Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma egy furcsa jelenséget produkált a 2005-ös G Astrám. A hűtés/fűtés kezelőrészen semmi nem akart működni. Se ventillátor, se klíma, se ablakfűtés, se belső keringetés kapcsoló. Se kép, se hang. 2 indítást csináltam az autónak, de semmi. Kibontottam a biztosítékdobozt, kihajtottam a biztosíték tálcát, majd vissza is csuktam, hogy előkeressem a leírást, hogy melyik bizti mihez tartozik. Mielőtt belemásztam volna a boztosítékokba, újra önindítóztam, és lőn világosság, minden újra működött, klíma, venti, ablakfűtés. Szerintetek? Valami kontakthiba a biztitábla környékén? A biztosítékokhoz hozzá sem értem, csak a tálcát hajtottam le, majd fel. Ötlet???

Subi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám adódott a vassal,hogy ma reggel amikor álltam ki a garázsból pici gázadásnál nem nagyon akart elindulni (mármint gurulni az autó), nagyobb gázt adtam el is indult de pattant valami,mint amikor mosás után behúzza az ember a kéziféket és a fékpofák rá tapadnak a tárcsára.Hozzáteszem nem szoktam behúzni a kézit sohasem a garázsba beállva.Estére munkahelyről elindulva ugyanezt a jelenséget produkálta,pedig ott sem volt behúzva a kézifék egész nap ( ott is garázsban állt egész nap).

Hazaérve mielőtt beálltam a garázsba megnéztem,hogy nem -e meleg a féknyereg,esetleg arra gyanakodva,hogy fog a fék.

A féknyereg nem volt meleg,viszont az a rész ahová a kerék felfogató csavarokat becsavarom jóval melegebb volt (mondhatni majdnem csak forró) mint a másik oldalon.

Előfordulhat,hogy csapágyas a kerékagy?Hangja nincsen,legalábbis nem vettem észre,hogy búgna.

Jaa,és mind ez a bal oldali hátsó féktárcsánál jelentkezett.

Tudom,hogy abból,hogy én ezt ide leírtam nem lehet megállapítani,mi lehet a gond,csak hátha járt már így valaki,és a tapasztalatait megossza.

Ha netalán a kerékagy csapágyas,nagy meló itthon házilag kicserélni,?ABS-es a kocsi.

Segítséget előre is köszönöm!

Ui: bocs a hosszú regényért...

Link to comment
Megosztás:

szerintem :)...

hang alapján talán még korai

halottam olyan z14xep (vagy x/z12xe) mocit ,hogy beindítás után kb 5-7sec ilyen hangja volt... és még ment :)

egy ilyen vezérlés csere nem apró pénz..

sok a munkadíj kb 30-40e

anyagok kb 50-60e (vezérlés készlet ,kazal tömítés (talán 4db),olaj+szűrő )

a döntés a Tiéd :)

na ez már nem jó

ia]http://www.youtue.com/watch?v=5LyzDUSDMEE

vagy,csak itt cserélnek vízpumpát is ,+30e kb (lehet így is ezek szerint hogy nem veszik le a deklit :) )

[m]http://www.yotube.com/watch?v=cpsIoCYB_1o

Ha kiakarom cserélni leírnátok nekem , hogy mit kellene megvásárolnom,milyen alakatrészeket mert akkor lassan elkezdem az árakat össze írni,ill amire keret van azt megvenni.

Link to comment
Megosztás:

vezérlés készlet 6606022

olajdekli tömítés 0652616

vízpumpa tömítés 1334637

vezérműház tömítés 0638287

olaj 1942002

olajszűrő rövid:0650307,hosszú5650359

vezérműházban lévő szimering 0638199

ha valamit kihagytam akkor írjátok hozzá :)

Vízpumpát ilyenkor nem kötelező cserélni?

Link to comment
Megosztás:

Gyújtáskapcsoló betét csere lesz...
Szerinted sűrgős ez a csere, vagy lehet halasztgatni? Lehet belőle nagyobb gond, ha most azonnal nem cseréltetem ki?

Van hogy annyira szétesik, hogy vagy nem tudod berakni a slusszkulcsot, vagy nem tudod kivenni...igen, legrosszabb esetben otthagy valahol az autód! Pár ezer Ft-os cucc, nekem szereléssel 8-9ezerbe fájt

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám adódott a vassal,hogy ma reggel amikor álltam ki a garázsból pici gázadásnál nem nagyon akart elindulni (mármint gurulni az autó), nagyobb gázt adtam el is indult de pattant valami,mint amikor mosás után behúzza az ember a kéziféket és a fékpofák rá tapadnak a tárcsára.Hozzáteszem nem szoktam behúzni a kézit sohasem a garázsba beállva.Estére munkahelyről elindulva ugyanezt a jelenséget produkálta,pedig ott sem volt behúzva a kézifék egész nap ( ott is garázsban állt egész nap).

Hazaérve mielőtt beálltam a garázsba megnéztem,hogy nem -e meleg a féknyereg,esetleg arra gyanakodva,hogy fog a fék.

A féknyereg nem volt meleg,viszont az a rész ahová a kerék felfogató csavarokat becsavarom jóval melegebb volt (mondhatni majdnem csak forró) mint a másik oldalon.

Előfordulhat,hogy csapágyas a kerékagy?Hangja nincsen,legalábbis nem vettem észre,hogy búgna.

Jaa,és mind ez a bal oldali hátsó féktárcsánál jelentkezett.

Tudom,hogy abból,hogy én ezt ide leírtam nem lehet megállapítani,mi lehet a gond,csak hátha járt már így valaki,és a tapasztalatait megossza.

Ha netalán a kerékagy csapágyas,nagy meló itthon házilag kicserélni,?ABS-es a kocsi.

Segítséget előre is köszönöm!

Ui: bocs a hosszú regényért...

Ha használnál kéziféket, akkor a kötél cseréjét javasolnám, de így inkább a féknyeregben a dugattyú hibájára tennék tétet.

Link to comment
Megosztás:

Hali ! Aki tud segítsen . Opel astra g 1.4 i 16 v ! 99 - es évjáratú . Bowdenes még a gáz . Mikor visszaengedem a gázt akkor rángat az autó , de ha egy picit ráteszem a lábam a gázpedálra ez megszűnik . Ha valaki tud valami gyógymódot segítsen .Üdv : Péter

Link to comment
Megosztás:

Hali ! Aki tud segítsen . Opel astra g 1.4 i 16 v ! 99 - es évjáratú . Bowdenes még a gáz . Mikor visszaengedem a gázt akkor rángat az autó , de ha egy picit ráteszem a lábam a gázpedálra ez megszűnik . Ha valaki tud valami gyógymódot segítsen .Üdv : Péter

EGR szelep gyanús :)

először takarítás

ha nem segít akkor csere vagy lefalazás

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.