Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Szia!

Látom BP XX.kerben élsz. Én Márkakereskedésben dolgozom. Igaz nem opel hanem: Seat VW, Mitsubishi. azonban nem csak márkaszervíz vagyunk hanem márkafüggetlen szakszervíz is! Rendkívül korrekt és képzett szerelő kollegáim vannak akikkel szerintem megbeszélhető az általad említett dolgok. A szalon és a szervíz Mendén van közvetlen a 31-es főút mellett. Mivel nem lenne nagy távolság ide kijönni szerintem megérne egy misét. Már csak azért is mert normális helyen lenne megcsinálva illetve igaz nem ismerjük egymást annyira de talán nyugodtabb lennél mint egy full idegen helyen.

Ha érdekel akkor január 4. én kezdjük az évet és egyeztethetünk egy időpontot!

szia . van 1 közös ismerösünk töle hallottam hogy kinlodsz a verdáddal menj WESSZ hez ö biztos tud segiteni a munkályára vállal garanciát nekem is ö csinálta meg a müszert pedig az idén már 2x jav . ugyanazzal és azota jo miota a fenn emlitett ur megbütykölte.

Link to comment
Megosztás:

szia . van 1 közös ismerösünk töle hallottam hogy kinlodsz a verdáddal menj WESSZ hez ö biztos tud segiteni a munkályára vállal garanciát nekem is ö csinálta meg a müszert pedig az idén már 2x jav . ugyanazzal és azota jo miota a fenn emlitett ur megbütykölte.

Ha ezt nekem írtad, akkor nem okés, wessz uhuhut ajánlotta , vele már le van beszélve nagyjából.

Egyébként nem szenvedek, semmi baja a járgánynak (kopp-kopp-kopp), csak márkaszervízes, számlás 30ezres szervízre van szükségem. No nem csak a számlára, valóban ki lesznek cserélve az alk.részek.

Ezt úgy néz ki uhuhu megoldja nekem.

Link to comment
Megosztás:

EGR,fojtószelepház?

vagy esteleg még meglehet nézni nem köpe e szana-szét a gyertyákat. és igen amit cartárs mondott EGR és fojtószelep tisztítás ha tele van anyaggal. és utánna mehet még egy fagyi

Köszi a tanácsokat.

De nincs benne EGR, a gyertyák meg tiszták.

fojtószelep tisztitáson mit értetek?

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tanácsokat.

De nincs benne EGR, a gyertyák meg tiszták.

fojtószelep tisztitáson mit értetek?

Z14XE-ben nincs EGR? :rolleyes:

A fojtószelepházban sok trutyi rakódhat le,főleg ha soxor fut rövid városi távokat a kocsi,meg alacsony fordulaton.

Szétszeded,,kikapirgálod a koszt,kitisztítod és kész.

Link to comment
Megosztás:

Z14XE-ben is van EGR. Az enyémben biztos. 2003-as. Csak ha rajta van a motorburkolat akkor nem látszik. Egyébként szemből állva jobb oldalt hátul a blokkon. Nem lehet összetéveszteni semmivel, henger alakú szelep, az oldalán felül csatival.

Ezen csodálkoztam én is,hogy azt írta nincs benne!!

Link to comment
Megosztás:

Ezen csodálkoztam én is,hogy azt írta nincs benne!!

Tisztelt kartásak ebben pedig nincs csak a helye, az is gyárilag lefedve!

ez mint írtam egy 2005-ős kiadású vas, és mintha itt a fórumon olvastam volna, 2004-től nincs benne ilyen szelep, mivel az elektronika vette át a szerepét.

azért köszi a tanácsokat de a szelepház pucolás után is folytatja a az áldásos tevékenységét!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt kartásak ebben pedig nincs csak a helye, az is gyárilag lefedve!

ez mint írtam egy 2005-ős kiadású vas, és mintha itt a fórumon olvastam volna, 2004-től nincs benne ilyen szelep, mivel az elektronika vette át a szerepét.

azért köszi a tanácsokat de a szelepház pucolás után is folytatja a az áldásos tevékenységét!

Esetleg itt Pécs környékén nem tudtok egy megbízható aranykezű opelos mestert aki meg tudná lesni a kocsit?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2005-ös z14xe astrám, ami elkezdte nekem is dobálni a sárga lápás gyujtás hibákat, forumról másnak adott tanács alapján elmentem vele fagyizni. A problémát azóta nem dobja, viszont mikor fordularol kéne neki visszaállni az alapjáratra akkor vagy annyira leesik az rpm hogy megáll a motar, vagy ugy jár pár másodpercig mint a traktor azt megint normális a járása. ill menet közben *megfullad* a moci, gyorsitáskor letorpan elég sokáig ill. 2000-es rpm-ig ugy ugrál mint egy traktor.

Nagyon megköszönném ha tudnátok segiteni, vagy jo tanácsot adni.

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN OPELOS TÁRSAMNAK ÉS CSALÁDJÁNAK!

Szia! Ez biztos EGR. Nekem az x16xe ugyan ezt csinálta. A szelep tisztítása megoldhatja a problémát de nem garantálja hogy 50KM után nem jön elő újra. A legjobb a csere szerintem az EGR-t 25E körül be lehet szerezni.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt kartásak ebben pedig nincs csak a helye, az is gyárilag lefedve!

ez mint írtam egy 2005-ős kiadású vas, és mintha itt a fórumon olvastam volna, 2004-től nincs benne ilyen szelep, mivel az elektronika vette át a szerepét.

azért köszi a tanácsokat de a szelepház pucolás után is folytatja a az áldásos tevékenységét!

Régi motoroknál csinálták azt sufniba, hogy lezárták a szelepet egy lemezzel, ezt én is csináltam.

Link to comment
Megosztás:

Kozi Boldog szülinapot!

A kocsidat meg jövőre jól megszakértjük,szerintem ma már bulizzunk!

Lesznek itt olyan fejek (miután kijózanodtunk )akik csípőből vágják a témát:uhuhu,wessz stb...

A mediterrán topikban pedig találsz Pécs környéki társakat,ők bizti segítenek!

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt nekem írtad, akkor nem okés, wessz uhuhut ajánlotta , vele már le van beszélve nagyjából.

Egyébként nem szenvedek, semmi baja a járgánynak (kopp-kopp-kopp), csak márkaszervízes, számlás 30ezres szervízre van szükségem. No nem csak a számlára, valóban ki lesznek cserélve az alk.részek.

Ezt úgy néz ki uhuhu megoldja nekem.

szia . ha te vagy Lacika 85 akkor neked de ha nem akkor is buék sárga lámpa nélkül.

Link to comment
Megosztás:

szia . ha te vagy Lacika 85 akkor neked de ha nem akkor is buék sárga lámpa nélkül.

juj mit csináltam? ;) :D én vagyok igaz volt nekem is sárgalámpa de aztán itt megoldottuk a srácokkal és kop kop kop már eltünt 3-4 hónapja :blink: csak lehet sokat beszéltem róla mert sokmindenkinek ez a problémája :lol:

amúgy neked is Boldog új évet mint mindenkinek :D

DISCOVER OPEL! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jah tényleg van valakinek valami ötlete, hogy ha teljesen kitekerem a kormányt és fordulok, olyan mintha a gumi beleérne a doblemezbe, szóval nem olyan hangja van mintha a féltengely csukló lenne a ludas ahhoz a hanghoz már volt szerencsém calibránál és fater F jénél is. de viszont másik irányba nem csinálja. elképzelhető hogy a gumiméret? 185/65 R15 gyári a gumi rajta meg a télim is ugyan ilyen. Viszont sok ismerősömnek 195/60 R15 el van szerelve.

Link to comment
Megosztás:

jah tényleg van valakinek valami ötlete, hogy ha teljesen kitekerem a kormányt és fordulok, olyan mintha a gumi beleérne a doblemezbe, szóval nem olyan hangja van mintha a féltengely csukló lenne a ludas ahhoz a hanghoz már volt szerencsém calibránál és fater F jénél is. de viszont másik irányba nem csinálja. elképzelhető hogy a gumiméret? 185/65 R15 gyári a gumi rajta meg a télim is ugyan ilyen. Viszont sok ismerősömnek 195/60 R15 el van szerelve.

Milyen felnid van ?

Link to comment
Megosztás:

gyári 15-ös lemezkerék :blink: de jövőre akarok 16" alufelnit csak rá kéne jönni mi okozza ezt a hangot vagy mit. mert azon 205/55 16 gumi lenne :rolleyes: ami mutat is. vagy jobb választás lenne a 15" 195/60 15? ÉN 16" akarok :lol::D:D:D:D:D:D

Csak azért érdeklődtem, mert ha gyári felnijeid vannak - és a gumiméretek is jónak tűnnek - akkor nem érhet bele a doblemezbe a kereked, még akkor sem , ha teljesen alászeded a kormányt.

Ha tuti, hogy az zajong, akkor nézzél alá, mert annak nyoma kell legyen, aztán többet tudsz majd.

Link to comment
Megosztás:

jah tényleg van valakinek valami ötlete, hogy ha teljesen kitekerem a kormányt és fordulok, olyan mintha a gumi beleérne a doblemezbe, szóval nem olyan hangja van mintha a féltengely csukló lenne a ludas ahhoz a hanghoz már volt szerencsém calibránál és fater F jénél is. de viszont másik irányba nem csinálja. elképzelhető hogy a gumiméret? 185/65 R15 gyári a gumi rajta meg a télim is ugyan ilyen. Viszont sok ismerősömnek 195/60 R15 el van szerelve.

Attól, hogy a másik irányba nem hallasz semmit még lehet ludas a csukló. PL., ha a jobb csuklód hibás, akkor balra kanyarban adhat hangot,mert nagyobb terhelés esik rá

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy a másik irányba nem hallasz semmit még lehet ludas a csukló. PL., ha a jobb csuklód hibás, akkor balra kanyarban adhat hangot,mert nagyobb terhelés esik rá

tudom persze ez így van :rolleyes: én azért nem arra gyanakszom mert nem olyan darálós csapágyas szóval nem az a jellegzetes hangja van. már két autónkon cseréltettük.

Majd hétvégén kiderítem mi is elhet az. alánézek vagy ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

Szia! Nincs olyan opel motor kb 93-óta amiben nincs EGR. A kipufogogáz visszavezetés szabvány az összes autóban még a suzukikban is.

Ez mondjuk így nem igaz mert az enyémben (Z18XE) sincs és még van egy pár amiben nincsen (Z18XEL, X25XE Calibra), de a javában tényleg van. Z14XE-ben biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.