Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

10 órája, Handbrake írta:

Szia!

 

Tudnál esetleg valami kis leírás félét csinálni erről a műveletről? Mire kell figyelni, hogy célszerű nekiállni, milyen szerszámok kellenek stb.

Tervezném én is megcsinálni, csak még nem mertem nekiállni....

Köszönöm!

Tehát: 

- Felső kormányburkolat le (2 db csavar rögzíti - a kormány 90 fokos elfordításával válnak láthatóvá)
- Alsó kormányburkolat le ( 3 db csavar fogja) - célszerű levenni a kormány pozíció állító kar műanyag fogóját hogy lejöjjön a burkolat
- Ablaktörlő bajuszkapcsoló ki - két patent benyomásával után ki is jön - csati maradhat rajta 
Aztán ez a videó - valamilyen célszerszámmal be kell nyomni a zárhenger rögzítőt, a kulcsot megfelelő pozícióba forgatni (finoman) és kint is van
Fontos!! Van belül egy retesz - videón mutatja - amit a gyújtáskapcsoló behelyezés előtt fel kell pattintani - enélkül nem ugrik vissza.

 

Aztán kezdhetsz neki a szétszedésnek. Miután levetted a külső hengert - egy rúgós stiftet kell benyomni és túlforgatni a hengert a megfelelő pozícióba - elkezdheted kiszedni a lamellákat, amik a kulcs kihúzásával emelkednek ki, így vehetőek majd ki. 
Minden lamella alatt van egy kis rúgó, azok is kiszedhetőek. 
Nagyon fontos! A kulcsot nagyon lassan húzd ki, mert ha hirtelen teszed a lamellák kiugrálnak a rúgókkal együtt. Ebből következik, hogy minden lamellának pontosan oda kell visszakerülnie ahonnan kivetted mert ha nem, a kulcson lévő bemarások nem a megfelelő alakú lamellát fogják süllyeszteni.  
(tipp - nyugodt helyen csináld ezt a műveletet ahol nem zavarnak - keresztfiam támadt neki az asztalnak ahol dolgoztam, az egyik rúgót 20 percig kerestem a földön :-):-) )
 

 

 

Módosítva : Maverick087
  • Like 1
  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. 2005-ös, Astra G 1.6-os autómban javításra szorul az ECU. P1842-es hibakóddal kezdte, majd most már P0335-ös hibát is ad. Szervízben elég durva árat adtak a javításra (270e, ventillátor csere, ECU javítás, kábel+biztositék cserék). Ezt sokallom egy ilyen régi autónál, ezért elkezdtem alternatívát keresni. Lenne egy cég (Pixelfix) aki 55e-ért teljes felújítást csinálna, garanciával. De a szervíz csak a saját partnerével hajlandó javítttatni, azt nem engedi, hogy kiszerelve én javíttassam meg.

Akinek volt már hasonló problémája, és ismer Pesten (13.kerület közelében előny )megbízható szerelőt, aki segíteni az ECU ki-be szerelésébe, megköszönném, ha jelezné.

Esteleg akinek van tapasztalata a Pixelfit-tel, azt is örömmel venném. Neten elvileg jónak értékelik őket.

Köszönettel,

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

12 perce, lion81 írta:

Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni. 2005-ös, Astra G 1.6-os autómban javításra szorul az ECU. P1842-es hibakóddal kezdte, majd most már P0335-ös hibát is ad. Szervízben elég durva árat adtak a javításra (270e, ventillátor csere, ECU javítás, kábel+biztositék cserék). Ezt sokallom egy ilyen régi autónál, ezért elkezdtem alternatívát keresni. Lenne egy cég (Pixelfix) aki 55e-ért teljes felújítást csinálna, garanciával. De a szervíz csak a saját partnerével hajlandó javítttatni, azt nem engedi, hogy kiszerelve én javíttassam meg.

Akinek volt már hasonló problémája, és ismer Pesten (13.kerület közelében előny )megbízható szerelőt, aki segíteni az ECU ki-be szerelésébe, megköszönném, ha jelezné.

Esteleg akinek van tapasztalata a Pixelfit-tel, azt is örömmel venném. Neten elvileg jónak értékelik őket.

Köszönettel,

Zsolt

Lapozz vissza egy oldalt, ott linkeltem ki foglalkozik ilyennel. Teljeskörű, garanciális ECU javítást vállalnak gyors határidővel. (nincsen hasznom a reklámozásukból, csak sokan dicsérik őket )

Link to comment
Megosztás:

3 perce, Maverick087 írta:

Lapozz vissza egy oldalt, ott linkeltem ki foglalkozik ilyennel. Teljeskörű, garanciális ECU javítást vállalnak gyors határidővel. (nincsen hasznom a reklámozásukból, csak sokan dicsérik őket )

Szia,

Köszönöm a választ. Ezt láttam én is, de ha jól látom, ő Debrecenben van. Nekem Pestről messze van. MIvel ég a hibajelző és az indítás is rakoncátlankodik néha, ezért keresek itt a környéken.

Link to comment
Megosztás:

9 perce, lion81 írta:

Szia,

Köszönöm a választ. Ezt láttam én is, de ha jól látom, ő Debrecenben van. Nekem Pestről messze van. MIvel ég a hibajelző és az indítás is rakoncátlankodik néha, ezért keresek itt a környéken.

Ha tudod nélkülözni az autót pár napig sztem megoldható. 

A teljes hírdetés!

Opel motorvezérőegységek javítása garanciával.Az alábbiakban felsorolt motorkódú vezérlőegységek javítása, felújítása garanciával, rövid határidővel.
A hiba meghatározásához szükség van a kiolvasott pontos hibakódokra.

Típusok:
Opel, Z14XE
Opel, Z16XE
Opel, Y16XE
Opel, Z16SE
Opel Z18XE ( egyeztetés szükséges)
Opel X18XE
Opel, Y17DT

Jellemző hibák:

- hűtőventillátorok reléinek vezérlési hibája: P1481, P1482, P1483
- üzemanyag szivattyú relé vezérlés hiba P0230
- gázpedál áramkör hiba: P1120, P1121, P1122
- fojtószelep vezérlési hiba: P0120, P0220, P1550, P1500
- EGR hiba P0403
- főtengely és vezérműtengely jeladó hiba: P0335, P0340
- MAP szenzor hiba
- visszafogott üzemmód, vezérlőegység funkció korlátozva: P1550, P0607
- gyújtáshiba: P0351, P0352, P0353, P0354
- CAN kommunikációs hiba: U2100, U2103, U2104, U2106, U2107, U2108
- kommunikációs hiba a műszeregységgel / központi elektronikával P1615, P1616
- hűtőközeg hőmérséklet érzékelő, alacsony feszültség P1116 (Z16Xep)
- befecskendezés kezdet állító befecskendező szivattyú "A" funkció zavar P0251 (Y17DT, Y17DTL)

- egyébb vezérlők ( légzsákvezérlők , klimavezérlők, abs vezérlők , immobilizer javítása stb) szoftveres és hardveres javítása.

Árainkról és egyéb vezérlők javításáról érdeklődni privát üzenetben vagy vezerlojavitas@gmail.com e-mail címen lehet.

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Egy hete a felső kormányburkolat visszarakásakor gyújtást adtam rá (a kormányzár kioldása miatt) és tekertem a kormányt jobbra-balra. Lehet, hogy a fékre is ráléptem (a BC kéri a teszt miatt). Égve maradt az ABS lámpa (nem volt beindítva a motor, csak gyújtást adtam rá). A következő gyújtás ráadásnál elaludt. 400 kilométeres út után két nappal az első indulás után közvetlenül észrevettem, hogy megint világít az ABS lámpa. Kicsit később leállítottam a motort, újraindítottam és elaludt. Kezdődő probléma? Foglalkozzak-e vele, ha igen, mit nézzek meg?

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 05. 05. at 12:01, astra írta:

nekem is ez a motorom van a 4 termosztát lett jo mert az gyári volt lesz fütés a csere után. a müszer alapján 89foknál áll meg a viz ilyenkor 1-2 fokot feljebb megy és beindul a venti.

 

 

 

köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egy kérdést szeretnék feltenni. J héten megy szerelőhöz az autó, de hátha tudtok addig is használható infóval szolgálni. Hullámos úton-huplis úton sok egymást követő hullámon kopog a futómű. Cserélve lett: korm.össz.gömbfej, két stabilizátor rúd. De még mindig. :( Illetve érezni, hogy erősebb fékezéskor majd egyből egy nagy gázadáskor valami kottyanik a kormánynál. Ezt a kormányon érzeni...Valakinek valami ötlet?

 

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

57 perce, freddy_ írta:

Ma megismétlődött. Indítás után, tolatáskor kezdett világítani a lámpa. Két azonnali motor újraindítás után is úgy maradt. Hibakód nincs. Arra gyanakszom, hogy az egyik keréknél a jeladó szórakozhat. Op-com-al lehetne látni mi a gond?

Kicsit zavaros. Írtad hogy hibakód nincs. Op-commal nézted? Mert utána kérdezed hogy op-commal lehetne-e látni?

Link to comment
Megosztás:

39 perce, 8x57js írta:

Sziasztok, egy kérdést szeretnék feltenni. J héten megy szerelőhöz az autó, de hátha tudtok addig is használható infóval szolgálni. Hullámos úton-huplis úton sok egymást követő hullámon kopog a futómű. Cserélve lett: korm.össz.gömbfej, két stabilizátor rúd. De még mindig. :( Illetve érezni, hogy erősebb fékezéskor majd egyből egy nagy gázadáskor valami kottyanik a kormánynál. Ezt a kormányon érzeni...Valakinek valami ötlet?

 

Köszönöm!

Kizárásos alapon tudnék elindulni. Nyílván a cserélt alkatrészek rendben vannak. A kanyar stabilizáló rúd szilentjei oldalirányú (csavarodó) mozgás esetén tudnak koppanni én azt kizárnám. Toronycsapágy az ropog. Én a lengőkar szilentekre szavazok, de nincs tapasztalatom hogy ez érződhet-e a kormányon, a szerelő pontos tudni fogja. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Maverick087 írta:

Kizárásos alapon tudnék elindulni. Nyílván a cserélt alkatrészek rendben vannak. A kanyar stabilizáló rúd szilentjei oldalirányú (csavarodó) mozgás esetén tudnak koppanni én azt kizárnám. Toronycsapágy az ropog. Én a lengőkar szilentekre szavazok, de nincs tapasztalatom hogy ez érződhet-e a kormányon, a szerelő pontos tudni fogja. 

köszönöm! no igen persze hogy igy nehez...A kormányon ugy érezni, mintha...megmarkolod és mondjuk egy vascsővel megütik...(nyilvan nem a kezed :D ) és ezt az ütest koppanast érzed a kormány fogása közben...

az a helyzet hogy nagy lyukba való hajtaskor nem lehet konkretizálni, inkább akkor mikor ilyen kamion által hullámosra fékezett aszfalton megy át a kocsi (ez ugye egymásután 6-8)...

Link to comment
Megosztás:

13 perce, 8x57js írta:

köszönöm! no igen persze hogy igy nehez...A kormányon ugy érezni, mintha...megmarkolod és mondjuk egy vascsővel megütik...(nyilvan nem a kezed :D ) és ezt az ütest koppanast érzed a kormány fogása közben...

az a helyzet hogy nagy lyukba való hajtaskor nem lehet konkretizálni, inkább akkor mikor ilyen kamion által hullámosra fékezett aszfalton megy át a kocsi (ez ugye egymásután 6-8)...

A kormányösszekötőn a belső csuklòk lettek cserélve, vagy csak a gömbfejek?

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 06. 10. at 12:36, Cs. Zoltán írta:

Szia!

Megoldotta a pucolás a problémád?

Szia! Bocs hogy most írok csak. Sajna csak átmenetileg. Újra kezdte, egr szelep lett a bűnös, szerelő alaposan kipucolta, kapott egy szelepfedèl tömítès cserèt is, ha már ott volt, kicsit könnyezte az olakat. Olaj, szűrők cserèje. Most szuperul muzsikál újra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1999.12. havi kombi G astrám. 82 lóerős X20DTL motorral. Olyan hiba lépett fel, hogy 2500-as fordulaton bevillan a check engine lámpa és ezután is maximum 3000ig pörög fel nagyon nehezen. Gondolom valami biztonsági funkciója lehet ez az autónak hogy ne menjen tönkre a motor, de így egyáltalán nem húz. Van valakinek ötlete mi lehet a probléma vagy ha volt hasonló itt a fórumon akkor azt is szívesen fogadom ha ellinkelitek (sajnos én nem találtam). Előre köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Csabesz400 írta:

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki segíteni, op-com programba?

megköszönném!

Vásárolni szeretnél vagy hogy valaki segítsen a hibakód olvasásban? Ha az utóbbi akkor írd meg a lakhelyet és hátha akad valaki, vagy próbáld meg kivillogtatni a hibakódot, ha élőadat kell ahhoz meg mindenképpen kell progi. 

2 órája, saviour írta:

Sziasztok!

Van egy 1999.12. havi kombi G astrám. 82 lóerős X20DTL motorral. Olyan hiba lépett fel, hogy 2500-as fordulaton bevillan a check engine lámpa és ezután is maximum 3000ig pörög fel nagyon nehezen. Gondolom valami biztonsági funkciója lehet ez az autónak hogy ne menjen tönkre a motor, de így egyáltalán nem húz. Van valakinek ötlete mi lehet a probléma vagy ha volt hasonló itt a fórumon akkor azt is szívesen fogadom ha ellinkelitek (sajnos én nem találtam). Előre köszönöm a segítséget!

Hibakódot ki kell olvastatni. Ha van itt fórumtárs azonos motorkóddal és hibával akkor is csak tippelgetés fog menni első körben. "Örülj" neki ha van hibakódod, legalább el tudsz valamerre indulni.... 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Sajnos tegnap fényszóró búre cseréje közben észrevettem, hogy a jobb oldali első lengéscsillapító elszállt. ( magát a lengéscsillapítót a kutyacsontot és a lengőkart friss olajfolyás borítja, gondolom ez azt jelenti)

Ezt minél hamarabb cserélnem kell.

Tudnátok ajánlani milyen típust vegyek?

Célszerű még mást is cserélni a lengéscsillapítóval együtt?

 

Válaszokat előre is köszi!

 

Üdv!

 

Sz

Link to comment
Megosztás:

16 perce, vaszabi79 írta:

Sziasztok!

 

Sajnos tegnap fényszóró búre cseréje közben észrevettem, hogy a jobb oldali első lengéscsillapító elszállt. ( magát a lengéscsillapítót a kutyacsontot és a lengőkart friss olajfolyás borítja, gondolom ez azt jelenti)

Ezt minél hamarabb cserélnem kell.

Tudnátok ajánlani milyen típust vegyek?

Célszerű még mást is cserélni a lengéscsillapítóval együtt?

 

Válaszokat előre is köszi!

 

Üdv!

 

Sz

Sachs touring bevált, 4 éve az van a gyári helyén.... Toronycsapágy és toronyszilent ha valamelyik cserés, de esetemben pl a szilentet nézegetés nélkül cseréltük mert nem nagy összeg és ha már szét van szedve 20 másodperc a cseréje és ezzel legalább preventiv a beavatkozás. Meg a kutyacsontot is érdemes ha cserés.... Az amúgy is nagy terhelést kaphatott ha a lengéscsillapító oda...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.