Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

15 órája, zotya975 írta:

Elég jól, pár év alatt úgy rásül, hogy csak a fólia része jön le, a ragacsot meg lehet lakk benzinezni, már ha zavar. De ugye normál esetben sosem bontod ki többet, így nincs jelentősége mivel ragasztottad fel. 

Annyira van csak jelentősége, hogy ha oldallégzsákos az autó, akkor légmentesen kéne felragasztani, mert ellenkező esetben nem működik az oldallégzsák, az ugyanis az ajtó belsejében történő hirtelen légnyomásemelkedést figyeli.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, tgabika76 írta:

Annyira van csak jelentősége, hogy ha oldallégzsákos az autó, akkor légmentesen kéne felragasztani, mert ellenkező esetben nem működik az oldallégzsák, az ugyanis az ajtó belsejében történő hirtelen légnyomásemelkedést figyeli.

Na ezt nem tudtam. Én azt hittem az oldal légzsákot ugyanúgy az a lassulás érzékelő indítja ami az elsőket , csak éppen más irányú erőhatásra aktiválódik.  Na és a függönylégzsákkal mi  a helyzet? 

Link to comment
Megosztás:

21 órája, panizzi írta:

Nincs. Itt az injektor híd vége le van zárva.

kép1  kép2

Ez alapján amít emlitesz annak az injektorhíd végén van a helye.

Félóra állás után a nyomás - ez a kis "pisi" jött ki, holott a manuálok azt írják, hogy nyomásmentesíteni kell a railt, hát itt nincs nyomás ezek  szerint...szerintem többnek kellene lennie

 

Szerk : egyébként most én sem értem valahol vissza is kell menni a tankba a naftának, lehet hogy máshol lenne?

Ennek  tetején lyuk van, nem csőcsonk. Gondolom ha vákum van a tankban, ugyanúgy vezérelheti egy kicsit.

fuel pressure regulator 0280160615

Visszatérő ág nincs a motortól, a kerék előtti szűrő kimenete ágazik ketté, egyik megy előre, másik vissza a tankba.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Na ezt nem tudtam. Én azt hittem az oldal légzsákot ugyanúgy az a lassulás érzékelő indítja ami az elsőket , csak éppen más irányú erőhatásra aktiválódik.  Na és a függönylégzsákkal mi  a helyzet? 

Azért nem mert oldalirányban sokkal kisebb a gyűrődőzóna, és mire a lassulásérzékelő oldalirányú gyorsulást érzékelne, addigra az oldalról érkező autó lökhárítója már a vesédben van. Sokkal gyorsabban reagáló érzékelő és gyorsabban felfúvódó légzsák kell az oldalirányú ütközés ellen. Ugyanez a helyzet a függönylégzsákkal is, amit amúgy szerintem valamiféle borulásérzékelő aktivál, viszont az érdekes az hogy tudtommal a Zafirában/G Astrában nincs ilyen, holott a függönylégzsák/fejlégzsák már rendelhető volt ezekbe az autókba is. (a fullos verziók 8 légzsákosak voltak, kettő elöl a kormányban és a műszerfalban, kettő oldalt az első ülések oldalában, kettő fejlégzsák az A-oszlop burkolatában, és két függönylégzsák a tető alatt végigfutó kárpitelemben.)

Link to comment
Megosztás:

3 perce, tgabika76 írta:

Azért nem mert oldalirányban sokkal kisebb a gyűrődőzóna, és mire a lassulásérzékelő oldalirányú gyorsulást érzékelne, addigra az oldalról érkező autó lökhárítója már a vesédben van. Sokkal gyorsabban reagáló érzékelő és gyorsabban felfúvódó légzsák kell az oldalirányú ütközés ellen. Ugyanez a helyzet a függönylégzsákkal is, amit amúgy szerintem valamiféle borulásérzékelő aktivál, viszont az érdekes az hogy tudtommal a Zafirában/G Astrában nincs ilyen, holott a függönylégzsák/fejlégzsák már rendelhető volt ezekbe az autókba is. (a fullos verziók 8 légzsákosak voltak, kettő elöl a kormányban és a műszerfalban, kettő oldalt az első ülések oldalában, kettő fejlégzsák az A-oszlop burkolatában, és két függönylégzsák a tető alatt végigfutó kárpitelemben.)

Nem tudom most pontosan nekem hány van, mert adatbázisok szerint csak 4-nek kellene lennie, de van még 3-3 felirat két oldalt a tetőkárpitnál. Az ugye elvileg a függönylégzsák, tehát összesen 6. 

Link to comment
Megosztás:

2 perce, zotya975 írta:

Nem tudom most pontosan nekem hány van, mert adatbázisok szerint csak 4-nek kellene lennie, de van még 3-3 felirat két oldalt a tetőkárpitnál. Az ugye elvileg a függönylégzsák, tehát összesen 6. 

Küldd át az alvázszámodat priviben, megnézem az autód gyári specifikációját.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, tgabika76 írta:

Küldd át az alvázszámodat priviben, megnézem az autód gyári specifikációját.

Szia!

 

Hol tudod megnézni a gyári specifikációt?

Régebben én is meg szoktam nézni  (csak beírtam az alvázszámot és mindent kiírt: milyen motor, milyen váltó, hol rakták össze stb.) egy webes oldalon de elfelejtettem hol.

Meg tudnád mondani melyik ez a weboldal?

 

Üdv!

 

Sz

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 07. 31. at 6:17, vaszabi79 írta:

Szia!

 

Hol tudod megnézni a gyári specifikációt?

Régebben én is meg szoktam nézni  (csak beírtam az alvázszámot és mindent kiírt: milyen motor, milyen váltó, hol rakták össze stb.) egy webes oldalon de elfelejtettem hol.

Meg tudnád mondani melyik ez a weboldal?

 

Üdv!

 

Sz

Itt.  Ott van hogy keresés VIN szerint :cool:

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 07. 29. at 16:37, DarthVödör írta:

Te akarod megjavítani? Akkor is le kell szedni. 7zap.com oldalon vin szám alapján megmondja hogy mekkora teljesítményű generátorral szerelték. (ecat24 eltűnt...)

Köszi!

Közben elkészültem. Áramtalanítás után 2 vezetéket leszedtem, a 2 tartócsavart kiszedtem, a generátort elforgattam és levettem a szabályzót (100A) vettem másikat és összeszereltem. Most már rendesen van töltés. A csapágyak nem lógtak, szerencsém volt, mert a generátort nem tudtam a motortérből kiszedni! Fölfelé a twinport szelep volt útban, lefelé a féltengely kipufogó páros. Szerelő mondta, hogy vagy leveszem a szívósort, vagy lekötöm a futóművet és félrehúzom a féltengelyt, ha ki akarom venni.:(

Sajnos sok miden eltűnt. A GYÍK részen lévő leírásokhoz sok helyen a képeknek a linkjeik sem élnek már (pl: képfeltöltés.hu ). Pedig a belső keringetést meg kellene csinálnom és képpel könnyebb lenne.

Link to comment
Megosztás:

On 7/29/2019 at 3:48 PM, panizzi said:

Nincs. Itt az injektor híd vége le van zárva.

kép1  kép2

Ez alapján amít emlitesz annak az injektorhíd végén van a helye.

Félóra állás után a nyomás - ez a kis "pisi" jött ki, holott a manuálok azt írják, hogy nyomásmentesíteni kell a railt, hát itt nincs nyomás ezek  szerint...szerintem többnek kellene lennie

 

Szerk : egyébként most én sem értem valahol vissza is kell menni a tankba a naftának, lehet hogy máshol lenne?

Üdv!

Emlékeim szerint nekem is így néz ki az injektorhídba vezető cső (Zafira A, Z16XE motor) és nekem is csak ennyit "pisilt", mikor nyomásmentesítettem (benzinszűrő cseréhez, de nem tudom mennyi állás után csináltam). Én is csodálkoztam, de nekem megy az autó rendesen, így nem tudom, mennyi az üzemanyag-nyomás.

Nem lehet egyébként, hogy a nyomásszabályzó szelep a tankban van az AC pumpa környékén?

Nézegettem az alkatrészek rajzait, itt és itt, de nem sokkal lettem okosabb sajnos. Nálam – emlékeim szerint és a rajz szerint is – úgy van, hogy a benzinszűrő után van egy Y elágazás, egyik ága megy előre a motorhoz, a másik megy vissza a tankhoz. Mikor nézegettem az autón a dolgokat, nyomásszabályzóval sehol nem találkoztam, ezért kérdezem, hogy a tankban nem lehet-e (a szűrő előtti ágban)...?

Módosítva : Logosz
Link to comment
Megosztás:

On 7/30/2019 at 1:20 PM, panizzi said:

Visszatérő ág nincs a motortól, a kerék előtti szűrő kimenete ágazik ketté, egyik megy előre, másik vissza a tankba.

De írtad te is, csak nem olvastam el alaposan... bocsánat!

Ezért valószínű, hogy ebben a kontrukcióban, ami nekünk van, a nyomásszabályzó a tankban van, mindezen szerelvények előtt, mert így tudja biztosítani az állandó nyomást – a felhasznált üzemanyag mennyiségétől (alapjárat–padlógáz) függetlenül.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 08. 01. at 13:18, Bmájki írta:

Sajnos sok minden eltűnt. A GYÍK részen lévő leírásokhoz sok helyen a képeknek a linkjeik sem élnek már (pl: képfeltöltés.hu ). Pedig a belső keringetést meg kellene csinálnom és képpel könnyebb lenne.

Próbálkozz az opelmuhely.com-n, ott is volt egy időben téma az Opel belső keringetés ...

Módosítva : L.Fazakas
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, Logosz írta:

De írtad te is, csak nem olvastam el alaposan... bocsánat!

Ezért valószínű, hogy ebben a kontrukcióban, ami nekünk van, a nyomásszabályzó a tankban van, mindezen szerelvények előtt, mert így tudja biztosítani az állandó nyomást – a felhasznált üzemanyag mennyiségétől (alapjárat–padlógáz) függetlenül.

Nekem pl. a tankban van, a szivattyúház fedelében ...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

A klima kompresszor szijtarcsaja be tud halni? Elment a klima a kocsiban, es sziszeg csak az utasterbe ha bekapcsolom. Ritmikus sziszego, klaffogo hangot ad ki a generatornal a szij, ha rafujok WD40et a szij feluletere akkor egy kis ideig elhallgat. Nem az a tipikus nyikorgo hang, inkabb mintha csapagyas lenne valami. Elofordulhat? A szijban elvileg 30.000 km van. Hasznalathatom igy az autot? Eleg regota hallottam ezt a hangot eleinte azt hittem hogy valamelyik vakuum vagy levego cso sziv falsot. De most hogy eleg hangos eleg jol kiveheto hogy a kompresszor felol jon. Foleg hogy hideget sem fuj mar a klima...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

egyik napról a másikra elromlott az indexem. Egyik irányba se működik. Reflektort tudok kapcsolni, tehát a fényváltó kar azon része működik. Fura lenne h mindkét irány index reléje elromlik egyszerre, de ki tudja?

Szerintetek?

Elore is köszönöm!

udv

david

Link to comment
Megosztás:

20 perce, Sirdawid írta:

Sziasztok,

egyik napról a másikra elromlott az indexem. Egyik irányba se működik. Reflektort tudok kapcsolni, tehát a fényváltó kar azon része működik. Fura lenne h mindkét irány index reléje elromlik egyszerre, de ki tudja?

Szerintetek?

Elore is köszönöm!

udv

david

Esetleg a relé mehetett tönkre. Cseréld fel egy mellette lévővel, s mindjárt kiderül.

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 08. 02. at 22:35, Logosz írta:

Üdv!

Emlékeim szerint nekem is így néz ki az injektorhídba vezető cső (Zafira A, Z16XE motor) és nekem is csak ennyit "pisilt", mikor nyomásmentesítettem (benzinszűrő cseréhez, de nem tudom mennyi állás után csináltam). Én is csodálkoztam, de nekem megy az autó rendesen, így nem tudom, mennyi az üzemanyag-nyomás.

Nem lehet egyébként, hogy a nyomásszabályzó szelep a tankban van az AC pumpa környékén?

Nézegettem az alkatrészek rajzait, itt és itt, de nem sokkal lettem okosabb sajnos. Nálam – emlékeim szerint és a rajz szerint is – úgy van, hogy a benzinszűrő után van egy Y elágazás, egyik ága megy előre a motorhoz, a másik megy vissza a tankhoz. Mikor nézegettem az autón a dolgokat, nyomásszabályzóval sehol nem találkoztam, ezért kérdezem, hogy a tankban nem lehet-e (a szűrő előtti ágban)...?

Hello, jó úton jársz.

Vettem bele egy bontottat, de az még rosszabb, épp csak elindul az autó. Most rendelek gyári újat.

99% hogy ez a baja (a tankban lévő nyomásszabályzó)

Link to comment
Megosztás:

39 perce, zotya975 írta:

Üdv..a váltókar kottyanására, ami itt jön elő, van megoldás? Több helyen láttam javító készletet, de egyiken sem látom hogy ide való lenne:

http://266N_vtelehhhhhhn.png

Ehhez a típushoz nincs is. Amit tudok ajánlani, az a zsugorcső. Veszel megfelelő méretet, rámelegíted a gömbre, szilikonzsír és visszateszed. Sufni tuning de nekem hibátlanul működik 2 éve. 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

4 órája, Maverick087 írta:

Ehhez a típushoz nincs is. Amit tudok ajánlani, az a zsugorcső. Veszel megfelelő méretet, rámelegíted a gömbre, szilikonzsír és visszateszed. Sufni tuning de nekem hibátlanul működik 2 éve. 

Kösz, ez jó ötlet, én arra gondoltam hogy a fészekbe teszek valami betétet, de ez jóval egyszerűbb. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.