Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

2003-as G Astrám van, 66 ezer km-rel. Z14Xe. Jelentkezett ma egy kis problémám. 100 -as tempónál, 3000 körüli fordulatszámnál egyszer csak elment az erő a vasból, villogni kezdett a sárga Check Engine lámpa. Visszább engedtem a gázt, akkor kialudt. Ismét odaléptem, nem gyorsult, villogott, mintha nem menne minden henger. Leálltam félre, üres, kis gáz, és kicsit zakatoló hangja volt. Leállítottam, 10 perc után újra indítottam, azóta semmi hiba. Meg is hajtottam kicsit, olyan mint előtte. Mi lehetett vele? Én egyből EGR szelepre gondoltam. Légyszíves erősítsetek meg benne, vagy esetleg más ötlet?

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2003-as G Astrám van, 66 ezer km-rel. Z14Xe. Jelentkezett ma egy kis problémám. 100 -as tempónál, 3000 körüli fordulatszámnál egyszer csak elment az erő a vasból, villogni kezdett a sárga Check Engine lámpa. Visszább engedtem a gázt, akkor kialudt. Ismét odaléptem, nem gyorsult, villogott, mintha nem menne minden henger. Leálltam félre, üres, kis gáz, és kicsit zakatoló hangja volt. Leállítottam, 10 perc után újra indítottam, azóta semmi hiba. Meg is hajtottam kicsit, olyan mint előtte. Mi lehetett vele? Én egyből EGR szelepre gondoltam. Légyszíves erősítsetek meg benne, vagy esetleg más ötlet?

Előre is köszönöm a segítséget.

Fagyizás Fehérvárig és vissza 4.-ben!

Link to comment
Megosztás:

Köszi a hozzászólásokat! Bár ezt a fagyizás szakszót nem igazán ismerem. Asszonynál vágom, de az nem ide tartozik. :rolleyes:

Sajnos úgy néz ki nem EGR lesz. Reggel azzal indítottam, hogy jól bevált fék+gáz módszerrel kivillogtattam a hibát. Egy kódot dobott csak: P0300=Különböző hengerek felismert gyújtáskimaradás

Ezzel ugyan mit kezdjek? Lehet, hogy gyújtás híd lesz? Diagnosztikával tudnak-e szerintetetk pontosabb infot adni? De azóta sem jött elő.

"Jó" munkát mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Asszonynál vágom, de az nem ide tartozik. :D

:rolleyes: :blink: :lol:

A lényeg: Magas fordulaton (wessz kartárs 5000-eset irt, nekem ahhoz nem lenne szívem) tartod a kocsit pár 10 km-en keresztül és kitisztul a motorból

meg a rendszerbôl a sok leragadt takony. Ehhez nem kell ám 220-szal menni, mehetsz 3-4-esben 130-cal...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mivel ez az első téli időszakom az autóval, meg tudjátok mondani, hogy indítózásnál mennyi az az idő, ami alatt be kellene röffennie?

Nálam tegnap kb 3 fokban kellet kb 2 mp indítózás. Az soknak számít már? Gyanakodjak az akksi lemerültségére? (főleg, most hogy jönnek a fagyok)

A másik kérdésem, hogy néha-néha 2-es fokozatban úgy 1500-as fordulatot tartva rángat egy picit, de gázt elvéve vagy többletet adva helyreáll (csak 2-esben jött eddig elő és csak 1500-as ford.nál). Gond lehet a vezérléssel?

Utánaolvasva a rángatás oka meg valószínű az EGR lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2003-as G Astrám van, 66 ezer km-rel. Z14Xe. Jelentkezett ma egy kis problémám. 100 -as tempónál, 3000 körüli fordulatszámnál egyszer csak elment az erő a vasból, villogni kezdett a sárga Check Engine lámpa. Visszább engedtem a gázt, akkor kialudt. Ismét odaléptem, nem gyorsult, villogott, mintha nem menne minden henger. Leálltam félre, üres, kis gáz, és kicsit zakatoló hangja volt. Leállítottam, 10 perc után újra indítottam, azóta semmi hiba. Meg is hajtottam kicsit, olyan mint előtte. Mi lehetett vele? Én egyből EGR szelepre gondoltam. Légyszíves erősítsetek meg benne, vagy esetleg más ötlet?

Előre is köszönöm a segítséget.

Szia Atis25'

Látom téged is elért a téli átok :rolleyes: Én is ugyan ezzel küzdöttem hónapokig. a lényeg hogy ne engedd, hogy bármit is megvetessenek veled! Csak szeleped vannak lekokszosodva! Nálam egy dolog bevált: minden 4-5 tankolás után tankolj valamelyik kútnál magas oktánszámú benzint. V-power Racing vagy Evo Neo-t! Az Evo Neot ajánlom mert sokkal olcsóbb mint a racing. én találtam egy kutat ahol 315.- HUF egy tanknál így csak 800.- HUF-al fáj többe mint a 95. Reggel jobban indul majd és ne lepődj meg de kicsit morgósabb lesz a motor :blink:

A lényeg ha megtankoltál minimum 4000 ford kb 20 km majd üres tankig 3000 alatt ne válts sebességet! Én a telet így szoktam túlélni :D:D

Hátha nálad is bejön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi a hozzászólásokat! Bár ezt a fagyizás szakszót nem igazán ismerem. Asszonynál vágom, de az nem ide tartozik. :rolleyes:

Sajnos úgy néz ki nem EGR lesz. Reggel azzal indítottam, hogy jól bevált fék+gáz módszerrel kivillogtattam a hibát. Egy kódot dobott csak: P0300=Különböző hengerek felismert gyújtáskimaradás

Ezzel ugyan mit kezdjek? Lehet, hogy gyújtás híd lesz? Diagnosztikával tudnak-e szerintetetk pontosabb infot adni? De azóta sem jött elő.

"Jó" munkát mindenkinek!

Valószínűleg valamelyik szeleped van elkokszosodva és ezért nem zár rendesen. Ez a kíméletes autózás miatt lehet. Alacsony fordulatszámon váltasz magasabb fokozatba.

Ez nem csak a Te hibád, sokan elkövetik ezt köztük én is. Elvileg 3000ford/perc fordulatig nem kell váltani.

A fagyizós történet onnan jött, hogy az egyik cartárs (Azt hiszem Uhuhu) javasolta, hogy akinek ilyen problémája van az menjen le Székesfehérvárra fagyizni 4.-ben. De a motor fordulatszáma ne essen 4000ford/perc alá.

Ezért javasoltuk neked is a fagyizós javítást.

Hidd el működik, nekem is sikerült "megjavítanom". :blink:

Link to comment
Megosztás:

Kormolom én is rendesen. amikor megyek haza munkából este a nagy hidegben megizzadok rendesen a hőfok visszajelző megindulásáig :rolleyes: mert ha kimozdul akkor már baj nincs :blink:

igen,bár nekem elég max 1 km-már langyosat fúj,az opeleknek mindig is jó volt a fűtésük...

Link to comment
Megosztás:

igen,bár nekem elég max 1 km-már langyosat fúj,az opeleknek mindig is jó volt a fűtésük...

Szerintem is nagyon jó a fűtése!

Bár én arra lettem, figyelmes, hogy (általában 1, 2-esen nyomatom a ventilátort) Ha 3-ra kapcsolom akkor olyan "furcsa" hang jön a kesztyűtartó felől, olyan mintha vmi vmihez érne.....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tapasztalatokat és a véleményeket!

Akkor most először is tankolok valami normális benzint, aztán ami a csövön kifér. :rolleyes: Persze csak módjával. Valószínű ez lesz a baja, mert én is 80%-ban városban járok és tényleg alacsony fordulatszámon váltok. Egy próbát megér. Márkaszervízre rászóltam, ők egyből gyújtástrafó cserével indítottak. Cirka 50 ezer. ezzel szemben egy pár tankolást megér jobb benzinből. Aztán majd meglátjuk. Mondjuk most is meghajtottam rendesen, hogy előjön-e a baja, de nem.

Ha van valami jelentkezek.

És még 1x köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tapasztalatokat és a véleményeket!

Akkor most először is tankolok valami normális benzint, aztán ami a csövön kifér. :blink: Persze csak módjával. Valószínű ez lesz a baja, mert én is 80%-ban városban járok és tényleg alacsony fordulatszámon váltok. Egy próbát megér. Márkaszervízre rászóltam, ők egyből gyújtástrafó cserével indítottak. Cirka 50 ezer. ezzel szemben egy pár tankolást megér jobb benzinből. Aztán majd meglátjuk. Mondjuk most is meghajtottam rendesen, hogy előjön-e a baja, de nem.

Ha van valami jelentkezek.

És még 1x köszi!!

Nehogy megvedd a trafót! Mert az vagy jó vagy nem! én bele estem abba a hibába hogy kicseréltettem aztán másnap reggel ugyan úgy rossz volt. Szerencsére vissza vették.

szal szerintem is megér egy próbát és 3000 alatt soha nem kell váltani. Városban is csak 3-as ban így a sebesség is be lesz tartva. majd írj mi a helyzet :lol: ha 1 hétig tünetmentes akkor siker van :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

na tegnap este végigimádkoztam a 200 km-t amit vezettem

előtte volt vízpumpa csere, mégpedig mert egyrészt elment a fűtés, másrészt csöpögött kifele a hűtővíz

aztán csere, feltöltés, minden oké

erre pár napra rá, TEGNAP, megintcsak elmegy a meleg, megérkeztem, nézem víz alig, 2-3 l-t rátöltöttem, utána jött a 200 km, a végére minden oké volt, valszeg csak nem járattam át a rendszeren

no, de aztán volt olyan, az úton, hoghy elkezdett pislákolni az olaj-izé a műszerfalon, megütöttem, hátha kontakt hiba, de ugyanúgy pislákolt, kialudt, megint világított, megint el

út felénél kiszállás, olajszint MÉG SOK IS, .. akkor meg? van még kb 4ezer km az olajcseréig

Link to comment
Megosztás:

na tegnap este végigimádkoztam a 200 km-t amit vezettem

előtte volt vízpumpa csere, mégpedig mert egyrészt elment a fűtés, másrészt csöpögött kifele a hűtővíz

aztán csere, feltöltés, minden oké

erre pár napra rá, TEGNAP, megintcsak elmegy a meleg, megérkeztem, nézem víz alig, 2-3 l-t rátöltöttem, utána jött a 200 km, a végére minden oké volt, valszeg csak nem járattam át a rendszeren

no, de aztán volt olyan, az úton, hoghy elkezdett pislákolni az olaj-izé a műszerfalon, megütöttem, hátha kontakt hiba, de ugyanúgy pislákolt, kialudt, megint világított, megint el

út felénél kiszállás, olajszint MÉG SOK IS, .. akkor meg? van még kb 4ezer km az olajcseréig

nem az olajjal van baj, hanem lehet, hogy nincs olajnyomásod...

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
nem az olajjal van baj, hanem lehet, hogy nincs olajnyomásod...

az is lehet, csak én ehhez (is) hülye vagyok

Tud valaki segíteni a megoldásban vagy menjek autószerelőhöz?

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi

Más:

vezérműszíjra ezt az árajánlatot kaptam a Meteor-tól:

vezérműszíj 8.670,- Ft

vezérműszíjhoz vezetőgörgő 11.248,- Ft

vezérműszíjhoz feszítőgörgő 14.573,- Ft

generátor szíj 5.088,- Ft

generátor szíjhoz (feszítő)görgő 5.580,- Ft

izzítógyertya, 3.900,- Ft/db

generátor szíjhoz kérdezte hogy feszítőgörgő kell-e nekem vagy csak görgő, mert van az is, a görgő ára a 5.580,- Ft

Őszintén nem tudom, mert nekem is csak mondták hogy ezeket kérdezzem meg

Ja és van "dobókockás akció"

Akár 20-30 % kedvezmény is lejöhet ezekből az árakból

Na most ez nekem nem annyira tetszett, mi az hogy LEHET?

Akkor adja meg a 30 % -ot nem? :rolleyes:

Szóval ez van, a kocsit díszítjük fel idén, nincs karácsonyfára pénzünk :blink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a tapasztalatokat és a véleményeket!

Akkor most először is tankolok valami normális benzint, aztán ami a csövön kifér. :rolleyes: Persze csak módjával. Valószínű ez lesz a baja, mert én is 80%-ban városban járok és tényleg alacsony fordulatszámon váltok. Egy próbát megér. Márkaszervízre rászóltam, ők egyből gyújtástrafó cserével indítottak. Cirka 50 ezer. ezzel szemben egy pár tankolást megér jobb benzinből. Aztán majd meglátjuk. Mondjuk most is meghajtottam rendesen, hogy előjön-e a baja, de nem.

Ha van valami jelentkezek.

És még 1x köszi!!

Hali.

Megkérdezhetem,h mennyi a fogyasztásod a 80%-os városi használattal??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.