Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Értem és köszönöm a tanácsokat!

Szóval az normális, hogy a szűrőtől elengedi az olajat.

De ha a lánc csere megvan akkor elvileg ,sőt gyakorlatilag megszűnik ez a csörrenés.

Mégy olyan tapasztalat van, hogy ha huzatom ki az autót bizonyos fordulaton érzem rezegni a pedálokat pedig elektromos.

Ez is lehet a lánctól?

Nem. S a csörrenésednél - bár a lánc adja a hangot - az okozója mégis a feszítő.
Link to comment
Megosztás:

Kivillogtattam egy tárolt hibát a gépsárkányból:

P0170=Tüzelőanyag-korrekció (Bank 1) funkció-rendellenesség

Ez mitől van? Már a múltkor is volt egy ilyen. A gáz miatt lehet?

valszeg igen..

magas a lambda feszültséged...

nálam is volt már :)

előtte csúnyán elkentem a száját :D

Link to comment
Megosztás:

mi ma 127.000 ft ért csináltunk egy lánc cserét. gyárit 2 év garanciával

én egy éve rákérdeztem a gyöngyösi opeléknél, 30 ezret mondtak rá. nyilván csak az anyagköltségre. ezek szerint közel száz a munkadíj? mondtad , hogy nagy meló...de ennyire? :blink:
Link to comment
Megosztás:

én egy éve rákérdeztem a gyöngyösi opeléknél, 30 ezret mondtak rá. nyilván csak az anyagköltségre. ezek szerint közel száz a munkadíj? mondtad , hogy nagy meló...de ennyire? :blink:

az csak a sima lánc ára, nem a szett ára. olyan 40E alatt van a munkadij...

Link to comment
Megosztás:

Az átrozsdásodásra van szerintem, az meg gondolom hajszálnyival tér el a "lyuk" meghatározástól.

Én sem hittem a szememnek, a 2003-as kocsim kerékjárati íve barnulni kezdett! Az F-nél nem csodálkoztam rajta, de a G-nél marhára zavar az állítólagos galvanizálás miatt...

A motortérfedelem szépen rohad, de tudom, hogy ott törték és vagy javították, vagy utángyártott a fedél.

Ezért nem szeretném lecserélni a kombim, mert nagyon szeretem, az előbb írtam, hogy kb 4,6-ot ehet, de rohadós kocsit már nem szeretnék.

Igaz, jövőre már 10 éves lesz. Meg a hűtővizem (azóta is) fogyogat. Jujj, pedig nem akarom eladni :)

az enyém 2001 évvégi szintén CARAVÁN és y17dt, jól fogyaszt olajat nem eszi nem gyári a 2 elsö sárvédö de mind a kettö iv rohad talán nincsmég átrohadva de már szép szines a vizem nekem is fogyogat de nekem a fütöradiátornál lévö 4 db tömités közül valamelyiknél már 1x eljutottam odáig hogy láttam a takaro lemezét a radiátornak de nem mertem tovább menni , a régi f-astrám a bal hátso ajto teteje rohadt sehol máshol.eladni nem érdemes mert nem biztos hogy jobbat kapsz ,ezt már ismered.

Link to comment
Megosztás:

Cromaxnál ( http://cromax.hu/ind...emart&Itemid=26 ) ennek 1,5 szerese, az is gyári.

Bocs mindenkitől, de a képen látható alkatrészek nekem nem sugallnak masszívságot és tartósságot. :o

Volt Off Ladám ill. Feliciám On és azoknak az alkatrészeihez viszonyítottam. Ugye egyik sem volt túl elismert a maga idejében sem, de azoknak a vezérlésszettje komolyabbnak tűnt.

Bocs még egyszer, nem tudtam palástolni a meglepetésemet a kép láttán. :lipssealed:

Link to comment
Megosztás:

Még olyat mondott valaki szervízes nekem, lehetséges a csörgés attól, hogy kikoptak a hajtókarnál a csapágyak!

Ez lehetséges? és meg lehet nézni valahogy?

én még ilyenről nem hallottam... ,de ez nem azt jelenti hogy nem létezik :)

de azt is csak bontással lehet ...

Link to comment
Megosztás:

Még olyat mondott valaki szervízes nekem, lehetséges a csörgés attól, hogy kikoptak a hajtókarnál a csapágyak!

Ez lehetséges? és meg lehet nézni valahogy?

Hány km van benne? Mennyi időnként van olajcsere? Ha nem 400 ezer van benne és nem nyomod padlóig hidegen meg nem 100 ezrenként cserélsz olajat akkor szinte hihetetlen hogy a hajtókar csapágy szétkopott volna. Haver F astráján amiben X16XE blokk van 340 ezer km van de ott sem a csapágyak a ludasak hanem a dugógyűrűk. Sajna ez opel betegség volt akkortájt.

Link to comment
Megosztás:

Hány km van benne? Mennyi időnként van olajcsere? Ha nem 400 ezer van benne és nem nyomod padlóig hidegen meg nem 100 ezrenként cserélsz olajat akkor szinte hihetetlen hogy a hajtókar csapágy szétkopott volna. Haver F astráján amiben X16XE blokk van 340 ezer km van de ott sem a csapágyak a ludasak hanem a dugógyűrűk. Sajna ez opel betegség volt akkortájt.

z14xep

10-ezrenként cseréltem olajat. 150-ezer van a sárkányba.ha be melegszik nagyon fincsi hangja van, de indításnál az a csörgés.......

Ha beviszem egy opel szervízbe akkor ott szerintetek kitudják szűrni mi lehet a gond? illetve a lánc szarakodik velem?

Tudom sokszor kérdezem ugyanazt de ne mán sok pénzről van szó.

Link to comment
Megosztás:

Még olyat mondott valaki szervízes nekem, lehetséges a csörgés attól, hogy kikoptak a hajtókarnál a csapágyak!

Ez lehetséges? és meg lehet nézni valahogy?

Ez szerintem hülyeség!

A hajtókarcsapágy szinte az utolsó alkatrész, ami tönkremegy a motorban.

Folyamatosan olajban forog, és jól ki van egyensúlyozva.

Mire ez tönkremegy, a többi motoralkatrészt már többször kicserélted.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.