Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

12 perce, gyuros írta:

Üdv mindenkinek.
Fékkel kapcsolatos problémám van. 
A jelenség a következő. Időnként határozott a fékem kis fékpedál lenyomásnál is (amilyen volt is mindíg) de van amikor meg keményebben kell nyomnom és akkor sem elég hatásos. 
Ez az állapot így nem biztonságos. 
Tárcsák betétek teljesen újak (brembo). Féknyergek teljesen felújítottak, fékolaj is új. Ezeket kizártam a hibalehetőségekből.
Marad a főfékhenger (lehet a belső tömítések nem az igaziak már), abs egység esetleg  panel rész forrasztásai lazák, fékrásegítő bár én azt is kizárnám.
És van még egy kis alkatrész aminek nem tudom a nevét és a pontos szerepét. Csináltam róla képet. Esetleg ennek a nevét is elárulhatná aki tudja :) (már keresgéltem a neten alkatrészek közt de sikertelenül)

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=48520200209_113140.jpg      <----- a karikázott alkatrész.

Pontosan melyik irányból engedi a levegőt illetve a fékrásegítő honnan kapja a levegőt (a rajta lévő nyíl a szívóház felé mutat). Egyébként jobban húzatva az autót utána jobb a fék is, olyan mintha jobb levegő ellátottsága lenne a fékrásegítő rendszernek. Olyan mintha a fotón lévő bekarikázott alkatrész hibájából nem adna kellő levegő vákumot a féknek ...

Ha esetleg valakinek lenne ötlete annak örülnék :)
Köszi
 

Ez egy visszacsapószelep ami a szívósorról a devanderre (vákuumdobra) vezető levegőcsövön van. Nem szokott elromlani, anno én is megvettem a Claibrához, aztán nem is ez volt a baj... A tünetek alapján a fékrásegítő lesz a rossz, abban szokott a membrán átszakadni.

Link to comment
Megosztás:

6 órája, tgabika76 írta:

Ez egy visszacsapószelep ami a szívósorról a devanderre (vákuumdobra) vezető levegőcsövön van. Nem szokott elromlani, anno én is megvettem a Claibrához, aztán nem is ez volt a baj... A tünetek alapján a fékrásegítő lesz a rossz, abban szokott a membrán átszakadni.

Köszönöm a választ.
Igen nekem is ez volt az elméletem annak a visszacsapószelepnek a működéséről..  Előzőekben lemaradt, hogy nincs hibakód az abs részen..
A vákumdob ha lukas akkor abszolút nem lenne jó, nem? Vagy csak olyan pici luk lenne rajta ami időnkénti problémát produkál?
De annak az ellenőrzéséhez ki kell szerelnem és szétbontanom h ellenőrizhessem a benne lévő membránt... Egyébként levegő szivárgás hangot sem hallani..  Marad a bontás..
Köszönöm a segítséget :)

Link to comment
Megosztás:

11 órája, gyuros írta:

Köszönöm a választ.
Igen nekem is ez volt az elméletem annak a visszacsapószelepnek a működéséről..  Előzőekben lemaradt, hogy nincs hibakód az abs részen..
A vákumdob ha lukas akkor abszolút nem lenne jó, nem? Vagy csak olyan pici luk lenne rajta ami időnkénti problémát produkál?
De annak az ellenőrzéséhez ki kell szerelnem és szétbontanom h ellenőrizhessem a benne lévő membránt... Egyébként levegő szivárgás hangot sem hallani..  Marad a bontás..
Köszönöm a segítséget :)

Van amikor csak úgy veszed észre hogy lyukas a membrán hogy álló motornál nem tartja meg a vákumot. Normál esetben 3-4 fékpedál lenyomásig van fékrásegítés aztán már kemény a pedál, nem húzza be a vákum. Ha kicsi a lyuk akkor menet közben amikor állandóan szív a motor nem is lehet észrevenni, aztán ha nagyobb a lyuk akkor már ilyenkor is feltűnő a rásegítés hiánya. Tudomásom szerint roncsolás nélkül nem lehet bontani a vákumdobot. Egyszer hoztam haza egy diesel astrát Bécsből rásegítés nélkül, ott ugye külön vákumszivattyú van, na az rémálom volt. Két lábbal fék taposás meg kézifékkel rásegítés. A vontatás is ezért necces.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

11 órája, zotya975 írta:

Van amikor csak úgy veszed észre hogy lyukas a membrán hogy álló motornál nem tartja meg a vákumot. Normál esetben 3-4 fékpedál lenyomásig van fékrásegítés aztán már kemény a pedál, nem húzza be a vákum. Ha kicsi a lyuk akkor menet közben amikor állandóan szív a motor nem is lehet észrevenni, aztán ha nagyobb a lyuk akkor már ilyenkor is feltűnő a rásegítés hiánya. Tudomásom szerint roncsolás nélkül nem lehet bontani a vákumdobot. Egyszer hoztam haza egy diesel astrát Bécsből rásegítés nélkül, ott ugye külön vákumszivattyú van, na az rémálom volt. Két lábbal fék taposás meg kézifékkel rásegítés. A vontatás is ezért necces.

Köszönöm a választ :)
Az nem lehetett egyszerű, na meg nem is volt veszélytelen..
Megoldódott a problémám ma rábukkantam a valódi hibára :) Szerencsére nincs baja a devandernek elég nagy meló lett volna kiszedni is :)  és a visszacsapószelep is jó :)
A probléma a szívóházzal van ahol csatlakozik a fék vákumcsöve kitört egy darab... Visszaragasztottam szóval addig kibírja amíg a motorfelújítás meg nem lesz és visszakerül a helyére a saját szívóházával együtt :) A fék ismét remekül működik :)

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=96620200210_104427.jpg

Link to comment
Megosztás:

7 perce, gyuros írta:

Köszönöm a választ :)
Az nem lehetett egyszerű, na meg nem is volt veszélytelen..
Megoldódott a problémám ma rábukkantam a valódi hibára :) Szerencsére nincs baja a devandernek elég nagy meló lett volna kiszedni is :)  és a visszacsapószelep is jó :)
A probléma a szívóházzal van ahol csatlakozik a fék vákumcsöve kitört egy darab... Visszaragasztottam szóval addig kibírja amíg a motorfelújítás meg nem lesz és visszakerül a helyére a saját szívóházával együtt :) A fék ismét remekül működik :)

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=96620200210_104427.jpg

Hát elég egy ekkora kis rés hogy a vákum gyengüljön.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok azt miért csinálja az opel 1.6i C16Nz hogy ki villan a kis motor icon ugrik egyet az autó és nem megy le áll és utána még nem indul csak akkor ha a traforol le veszem a kábelt rá inditok szikrazik vissza megy a kábel és ha mise történt volna el indul és megyek tovább hiba kódot nem jelez csak a 12-es.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Garos írta:

Sziasztok azt miért csinálja az opel 1.6i C16Nz hogy ki villan a kis motor icon ugrik egyet az autó és nem megy le áll és utána még nem indul csak akkor ha a traforol le veszem a kábelt rá inditok szikrazik vissza megy a kábel és ha mise történt volna el indul és megyek tovább hiba kódot nem jelez csak a 12-es.

Vedd le a fojtószelepházról a nagy műanyag fedelet, úgy rálátsz az injektorra. Ha indítózás közben látod hogy beporlasztja a benzint ( amikor nem indul) akkor az üzemanyag ellátást kábé ki is zárhatjuk. ( ha sikertelen indítózás után a kipufogó erősen benzinszagú akkor ugyanez van) . Marad tehát a gyujtószikra hiánya. Ha a trafó főkábel birizgálás után javul meg az autó akkor esélyes hogy ezzel a kábellal vagy a csatlakozásával van gond. Nézz bele a kábelbe a két végén tisztán fémes-e a csatlakozó vagy esetleg be van zöldülve vagy más szennyeződést látsz-e rajta. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Garos írta:

Meg nézem de ma úgy állt le hogy ki villant a kis motor icon elaludt de nincs tárolt hiba. Én meg a lambaszondara gondolok vagy a benzin szivattyúra ezek csinálnak olyat hogy néha működik néha nem?

Igazából amikor leáll a motor egyből kigyullad a motorhiba lámpa, szóval ez nem jelenti autómatikusan hogy van tárolva hibakód. Amit írtam ha megnézed azzal kiszűröd a benzinszivattyút. A lambda szondának van hibakódja, azt látnád. 

Link to comment
Megosztás:

Meg néztem a kábelt hát kicsit szenyeződött volt vettem bele újat de a hiba ugyan úgy meg maradt sikertelen inditasnal érezni a banzin illatát már nem tudom mi lehet a Baja egyik hibát meg oldom akkor jönn a másik esetleg ötlet hogy mi okozhatja még ezt a hibát?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
On 2020. 02. 17. at 9:34, Garos írta:

Meg néztem a kábelt hát kicsit szenyeződött volt vettem bele újat de a hiba ugyan úgy meg maradt sikertelen inditasnal érezni a banzin illatát már nem tudom mi lehet a Baja egyik hibát meg oldom akkor jönn a másik esetleg ötlet hogy mi okozhatja még ezt a hibát?

Gyútásrendszert kompletten át kéne nézni, ott valami nem kerek (kábelek, csatlakozók, gyertyák etc.)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok. B vectra 2001 és 2.0 DTI ydth mozórkód. Kérdésem a következő. KB 1 hónapja egy erős fékezés után kivillant a check engie lámpa majd elmúlt. Azóta minden fékezés után kivillan majd egy pár perc múlva elmúlik. Ha 2-be jobban kihúzatom eltűnik. Valaki járt már így? Tudna valaki segíteni? Köszönöm. 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
On 2016. 05. 14. at 13:04, DögVectra írta:

Köszönöm a választ, a vezetékeket átnézem. Igen, a kuplung benyomása gyakorlatilag együtt jár a gázelvétellel, és csak melegen csinálja. Egyébként előjele, ha sebességben gázelvételre elkezd dadogni a motor.

Ma átnéztem a kábeleket, bár szétmállik a műanyagborítás, és a stekkerek szanaszét vannak, de amúgy minden ok. Porlasztk is jónak tűntek.

Mintha az üzemagyagellátással lenne probléma

Szia! Épp most küzdök én is ezzel a problémával.... Mi volt a baja az autónak? 

 

Link to comment
Megosztás:

16 perce, kingblue írta:

Hali.5 évvel ezelőtti kommentre reagáltál.Nem biztos hogy kapsz rá választ.Egyébként mi a gond az autóval?

Helló! Igen tudom hogy régi sztorira reagáltam..... Meleg motornál elmegy az alapjárat teljesen nullára. Mindig leáll amikor kinyomom a kuplungot  Hidegen nem csinálja vagyis hogy nem mindig tehát rapszódikus. Hibának feldobta az EGR szelepet aztán azt kitakarítottuk a fojtószelep házat is a map szenzort is ennyit tettünk egyelőre

Link to comment
Megosztás:

34 perce, Joci 79 írta:

Helló! Igen tudom hogy régi sztorira reagáltam..... Meleg motornál elmegy az alapjárat teljesen nullára. Mindig leáll amikor kinyomom a kuplungot  Hidegen nem csinálja vagyis hogy nem mindig tehát rapszódikus. Hibának feldobta az EGR szelepet aztán azt kitakarítottuk a fojtószelep házat is a map szenzort is ennyit tettünk egyelőre

Milyen motor? Dízel benzines stb.Motor kód esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.