Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

HELLÓ!

Segítsetek légyszi! Vectra B-ben a kijelző(óra ,dátum ,stb.) egyre hiányosabban világít.Eddig elvoltam vele de most hogy tovább van sötét hiányzik az óra!Milyen megoldás van ennek a javítására?

Előre is köszi:Kisa008

Szia!

A kijelzőt kiszereled elemeire szeded és jól átmelegíted hőlégfújóval az segíthet az LCD-nek a kristályszerkezet visszarendezésében. Ez már egyszer bejött. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Nekem egy '96-os 1.6-os GL Vectrám van. A műszerfala természetesen a legegyszerűbb, nincs fordulatszám mérő stb... Úgy hallottam, hogy simán ki lehet cserélni az egészet egy magasabb felszereltségűével, mivel a kábelek, stb. gyárilag bent találhatók. Ez mennyire igaz?

Esetleg BC beszerelésén is gondolkodom, ha lehetséges.

Link to comment
Megosztás:

Persze jók a Vectrak, de P.Ü- ben elmagyarázom neked, mi is lehet a helyzet :blink:

Üdv

Nem jött Pü! :)

Nem jött Pü! :)

Beszereltem a rádió átalakítót!

Most már én a display és a multikormány is az Acapulkoval :lol:

Majd teszek fel képeket is a szerelésről :D

Link to comment
Megosztás:

Beszereltem a rádió átalakítót!

Most már én a display és a multikormány is az Acapulkoval :blink:

Majd teszek fel képeket is a szerelésről :)

Az én xar kenwoodomat meg nem tudták összehozni a multi kormánnyal 1 hónap alatt sem pedig Q drága volt az átalakító.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Érdekes dolog ez a nem gyári rádió használata multikormánnyal de talán nem reménytelen. Sok sikert!

Más nem visszateszed a kazettás CAR400-at :blink: vagy valami hasonlót

Nekem is a hajam hullott táp átfordítás aztán vissza meg toldás meg keret és még a sub nincs bent meg a hátsó magasak is a sorukra várnak, esetleg előre kompnens szett 3 utas....sose lesz vége!

Link to comment
Megosztás:

Érdekes dolog ez a nem gyári rádió használata multikormánnyal de talán nem reménytelen. Sok sikert!

Más nem visszateszed a kazettás CAR400-at :blink: vagy valami hasonlót

Nekem is a hajam hullott táp átfordítás aztán vissza meg toldás meg keret és még a sub nincs bent meg a hátsó magasak is a sorukra várnak, esetleg előre kompnens szett 3 utas....sose lesz vége!

Nem car 400 volt :) hanem cd-s 500-as :lol:

De tele van az hócipőm ezzel az átalakítósdival... mindenki azt mondta hogy a kormány fog menni a kijelző nem.... pont fordítva volt.

Az első szettek már cserélve, még a hátsó 13 cm-s kell kidobni :) majd nyáron

P.Ü. ment

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Elore milyen szett kerult? kétutas vagy három utas?

A középső hangszóró mekkora elöl?

Az interface-ek altaáéban tényleg csask a kilyelzőt kezelik, sajnos.

Előre 16,5 cm és három utas mert volt vagy 1000 forint a 2 utas ára között.

Hátra 13 cm való. Az interfészre az mondták, hogy nem biztos, hogy vezérli a kijelzőt.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A következő hiba jelentkezett a 1.6 Vectrámon:a külső hőmérséklet jelző megbolondult, 13 és 70 fokot mutat, pedig kinnt 0 fok körüli a hőmérséklet. Mit lehet vele csinálni? Hol van a jeladó?

hapsikám

A hűtőrács közepén van, legalább is Hil1 ott találta meg.Tehát nem a lökös alján.De CSAK cserével javítható.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Nem Tudom mi a bajotok egymással de ne itt off-oljatok légyszi!

Wolfi majd elmesélheted meeten :)

Nekem is Vectram van és mindíg örülök amikor az emil jön:

válaszolt a "Általános műszaki problémák! - Vectra B" című témára

és izgatottan lesem a fórumot de hiába....na mind1. :D

oldjátok meg!

ez a Ti problémátok ez a baj ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.