Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

ha vissza olvasol ...

akkor fogod látni hogy kb 250ekm jelentkezett neki a twp probléma

már akkor is írta hogy sikerült jó áron ,jó állapotút venni ;)

de valójában tök mindegy...

Még egy 6-7 év, és el tudom mondani, hogy mi lesz 200e felett. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Távirányítós kulcs elektronikai panelje cserélhető, betanítható? Bővebben http://www.opelforum...ndpost&p=891986

Igen lehet venni de kulcsfejjel együtt van. Tehát azt kell rápattintani amiben a kulcs tolla van. Az az "U" alakú cucc. Az ára kb 6-8 ezer+a tech2es tanítás ára. Vagy veszel egy komplett gyári kulcsot tollastul márkaszervízbe. Annak ára ha megvan a CAR PASS akkor 18000-20000 ezer között. Abba viszont belealkudható a tech2es móka ára. Legalábbis havernak Győrbe sikerült. Bár én egy jobb fajta weller pákával szerintem meg tudnám javítani neked. Pillanat pákával meg bówli weller utánzattal semmiképpen nem szabad nekiállni, mert nagyon közel van pár SMD ellenállás meg egy kondi is. Ha még nincsen lepiszkálva semmi akkor szerintem javítható. Nekem mind2 kulcsom távirányítós, az egyik mióta megvettem bohóckodott. Aztán elkezdte a másik is, természetesen 2 éve karácsonykor a legnagyobb lóti-futi közepette. Így a végén bepöccenve bedurrantottam a garázsba, hogy jóidő legyen aztán mindkettőt megforrasztottam és azóta jók is :D

Link to comment
Megosztás:

Igen lehet venni de kulcsfejjel együtt van. Tehát azt kell rápattintani amiben a kulcs tolla van. Az az "U" alakú cucc. Az ára kb 6-8 ezer+a tech2es tanítás ára. Vagy veszel egy komplett gyári kulcsot tollastul márkaszervízbe. Annak ára ha megvan a CAR PASS akkor 18000-20000 ezer között. Abba viszont belealkudható a tech2es móka ára. Legalábbis havernak Győrbe sikerült. Bár én egy jobb fajta weller pákával szerintem meg tudnám javítani neked. Pillanat pákával meg bówli weller utánzattal semmiképpen nem szabad nekiállni, mert nagyon közel van pár SMD ellenállás meg egy kondi is. Ha még nincsen lepiszkálva semmi akkor szerintem javítható. Nekem mind2 kulcsom távirányítós, az egyik mióta megvettem bohóckodott. Aztán elkezdte a másik is, természetesen 2 éve karácsonykor a legnagyobb lóti-futi közepette. Így a végén bepöccenve bedurrantottam a garázsba, hogy jóidő legyen aztán mindkettőt megforrasztottam és azóta jók is :D

Köszi, én méregettem multiméterrel, de nem találtam szakadást. (Persze a teljes áramköri rajz nincs meg előttem). A + / - 3V is megvan. Képek egyébként itt vannak (az egyiken látszik, hogy a panel alján, a mínusznál valaki már dolgozott rajta...)

https://plus.google....311578191497329

Lehet hogy valamit már szétégettek, ezért nem működik. Az a 6-8 ezer Ft-os megoldás egy bontott kulcsra vonatkozik? (Gondolom akkor egyeznie kell a panelnak az enyémmel - 2004-es riasztó nélküli)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, én méregettem multiméterrel, de nem találtam szakadást. (Persze a teljes áramköri rajz nincs meg előttem). A + / - 3V is megvan. Képek egyébként itt vannak (az egyiken látszik, hogy a panel alján, a mínusznál valaki már dolgozott rajta...)

https://plus.google....311578191497329

Lehet hogy valamit már szétégettek, ezért nem működik. Az a 6-8 ezer Ft-os megoldás egy bontott kulcsra vonatkozik? (Gondolom akkor egyeznie kell a panelnak az enyémmel - 2004-es riasztó nélküli)

Nem az általam írt összeg a helyi opel alkatrész szaküzlet árai alapján lett írva. Azért írtam 6-8at mert nem emlékszem pontosan mert már régen volt mikor kérdeztem. Viszont ha ezt választod akkor egy tech2 es procedúra árát is be kell vállald. Ha csak nincsen vkinek tech2 vagy opcom. Ugyanis mindkettővel tanítható új. Abba meg nincsen eltérés hogy riasztós vagy nélküli. Max a tanítás menete más de azt gondolom nem Te fogod csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Ma leszedtem a szélvédő alatti gumi diszlécet, és ki kellett vágnom belőle 20-25cm-t mindkét oldalból, mert teljesen rozsdás volt. Megpróbálom sziloplaszttal feltenni, kívágás után a szélvédőre, ha nem megy akkor utángyártott lesz.A díszlécet megemelte, onnan lehet észrevenni. Másnak nem ilyen? Amúgy ott cseszte el az opel, hogy a végeit nem kezelte le, és onnan indul el a rozsdásodás. Opeléknál a gumialkatrészek nagyon bovlik.

P0374550.JPG

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még mindig kérdezek ha nem baj ! Ma reggel ismét leszedtem az olajszűrő tetejét és azt láttam teljesen üres . ez normális?

el kell engednie az olajat reggelre? A szelep az mozog benne. Nem lehet emiatt ,hogy késöbb kapja fel az olajat? ill ezért hallom reggelnte inditásnál a láncot?

z14xep olajszűrő rövid tömzsi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már harmadszor csinálta azt az autóm, hogy menet közben megáll. Első kettőnél visszaindult nagy nehezen, 2-3szor még lefulladt, de utána rendben is volt ismét. Legutóbb úgy jöttem haza Tatáról (~90km, egy élmény volt), hogy nem volt alapjáratom. Kinyomott kuplungnál leállt, sokadszorra elindult, de egyből fulladt is le, amint nem adtam gázt. Szervízkulcson kívül nem adott hibakódot, az is eltűnt mára és semmi baja a kocsinak egyelőre, de nem is tárolt hibakódot sajna. Alapjárati motorom cseszekedhet? Már megtaláltam hogy néz ki ez a mütyűr, de pontosan hol is találom a motortérben? Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám adódott a vassal,hogy ma reggel amikor álltam ki a garázsból pici gázadásnál nem nagyon akart elindulni (mármint gurulni az autó), nagyobb gázt adtam el is indult de pattant valami,mint amikor mosás után behúzza az ember a kéziféket és a fékpofák rá tapadnak a tárcsára.Hozzáteszem nem szoktam behúzni a kézit sohasem a garázsba beállva.Estére munkahelyről elindulva ugyanezt a jelenséget produkálta,pedig ott sem volt behúzva a kézifék egész nap ( ott is garázsban állt egész nap).

Hazaérve mielőtt beálltam a garázsba megnéztem,hogy nem -e meleg a féknyereg,esetleg arra gyanakodva,hogy fog a fék.

A féknyereg nem volt meleg,viszont az a rész ahová a kerék felfogató csavarokat becsavarom jóval melegebb volt (mondhatni majdnem csak forró) mint a másik oldalon.

Előfordulhat,hogy csapágyas a kerékagy?Hangja nincsen,legalábbis nem vettem észre,hogy búgna.

Jaa,és mind ez a bal oldali hátsó féktárcsánál jelentkezett.

Tudom,hogy abból,hogy én ezt ide leírtam nem lehet megállapítani,mi lehet a gond,csak hátha járt már így valaki,és a tapasztalatait megossza.

Ha netalán a kerékagy csapágyas,nagy meló itthon házilag kicserélni,?ABS-es a kocsi.

Segítséget előre is köszönöm!

Ui: bocs a hosszú regényért...

Sziasztok!

Meg van a hiba oka: a ferodol levált a hordozólemezről,és az mozdul el fékezéskor,amikor is koppan egyet.Úgyhogy sajna fékbetét csere.

Ezt néztem ki: http://www.cromax.hu/index.php?katid=51960928&termek_al_id=24103&katnev=Lucas-Girling%20f%C3%A9kkel%20%2843x96mm%2015mm%20vastag%29

Vélemény-ellenvélemény?

Igaz gyárinak írja,de Opelcentrum-hoz képest elég olcsónak tűnik ahhoz képest,hogy gyári.

Na nem mintha aranyárban szeretnék fékbetétet venni,csak elég nagy a különbség árban Cromax és Opelcentrum között.

Szerintetek elfogadható?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy problémába ütköztem, olajcsere közben! És segítséget szeretnék kérni!

Valamiért jobbnak látta az opel, hogy nem sima fémházas olajszűrőt tett a kocsiba hanem amibe szűrő betétet kell cserélni!

És valamiért az istenért nem tudom kilazítani a kupakját mert az egész fémház megmozdul! És nem nagyon szeretnék kárt okozni benne!

az autó G astra Z18XE

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg van a hiba oka: a ferodol levált a hordozólemezről,és az mozdul el fékezéskor,amikor is koppan egyet.Úgyhogy sajna fékbetét csere.

Ezt néztem ki: http://www.cromax.hu...mm 15mm vastag)

Vélemény-ellenvélemény?

Igaz gyárinak írja,de Opelcentrum-hoz képest elég olcsónak tűnik ahhoz képest,hogy gyári.

Na nem mintha aranyárban szeretnék fékbetétet venni,csak elég nagy a különbség árban Cromax és Opelcentrum között.

Szerintetek elfogadható?

A cromaxos gyári tényleg gyári, ha nem GM-es csomagban kapod, akkor nem veszed meg.

Link to comment
Megosztás:

szia , vigyzz a betétcserével mert itt van a kézi fék és csak ugy lehet a cserét megcsinálni hogy a fék dugattyut forgásközben lehet a munkahengrbe visszanyomni mert nem fog müködni a kézifék. hogy miétz azt ne kézdezd tölem mert nekem is most cserélték 2 honapja és a szer. egy spéci szerszámot vett elö és ugy csinálta, valoszinü itt majd lesz valaki aki magyarázatot ad erre a dologra.

Sziasztok!

Meg van a hiba oka: a ferodol levált a hordozólemezről,és az mozdul el fékezéskor,amikor is koppan egyet.Úgyhogy sajna fékbetét csere.

Ezt néztem ki: http://www.cromax.hu...mm 15mm vastag)

Vélemény-ellenvélemény?

Igaz gyárinak írja,de Opelcentrum-hoz képest elég olcsónak tűnik ahhoz képest,hogy gyári.

Na nem mintha aranyárban szeretnék fékbetétet venni,csak elég nagy a különbség árban Cromax és Opelcentrum között.

Szerintetek elfogadható?

Link to comment
Megosztás:

Ma leszedtem a szélvédő alatti gumi diszlécet, és ki kellett vágnom belőle 20-25cm-t mindkét oldalból, mert teljesen rozsdás volt. Megpróbálom sziloplaszttal feltenni, kívágás után a szélvédőre, ha nem megy akkor utángyártott lesz.A díszlécet megemelte, onnan lehet észrevenni. Másnak nem ilyen? Amúgy ott cseszte el az opel, hogy a végeit nem kezelte le, és onnan indul el a rozsdásodás. Opeléknál a gumialkatrészek nagyon bovlik.

Senkinek sem emelkedik el az első szélvédő alsó díszléce? (rozsdásodik) Nem hiszem el...

Link to comment
Megosztás:

A cromaxos gyári tényleg gyári, ha nem GM-es csomagban kapod, akkor nem veszed meg.

Szia Imy!

Köszönöm az infót!

Senkinek sem emelkedik el az első szélvédő alsó díszléce? (rozsdásodik) Nem hiszem el...

Nekem is elemelkedik sajna a két szélén,de még nem vettem le,nehogy aztán visszarakás után még jobban elemelkedjen.Ezt sajna elég érdekes módon oldották meg.

Link to comment
Megosztás:

Szia Imy!

Köszönöm az infót!

Nekem is elemelkedik sajna a két szélén,de még nem vettem le,nehogy aztán visszarakás után még jobban elemelkedjen.Ezt sajna elég érdekes módon oldották meg.

Érdemes levenni, ha a karosszéria is elkapja a rozsdát, akkor az szívás. Én azon gondolkozok, hogy ehez hozzáragasztom, és a fém merevítést kiveszem belőle. Így nem rohad majd semmi.

111_0.jpg

Link to comment
Megosztás:

Érdemes levenni, ha a karosszéria is elkapja a rozsdát, akkor az szívás. Én azon gondolkozok, hogy ehez hozzáragasztom, és a fém merevítést kiveszem belőle. Így nem rohad majd semmi.

Lehet hülyeséget beszélek, de nem erre (is) van a 12 év gari a kasztnit illetően? Bár ehhez évente kellene vinni a vasat márkaszervizbe, amit én már bebuktam (tavaly kimaradt).

Link to comment
Megosztás:

Érdemes levenni, ha a karosszéria is elkapja a rozsdát, akkor az szívás. Én azon gondolkozok, hogy ehez hozzáragasztom, és a fém merevítést kiveszem belőle. Így nem rohad majd semmi.

111_0.jpg

ezen az ábrán nem az a gumi van ahhoz nem kell kinyitni a gépháztetöt ez a gumi amiröl szo van az a szélvédö also szélét takarja ez a gumi amotortérben van a tüzfal tetején /2/.

Link to comment
Megosztás:

Érdemes levenni, ha a karosszéria is elkapja a rozsdát, akkor az szívás. Én azon gondolkozok, hogy ehez hozzáragasztom, és a fém merevítést kiveszem belőle. Így nem rohad majd semmi.

Ez a hozzáragasztásos téma nem is hülyeség,....na majd következő 7 végén leveszem én is és megnézem mi az ábra nálam.

Remélem nincsen nagyon szét rohadva.

Link to comment
Megosztás:

ezen az ábrán nem az a gumi van ahhoz nem kell kinyitni a gépháztetöt ez a gumi amiröl szo van az a szélvédö also szélét takarja ez a gumi amotortérben van a tüzfal tetején /2/.

Nem a 2-es gumiról van szó, hanem hogy az 1-es műanyaghoz lehetne hozzáragasztani. :smartass:

Link to comment
Megosztás:

Ez a hozzáragasztásos téma nem is hülyeség,....na majd következő 7 végén leveszem én is és megnézem mi az ábra nálam.

Remélem nincsen nagyon szét rohadva.

Én most ideiglenesen úgy oldottam meg, hogy a rozsdás részt kivágtam, és a kivágott résznél sziloplaszttal hozzáragasztottam a szélvédőhöz. De ha egyszer szét kell szedni, akkor nem jó, ezért lenne jobb a műanyag hozzáragasztás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.