Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok,

Érdekelne a véleményetek. Üzemanyag szivattyút szeretnék cserélni. Tulajdonképpen prevenció jelleggel mert különösebb gondja nincs az autónak, habár néha indítás után, hidegen - melegen is néha lassításnál a lefulladás határára beejti az alapjáratot, gázelvételnél néha szokott rántani. Az autó 99-es, valószínű még a gyári van benne, nem akarom hogy egyszer csak ott hagyjon az út szélén, plusz következő hónapban lesz egy 1500km-es utam. Egyébként havi 3-3200km-t járok vele. 
Az autó egyébként rendben van trafó, gyertyák, szűrők, folyadékok, üzemanyag nyomásszabályzó szelep is új, fojtószelep és alapjárati motor is tiszta. 

A kérdésem hogy milyen márkát érdemes venni, plusz vannak-e olyan csövek (olvastam pár napja a kommenteket) amikkel még érdemes lenne készülni, ha adott esetben rossz állapotban találom őket a tankban. 

Előre is köszi
 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Maverick087 írta:

Sziasztok,

Érdekelne a véleményetek. Üzemanyag szivattyút szeretnék cserélni. Tulajdonképpen prevenció jelleggel mert különösebb gondja nincs az autónak, habár néha indítás után, hidegen - melegen is néha lassításnál a lefulladás határára beejti az alapjáratot, gázelvételnél néha szokott rántani. Az autó 99-es, valószínű még a gyári van benne, nem akarom hogy egyszer csak ott hagyjon az út szélén, plusz következő hónapban lesz egy 1500km-es utam. Egyébként havi 3-3200km-t járok vele. 
Az autó egyébként rendben van trafó, gyertyák, szűrők, folyadékok, üzemanyag nyomásszabályzó szelep is új, fojtószelep és alapjárati motor is tiszta. 

A kérdésem hogy milyen márkát érdemes venni, plusz vannak-e olyan csövek (olvastam pár napja a kommenteket) amikkel még érdemes lenne készülni, ha adott esetben rossz állapotban találom őket a tankban. 

Előre is köszi
 

Szia, asszem a tankon belüli benzincsőről én értekeztem, nem a linkeken látható helyekről de ilyet vettem, mert a boltos erre esküdött (így utólag nem is alaptalanul):
https://www.kramp.com/shop-pl/en/1016050/2853904/0/NBR+PVC+pressure+hose+Niplaflex+25bar
https://triasztomlo.hu/tomlok/olaj-es-benzintomlok/niplaflex-univerzalis-tomlo
A méreteket csekkold le, hogy milyen kell a szivattyúdhoz.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Maverick087 írta:

Sziasztok,

Érdekelne a véleményetek. Üzemanyag szivattyút szeretnék cserélni. Tulajdonképpen prevenció jelleggel mert különösebb gondja nincs az autónak, habár néha indítás után, hidegen - melegen is néha lassításnál a lefulladás határára beejti az alapjáratot, gázelvételnél néha szokott rántani. Az autó 99-es, valószínű még a gyári van benne, nem akarom hogy egyszer csak ott hagyjon az út szélén, plusz következő hónapban lesz egy 1500km-es utam. Egyébként havi 3-3200km-t járok vele. 
Az autó egyébként rendben van trafó, gyertyák, szűrők, folyadékok, üzemanyag nyomásszabályzó szelep is új, fojtószelep és alapjárati motor is tiszta. 

A kérdésem hogy milyen márkát érdemes venni, plusz vannak-e olyan csövek (olvastam pár napja a kommenteket) amikkel még érdemes lenne készülni, ha adott esetben rossz állapotban találom őket a tankban. 

Előre is köszi
 

Métercsövet csak a visszatérő ágba rakj, de én inkább oda is venném a gyárit, mert ha nem tölti  poharat, hamar vége a pumpának.

Amúgy jól bírja a pumpa totál mindegy milyet veszel, egy a lényeg legyen benne mindig elég benzin (10L). Ha üresen jár az a halála mindnek.

A szívó ágba vedd meg a gyári hajlított csövet, méter nem fogja bírni, saját tapasztalat. 

Itt pld : katt ide

Célszerű célszerszámot is venni a cső bontásához, pld - FOGÓ -, enélkül csak gányolni fogsz.

Módosítva : panizzi
Link to comment
Megosztás:

On 2019. 07. 15. at 16:36, panizzi írta:

Sziasztok, Z14XE

Jelenség : erőteljes gázadáskor 3000 -nél megtorpan,  fullad, majd erőre kap. Óvatos gázadásnál felpörög de 4000-nél elfogy az erő.

EGR cserélve, hiba maradt.

3 dologra gondolok , trafósor (ez legkevésbé), fojtószelepház kín, MAF szenzor. Ez utóbbit lehúztam, kissé jobb lett, de nem pörög el 4000 fölé.

Van tapasztalat erre? Gázpedál okozhat ilyet? AC pumpa új, benzinszűrőbe is csak 1000 km van max.

Hidegen melegen jól indul, alapjárat is rendben.

Tanácstalan vagyok. HELP

 

Némi fejlemény : biztosan benzinellátási hiba (is) van. Az alábbi videót most csináltam,

egy nap állás utáni hidegindítás.

 

Mint látszik, sok a köszörülés, ez nem normális.

Véleményem szerint nem marad nyomáson a rendszer, "vissza" vagy "elfolyik" valahol a nafta. Ez veszélyes :) Van ebbe valami visszacsapó szelep? 

Ez lenne az, a fedél alatt a kis hengeres cucc?

 

Link to comment
Megosztás:

19 perce, panizzi írta:

Némi fejlemény : biztosan benzinellátási hiba (is) van. Az alábbi videót most csináltam,

egy nap állás utáni hidegindítás.

 

Mint látszik, sok a köszörülés, ez nem normális.

Véleményem szerint nem marad nyomáson a rendszer, "vissza" vagy "elfolyik" valahol a nafta. Ez veszélyes :) Van ebbe valami visszacsapó szelep? 

Ez lenne az, a fedél alatt a kis hengeres cucc?

 

A nyomóági csövet különösen meg kellene nézni.Idővel elérik elreped aztán visszanyomja a tankba a benzin egy részét.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, panizzi írta:

Némi fejlemény : biztosan benzinellátási hiba (is) van. Az alábbi videót most csináltam,

egy nap állás utáni hidegindítás.

 

Mint látszik, sok a köszörülés, ez nem normális.

Véleményem szerint nem marad nyomáson a rendszer, "vissza" vagy "elfolyik" valahol a nafta. Ez veszélyes :) Van ebbe valami visszacsapó szelep? 

Ez lenne az, a fedél alatt a kis hengeres cucc?

 

Üzemanyag nyomásszabályzó szelepet ellenőrizted? 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eljöttünk nyaralni és az autópályán derült ki, hogy nem megy egyik hátsó féklámpa sem. Elég kellemetlen :(
Minden más rendesen működik, googlizás alapján vagy a kapcsolóló vagy a biztosíték hibájára gyanakszom.
Bármilyen ötlet esetleg, hogy mit nézzek meg? 
Balatonlellén vagyunk, ha esetleg lenne itt egy tag aki segíteni tudna vagy tudnátok ajánlani valakit az nagyon jó lenne :)


Köszönettel,
Krisz
T98/Kombi Astra G Caravan Y20DTH
 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a vasammal. Y20DTH 2002-es. Nos adagoló csere, ecu és komplett immo csere volt a kicsikén + egy műszerfal csere is. 

A problémám az, hogy csere előtt sem világított a (MIL) lámpám, cserék után sem. minden működik szépen nincs hiba kód nincs semmi azon kívül hogy a klíma gáz hiányában nem megy.

Átnéztem a vezetékeket nem találtam semmi hibára utaló jelet. Programmal is próbáltam működésre bírni de nem kapcsolja be, csak a szerviz lámpát (autó villás kulcs)

Erre a problémára keresek megoldást, mivel a kis szörnyetegem egy fényezést követően menne honosításra Szeptemberben. (Szlovénból behozott lejárt műszakis)

Minden segítséget előre is megköszönök.

T.: 

Villám Károly 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Túl vagyok egy ablakemelő törött csúszkájának cseréjén .

Tenném vissza a kárpitot, a vízzáró fóliát is vissza akarom tenni, amit teljes épségben sikerült lefejteni, de ennek a gyári ragaszása már elöregedett .

Milyen ragasztó ajánlott ennek a vízzáró fóliának a rögzítésére ?

Lehetőleg olyan ragasztó anyag kellene amiről egy esetleges jövőbeni szereléskor is szakadásmentesen levehető a fólia .
Van olyan elérhető ragasztó a piacon mint a gyári volt, vagy ami ahhoz legjobban hasonlít ?

Üdv.

Astra

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Ridd írta:

Sziasztok!

Eljöttünk nyaralni és az autópályán derült ki, hogy nem megy egyik hátsó féklámpa sem. Elég kellemetlen :(
Minden más rendesen működik, googlizás alapján vagy a kapcsolóló vagy a biztosíték hibájára gyanakszom.
Bármilyen ötlet esetleg, hogy mit nézzek meg? 
Balatonlellén vagyunk, ha esetleg lenne itt egy tag aki segíteni tudna vagy tudnátok ajánlani valakit az nagyon jó lenne :)


Köszönettel,
Krisz
T98/Kombi Astra G Caravan Y20DTH
 

Nem, valószinű hogy egyszerre égett ki mindkét égő így valszeg bizti vagy inkább a kapcsoló.

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Ridd írta:

Sziasztok!

Eljöttünk nyaralni és az autópályán derült ki, hogy nem megy egyik hátsó féklámpa sem. Elég kellemetlen :(
Minden más rendesen működik, googlizás alapján vagy a kapcsolóló vagy a biztosíték hibájára gyanakszom.
Bármilyen ötlet esetleg, hogy mit nézzek meg? 
Balatonlellén vagyunk, ha esetleg lenne itt egy tag aki segíteni tudna vagy tudnátok ajánlani valakit az nagyon jó lenne :)


Köszönettel,
Krisz
T98/Kombi Astra G Caravan Y20DTH
 

Ha a középső led-es féklámpa sem világít, akkor biztos hogy kapcsoló vagy biztosíték. Ha F3.38 10A megszakad, a középkonzolon a kijelző sem menne. Tehát, ha van TID, akkor jó a bizti, kapcsoló hibás. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt honnan tudhatnám meg, hogy hány (70-100) A-es a generátorom? Az autó töltése el kezdett ugrálni (villogóvá vált az összes világító-, visszajelző fény). Rámérve 13.9-14.8 között változott és volt, hogy nem is töltött(műszerfalon a visszajelző világított). Több boltban sem tudták megmondani, hogy az autómban mekkora generátor lehet. Pl: Csergőnél 100A-es feszültség szabályozókat dob fel a rendszer, de 70-es generátor alvázszám alapján, azt mondták, hogy vigyem be és majd felújítják.

Az autó 2005-ös Z16XEP.

Köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Bmájki írta:

Sziasztok!

Azt honnan tudhatnám meg, hogy hány (70-100) A-es a generátorom? Az autó töltése el kezdett ugrálni (villogóvá vált az összes világító-, visszajelző fény). Rámérve 13.9-14.8 között változott és volt, hogy nem is töltött(műszerfalon a visszajelző világított). Több boltban sem tudták megmondani, hogy az autómban mekkora generátor lehet. Pl: Csergőnél 100A-es feszültség szabályozókat dob fel a rendszer, de 70-es generátor alvázszám alapján, azt mondták, hogy vigyem be és majd felújítják.

Az autó 2005-ös Z16XEP.

Köszi a segítséget.

A legbiztosabb lenne megnézni, rá van írva. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

43 perce, panizzi írta:

Tankba lévőt? Még nem.

Az injektorhídon ezen nincs szerintem. Egy visszacsapó beépítése pluszban nem lenne hülyeség.

Elnézést ha nincs, de nem vagyok benne biztos hogy nincsen :) Ha beírod a google-be hogy "Z14XE üzemanyag nyomás" a képeknél láthatsz egy gomba alakú fémtestű alkatrészt. 
Olyanod nincs?  

Link to comment
Megosztás:

49 perce, Maverick087 írta:

Elnézést ha nincs, de nem vagyok benne biztos hogy nincsen :) Ha beírod a google-be hogy "Z14XE üzemanyag nyomás" a képeknél láthatsz egy gomba alakú fémtestű alkatrészt. 
Olyanod nincs?  

Nincs. Itt az injektor híd vége le van zárva.

kép1  kép2

Ez alapján amít emlitesz annak az injektorhíd végén van a helye.

Félóra állás után a nyomás - ez a kis "pisi" jött ki, holott a manuálok azt írják, hogy nyomásmentesíteni kell a railt, hát itt nincs nyomás ezek  szerint...szerintem többnek kellene lennie

 

Szerk : egyébként most én sem értem valahol vissza is kell menni a tankba a naftának, lehet hogy máshol lenne?

Módosítva : panizzi
Link to comment
Megosztás:

17 perce, kingblue írta:

Én megpróbálnám kétoldali ragasztóval.Szépen rányomogatni.Bár nem tudom a hőt mennyire birja.

Elég jól, pár év alatt úgy rásül, hogy csak a fólia része jön le, a ragacsot meg lehet lakk benzinezni, már ha zavar. De ugye normál esetben sosem bontod ki többet, így nincs jelentősége mivel ragasztottad fel. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.