Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Műszaki előtt állok, az előzetes vizsgán egy valami nem volt jó a kézifék.

A hátsó féket szétszedve kiderült hogy már erősen kopott mindkettő és a kézifék bowdent  is megszabták ellenőrzés közben, tehát ez mind csere.

A szerelő azt a tanácsot adta, hogy ő kicserélné a kerékcsapágyakat is, mert szerinte van hangja meg érződik, hogy "rágósan jár".

Én is megtekergettem a csonkot és nem vagyok autószerelő és teljesen új csapágyat nem forgattam még meg így nem tudom egyértelműen megerősíteni a szerelő tanácsának létjogosultságát.

Tudnátok tanácsot adni, vagy leírni milyen az amikor már cserélni kell a csapágyat?

Ha cserélni kell milyen márkát ajánlatok?

 

Köszi és üdv!

Link to comment
Megosztás:

24 perce, vaszabi79 írta:

Sziasztok!

Műszaki előtt állok, az előzetes vizsgán egy valami nem volt jó a kézifék.

A hátsó féket szétszedve kiderült hogy már erősen kopott mindkettő és a kézifék bowdent  is megszabták ellenőrzés közben, tehát ez mind csere.

A szerelő azt a tanácsot adta, hogy ő kicserélné a kerékcsapágyakat is, mert szerinte van hangja meg érződik, hogy "rágósan jár".

Én is megtekergettem a csonkot és nem vagyok autószerelő és teljesen új csapágyat nem forgattam még meg így nem tudom egyértelműen megerősíteni a szerelő tanácsának létjogosultságát.

Tudnátok tanácsot adni, vagy leírni milyen az amikor már cserélni kell a csapágyat?

Ha cserélni kell milyen márkát ajánlatok?

 

Köszi és üdv!

Szia!

Febi, SKF ezek mind nagyon jó minőségűek, ha cserére kerül a sor, érdemes ezeket választani. Nem kormányzott kerék esetében nehezebb az ember dolga, egy biztos, hogy forgásra mindenképpen adnia kell neki egy jellegzetes súrlódó, fémes "csapágy" hangot, kanyarodáskor szignifikánsabb a hang. Ehhez tényleg vájtfülünek kell lenni vezetés közben, de meg lehet hallani lehúzott ablakoknál, kevés zaj mellett. Esetleg figyeld azt, hogy mennyire melegszik a felnid, ha mechanikailag szorul valami, akkor jobban melegszik a csapágy is. Remélem tudtam segíteni. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, gccastrasopron írta:

Az előző 30e km-rn is ngk gyertyákkal ment gond nélkül.

Te tudod, a te autód... Lehet hogy pont az a 30e km nem kellett volna neki NGK gyertyával? Tudod, hosszútávon lehet szép lassan komoly meghibásodásokat felépíteni (pl EGR megszorulást, szelepszár megszorulást, lerakódásokat amik aztán meghibásodásokat okoznak)... Szerintem olvass vissza néhány évet az itteni hozzászólások közt és meglátod mennyien szívták meg a nem megfelelő gyertya használatát (főként kiemelve az NGK-t ezek közül)... 

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Janó32 írta:

"max 4 sebességig kapcsolni városban"

Hmm. Ezt valójában mennyire illik betartani? A városban csak a negyedik sebességi fokozatban?  Én pl. városban az 50-nél már rég ötödikben vagyok.
Motor fordulatszáma 2000 körül ...
Vagy nagyon "alulpörgetném" a motort?

Link to comment
Megosztás:

36 perce, L.Fazakas írta:

Hmm. Ezt valójában mennyire illik betartani? A városban csak a negyedik sebességi fokozatban?  Én pl. városban az 50-nél már rég ötödikben vagyok.
Motor fordulatszáma 2000 körül ...
Vagy nagyon "alulpörgetném" a motort?

Kevesebbet kéne hogy pörögjön 2000-nél 50-nél mert akkor 150-nél több mint 6000-el pörög a motor annyit még az enyém sem fordul 60 lóval. ( 4000-körül forog) Ilyen kicsi motoroknál 5-ben jóval a nyomaték max alatt haladunk 50-el nem látom értelmét. Főleg mert nincsenek hosszú szakaszok amiért érdemes lenne felváltani. 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, L.Fazakas írta:

Hmm. Ezt valójában mennyire illik betartani? A városban csak a negyedik sebességi fokozatban?  Én pl. városban az 50-nél már rég ötödikben vagyok.
Motor fordulatszáma 2000 körül ...
Vagy nagyon "alulpörgetném" a motort?

Hát nem tudom hogy az miként jön össze, 4es fokozatban a 2000-es fordulat nálam már min 60km/h, az 5ös 2000 szerintem már talán 80km/h (ha nem több), de persze nem tudom hogy Te miként/mennyivel szeretsz a városban közlekedni... Ez a használat -pláne tartósan- a benzinmotornál nem a legjobb, nem nyomatékból él hanem fordulatból, nem dízel motor. Lényegében semminek nem tesz jót mert nem erre tervezték/méretezték, semmi nem az ideális tartományban működik/terhelődik. Jöhetnék a jól ismert TC cikkel ("A nyomaték öl..." c.), de talán Te is olvastad már.

Módosítva : Janó32
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Janó32 írta:

Hát nem tudom hogy az miként jön össze, 4es fokozatban a 2000-es fordulat nálam már min 60km/h, az 5ös 2000 szerintem már talán 80km/h (ha nem több), de persze nem tudom hogy Te miként/mennyivel szeretsz a városban közlekedni... Ez a használat -pláne tartósan- a benzinmotornál nem a legjobb, nem nyomatékból él hanem fordulatból, nem dízel motor. Lényegében semminek nem tesz jót mert nem erre tervezték/méretezték, semmi nem az ideális tartományban működik/terhelődik. Jöhetnék a jól ismert TC cikkel ("A nyomaték öl..." c.), de talán Te is olvastad már.

Így van! Ideális esetben arra kéne törekedni, hogy a motor a működési idejének legnagyobb részében a maximális nyomatékhoz tartozó fordulatszámon, vagy annak közelében működjön. Mondjuk egy Z14XE 4000-es fordulaton adja le a maximális, 125Nm-es nyomatékát, de már 3300 és 4600 1/min között is 120Nm felett van, így ha lehet, ezen fordulatszámértékek között kellene tartani a motort menet közben. Szintén Z14XE váltóáttételeivel (F13CR) és 195/60 R15-ös gumival számolva az 50km/h sebesség nagyjából másodikban(!) 3800-as fordulaton van meg, így ezzel kéne közlekedni városban. Igen, tudom hogy durvának hangzik, de akkor is elvileg ez használ a legjobban a motornak, és még a fogyasztása is így lesz a legkedvezőbb, mert az ezen a fordulaton jelentkező magas nyomaték miatt így kell a legkevésbé erőlködnie a motornak. Sokan hiszik hogy a magas fordulatszám egyúttal magas fogyasztást is jelent, pedig nem: a fogyasztás gázpedálállás függvénye, és ha valaki kipróbálja a fenti metódust, tapasztalni fogja hogy éppcsak lenyomott gázpedállal is simán leforogja az említett 3800-at a motor másodikban.

(Z16XE-nek kissé laposabb a nyomatékgörbéje, szélesebb fordulatszámtartományban ad le nagy nyomatékot, így ott kisebb fordulat is elegendő. Álatlánosságban minél kisebb a motor hengerűrtartalma (és ezzel nyomatéka), annál nagyobb fordulatszámon kell járatni az ideális körülményekhez. Nekem a Z10XE-bel gyakorlatilag folyamatosan 4000 feletti fordulatszámon kéne járnom városban. Ez azért nincs meg, de 3000 alá sosem hagyom esni a fordulatot.) 

Link to comment
Megosztás:

13 órája, Janó32 írta:

Te tudod, a te autód... Lehet hogy pont az a 30e km nem kellett volna neki NGK gyertyával? Tudod, hosszútávon lehet szép lassan komoly meghibásodásokat felépíteni (pl EGR megszorulást, szelepszár megszorulást, lerakódásokat amik aztán meghibásodásokat okoznak)... Szerintem olvass vissza néhány évet az itteni hozzászólások közt és meglátod mennyien szívták meg a nem megfelelő gyertya használatát (főként kiemelve az NGK-t ezek közül)... 

Köszi szépen, meg fogom próbálni gyárival!

Link to comment
Megosztás:

14 órája, Sabby1994 írta:

Szia!

Febi, SKF ezek mind nagyon jó minőségűek, ha cserére kerül a sor, érdemes ezeket választani. Nem kormányzott kerék esetében nehezebb az ember dolga, egy biztos, hogy forgásra mindenképpen adnia kell neki egy jellegzetes súrlódó, fémes "csapágy" hangot, kanyarodáskor szignifikánsabb a hang. Ehhez tényleg vájtfülünek kell lenni vezetés közben, de meg lehet hallani lehúzott ablakoknál, kevés zaj mellett. Esetleg figyeld azt, hogy mennyire melegszik a felnid, ha mechanikailag szorul valami, akkor jobban melegszik a csapágy is. Remélem tudtam segíteni. 

Az enyém special ilyen, pedig még semmilyen hangot nem ad menet közben. Lehet cserés hamarosan.....

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Kevesebbet kéne hogy pörögjön 2000-nél 50-nél mert akkor 150-nél több mint 6000-el pörög a motor annyit még az enyém sem fordul 60 lóval. ( 4000-körül forog) Ilyen kicsi motoroknál 5-ben jóval a nyomaték max alatt haladunk 50-el nem látom értelmét. Főleg mert nincsenek hosszú szakaszok amiért érdemes lenne felváltani. 

Jóó, most lehet hogy nem pont 2000, csak 1840, de az aztán nem mindegy?
A Kerepesi úton, ha az ember pl. kifog egy jó "zöldhullámot, csaknem Gödöllőig simán el lehet menni. Éjjel meg aztán pláne ...

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, tgabika76 írta:

de 3000 alá sosem hagyom esni a fordulatot.) 

 Én a motor 3000-es fordulatánál többnyire már 5-ösben és kb. 100-110 km/h-nál, 4000-nél meg min. a 130-140 km/h sebességnél (autópályán) járok.

Városban viszont többnyire 1500-2000 közöttt mozog a fordulatszám, nyomaték viszont oda nagyon nem kell, kivéve persze ha előzök vagy valamiért kissé gyorsítok.
Az M0-áson például - pl. ha a Budapest-Rákoskert és Maglód tájékán felhajtok - Vecsés felé - s betaposom a sebességet minimum a 120-ra, majdnem szinte alapjáraton (üresben) futok lefelé a lejtőn - Ecserig talán biztosan. Még valamikor Romániában láttam - az akkori jegyrendszeres és a páros-páratlan hétvégei tankolások idején - nagyon sokan "eveztek"
Így aztán persze én is gyorsan átvettem a benzintakarékos megoldást.

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

54 perce, Maverick087 írta:

Az enyém special ilyen, pedig még semmilyen hangot nem ad menet közben. Lehet cserés hamarosan.....

Na persze!
Ha a féktuskókat valahogyan de szépen visszapiszkáltad volna - mondhatni - alap-helyzetükbe, még csak ez a hang sem lenne!
Nekem/nálam pl. a baloldali első agycsapágyat kellett néhány éve kicseréltetnem (csodálkoztam is miatta/rajta elég erősen, mivel itt - és a hazai utak minőségének okán általában - az ember inkább a futóműnek jobb oldali részére hajaz).
Csak azt tudnám a témára elmondani (illetve leírni).
Valójában az SKF márka tényleg lehetne jó, ám a lehetséges tény, hogy márkanevének okán - bizony egy kissé drága - hisz manapság és valójában itt már minden - Made in China!
Amikor nekem cseréltetni kellett - az Üllői úti SKF szaküzletben egy középkategóriás Opel mellső forgás-jeladós agycsapágyat vettem meg, s a kőbányai Ódor Opel-centrum nevű autószervizben szereltettem be. Ezzel a gyakorlatban kb. 10 ezer magyar forintot spóroltam meg, hogy nem a saját autószervizem (Cromax) árajánlatát fogadtam akkor el.

Link to comment
Megosztás:

31 perce, L.Fazakas írta:

Na persze!
Ha a féktuskókat valahogyan de szépen visszapiszkáltad volna - mondhatni - alap-helyzetükbe, még csak ez a hang sem lenne!
Nekem/nálam pl. a baloldali első agycsapágyat kellett néhány éve kicseréltetnem (csodálkoztam is miatta/rajta elég erősen, mivel itt - és a hazai utak minőségének okán általában - az ember inkább a futóműnek jobb oldali részére hajaz).
Csak azt tudnám a témára elmondani (illetve leírni).
Valójában az SKF márka tényleg lehetne jó, ám a lehetséges tény, hogy márkanevének okán - bizony egy kissé drága - hisz manapság és valójában itt már minden - Made in China!
Amikor nekem cseréltetni kellett - az Üllői úti SKF szaküzletben egy középkategóriás Opel mellső forgás-jeladós agycsapágyat vettem meg, s a kőbányai Ódor Opel-centrum nevű autószervizben szereltettem be. Ezzel a gyakorlatban kb. 10 ezer magyar forintot spóroltam meg, hogy nem a saját autószervizem (Cromax) árajánlatát fogadtam akkor el.

Te miről beszélsz megint? Féktuskó?  Kivettem a fékbetéteket hogy csak a csapágy hangját halljam. 

Nem minden made in china! Ne képzelj már minden egyes alkatrész eladásba összeesküvés elméletet. 

  • Like 2
  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, L.Fazakas írta:

Jóó, most lehet hogy nem pont 2000, csak 1840, de az aztán nem mindegy?
A Kerepesi úton, ha az ember pl. kifog egy jó "zöldhullámot, csaknem Gödöllőig simán el lehet menni. Éjjel meg aztán pláne ...

Nekem mindegy, az enyém 5-ben olyan 1200-körül forog 50-nél ami rohadt kevés, szinte emelt alapjárat. 4-ben 1500-1600-körül van ami még szintén nem sok. Nincs értelme felkapcsolni, nem mész olyan sokat így hogy mérhető üanyag spórolás legyen, akkor meg minek? 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem így hajnaltájt :)

Van egy ránézésre gyönyörű 2000-es évjáratú G astrám (1,7 DTi, y17DT), most lett teljes első fék csere (tárcsa/betét) jobb oldalon fékkengyel (repedt/beszorult dugattyú...) és kerékagy csere is pluszba hozzájött. 120-tól kezdve elkezd rázni a kormány nem gyengén. A kocsi egyenesen futott, nem kellett erőlködnöm a kormány egyenesben tartásával. Lehetséges, hogy a fékek nem koptak még össze azért rázott? 
 

Váltásnál mikor félúton van a váltókar az üres és a sebesség között van egy nyikkanó hang, leállított motornál is hallható, honnan hiányolhatja a kenőanyagot?

Olvastam itt EGR szelep takarítás a torpanó motor jelenségre (1600-1800 között bólint váltás után) okozhat P1125 hibakódot? Akkor gyullad ki a lámpa ha: 1. 115-120km/h-t eléri kevesebb mint 1 óra menés után. 2. 3200-3400 fordulaton teljesen bemelegedett motornál, de csak is 5-ik fokozatban. Mind a két esetben egy pillanatnyi torpanás előzi meg a lámpa kigyulladását. És be is lassul a kocsi, mintha elmenne az ereje. 100km/h-t nyögve nyelve éri el. Félreállok 1-2 perc várás, beindít, hibát nem jelez és húz is megint az autó egészen a fentebb leírtakig. Ami a legfurább magyarban nem jelzett hibát (Miskolc-Hegyeshalom táv, 130-145km/h), ahogy átértem az osztrák határon kamion előzésnél kigyulladt/be lomhult.

Válaszotokat/tanácsaitokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

14 órája, Maverick087 írta:

Te miről beszélsz megint? Féktuskó?  Kivettem a fékbetéteket hogy csak a csapágy hangját halljam. 

Nem minden made in china! Ne képzelj már minden egyes alkatrész eladásba összeesküvés elméletet. 

Megint?
Csak most beszéltem, uff. Elnézést, de azt észre se vettem, hogy nincsenek benne a fékbetétek!
Akkor viszont tényleg állat hangja van a csapágynak.

Na persze, hogy nem minden Made in China.
Van olyan is, hogy Macao, Hong Kong, Taiwan, Singapore, stb.

Éppen nézegettem a Praktikerben a Bosch (elvileg német) barkácsgépeket és hozzá való tartozékokat.
Mind Made in China! (Nekem is - a Bosch kézifúrómon ott van rajta a szöveg)

A Lidl-ben például az összes kapható (meg kell jegyeznem, mindenféle praktikus gépi dolgok) mind mind kínai cuccok, holott el sem hinné az ember. (Parkside)
És kivételesen még jók is. Nem degradálásnak szántam a kínai jelzőt, hanem csak simán és tény-ként közöltem. A Lidlben vett fa csigafúró készletem pl. sokkal jobb, mint az OBI-s!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, L.Fazakas írta:

Megint?
Csak most beszéltem, uff. Elnézést, de azt észre se vettem, hogy nincsenek benne a fékbetétek!
Akkor viszont tényleg állat hangja van a csapágynak.

Na persze, hogy nem minden Made in China.
Van olyan is, hogy Macao, Hong Kong, Taiwan, Singapore, stb.

Éppen nézegettem a Praktikerben a Bosch (elvileg német) barkácsgépeket és hozzá való tartozékokat.
Mind Made in China! (Nekem is - a Bosch kézifúrómon ott van rajta a szöveg)

A Lidl-ben például az összes kapható (meg kell jegyeznem, mindenféle praktikus gépi dolgok) mind mind kínai cuccok, holott el sem hinné az ember. (Parkside)
És kivételesen még jók is. Nem degradálásnak szántam a kínai jelzőt, hanem csak simán és tény-ként közöltem. A Lidlben vett fa csigafúró készletem pl. sokkal jobb, mint az OBI-s!

Mi lenne ha tájékozódnál is egy kicsit mielőtt sületlenségeket beszélsz össze vissza?!

Egy kicsit Off-olom a topikot, ígérem többet nem teszem.

Parkside márkanéven a Lidl forgalmazza az Einhell gépeit egész Európában, az Einhell gépek Made in Germany: http://www.einhell.hu/hu_hu.html

Kínai vs német csapágy: 

 

 

On.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, kobraCode írta:

Mi lenne ha tájékozódnál is egy kicsit mielőtt sületlenségeket beszélsz össze vissza?!

Egy kicsit Off-olom a topikot, ígérem többet nem teszem.

Parkside márkanéven a Lidl forgalmazza az Einhell gépeit egész Európában, az Einhell gépek Made in Germany: http://www.einhell.hu/hu_hu.html

Kínai vs német csapágy:

Jóó - majd osszál ki, nagy ember.
Hogy "off"-olod, az nekem a gyakorlatban nem mond semmit. Valójában azt se tudom mit jelent, de nem is igazán érdekel. Én már öreg vagyok ezekhez a tuti kifejezésekhez ...

Az Aldinak is - valójában megvan a maga saját jól bejáratott márkacége, éppen ma néztem a Rákóczi úti boltjukban a kőrfűrész-lapokat s az állványos fúrógépet.
Valami WORKZONE márka - (Made in China)

Link to comment
Megosztás:

8 órája, kobraCode írta:

Mi lenne ha tájékozódnál is egy kicsit mielőtt sületlenségeket beszélsz össze vissza?!

Egy kicsit Off-olom a topikot, ígérem többet nem teszem.

Parkside márkanéven a Lidl forgalmazza az Einhell gépeit egész Európában, az Einhell gépek Made in Germany: http://www.einhell.hu/hu_hu.html

Kínai vs német csapágy: 

 

 

On.

Ezt a videót már megcáfolták, ha ki van mosva a kenőanyag a csapágyból sokkal tovább forog, ha fújok rá egy kis szilikont (ami videón nem látszik mint a zsír) már akkor hamarabb megáll. Plusz nem mindegy a csapágy illesztése sem. Pölö generátorba C3-as  csapágyat tesznek, eleve jobban meg lehet pörgetni mint egy normált.  Bejárok a lakatosműhelybe el szoktam hozni néha kidobott dolgokat, ha nincs sok dolgom melóban, eljátszom velük. Pölö ha egy ilyen csapágyból kiveszed a porvédőket és kimosod a zsírt remekül el lehet vele szórakozni egy sűrített levegős pisztollyal ...:hehe:

2754170-20180129-c2A30h.jpg

Amikor legutóbb volt a Lidliben Parkside akkus fúró akció odamentem nyitásra de már esélyem sem volt venni, 30-40-en álltak sorba, és 3-asával hozták ki a gépeket. Délután már fent voltak a jófogáson 15-20-ért. Na ez pölö 10-ért van: https://www.jofogas.hu/budapest/Parkside_Akkus_Furo_Csavarozo_20V___2_0_Ah_73592563.htm

 

Link to comment
Megosztás:

33 perce, L.Fazakas írta:

Jóó - majd osszál ki, nagy ember.
Hogy "off"-olod, az nekem a gyakorlatban nem mond semmit. Valójában azt se tudom mit jelent, de nem is igazán érdekel. Én már öreg vagyok ezekhez a tuti kifejezésekhez ...

Az Aldinak is - valójában megvan a maga saját jól bejáratott márkacége, éppen ma néztem a Rákóczi úti boltjukban a kőrfűrész-lapokat s az állványos fúrógépet.
Valami WORKZONE márka - (Made in China)

Nem osztani akarlak, csak kicsit nézz körbe és informálódj mielőtt valamiről biztosa kijelentesz valamit hogy szerinted az biztos úgy van, aztán kiderül hogy biztos nem úgy van, mint pl a csapágy kérdése...

Off-olni annyit jelent hogy a hozzászólásod nem vág az adott topik témájába.

Link to comment
Megosztás:

2 perce, zotya975 írta:

Ezt a videót már megcáfolták, ha ki van mosva a kenőanyag a csapágyból sokkal tovább forog, ha fújok rá egy kis szilikont (ami videón nem látszik mint a zsír) már akkor hamarabb megáll. Plusz nem mindegy a csapágy illesztése sem. Pölö generátorba C3-as  csapágyat tesznek, eleve jobban meg lehet pörgetni mint egy normált.  Bejárok a lakatosműhelybe el szoktam hozni néha kidobott dolgokat, ha nincs sok dolgom melóban, eljátszom velük. Pölö ha egy ilyen csapágyból kiveszed a porvédőket és kimosod a zsírt remekül el lehet vele szórakozni egy sűrített levegős pisztollyal ...:hehe:

 

Amikor legutóbb volt a Lidliben Parkside akkus fúró akció odamentem nyitásra de már esélyem sem volt venni, 30-40-en álltak sorba, és 3-asával hozták ki a gépeket. Délután már fent voltak a jófogáson 15-20-ért. Na ez pölö 10-ért van: https://www.jofogas.hu/budapest/Parkside_Akkus_Furo_Csavarozo_20V___2_0_Ah_73592563.htm

 

Ne is mond nekem ezt a fúrógépet, az idegbaj kerülhetett. Aznap munkám miatt minden útba eső boltnál megálltam, 6-nál szám szerint, persze hogy 1-ben sem volt. És ezek a hirdetések dühítettek fel a legjobban hogy este minden jófogás és társaik ilyen gépekkel voltak tele...

Link to comment
Megosztás:

Just now, kobraCode írta:

Ne is mond nekem ezt a fúrógépet, az idegbaj kerülhetett. Aznap munkám miatt minden útba eső boltnál megálltam, 6-nál szám szerint, persze hogy 1-ben sem volt. És ezek a hirdetések dühítettek fel a legjobban hogy este minden jófogás és társaik ilyen gépekkel voltak tele...

Karácsonyra akartam magamnak egy kicsit erősebb gépet 35-40Nm-körül, ez pont akkor volt akciós. A városban 4 üzlet van, én csak egyikhez mentem, mert ott percek alatt elvitték, nem láttam értelmét átmenni a másik 3-ba. Valóban volt még nyitáskor, de 3 darab/ fő adták meg a maxot, volt olyan hogy egy cégtől egyforma melósuhában jött 3 ipse ne ők vittek 9-et. Szerintem 40-50 darab fogyott el percek alatt, mindenki 3-asával vitte a pénztár felé. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, 

Generátor választásban kéne egy kis segítség. Jelenleg egy Delco Remy van bent, sztem még a gyári, volt felújítva de újat akarok. 

Kinéztem ezt - Sok helyen kutakodtam hol a legolcsóbb amikor  belebotlottam az autodoc-ba, beszéltem is ott valakivel, elküldtem az alvázszámot erre azt írta, hogy ez
nem is jó az enyémbe: 

dra3903n.bmp.jpg

 

Erre ezt küldte: 

 

alternator.jpg

Most akkor már nem értem. Ecat24 is hoz annyi fajtát. 12 - 14 voltos legyen? 100 - 120 AMP-es? Ecat pl. azt írja hogy 120 AMP-es kell a légkondisba. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.