Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

10 órája, Bencus97 írta:

Visszatérve erre. El fogtok küldeni lassan innen emiatt, de sajnos a probléma még mindig nem oldódott meg. Vákumcsőveket átnéztem, alapjárati motort kitisztítottam, gyújtóelosztófedél valamint rotor, illetve üzemanyagszűrőt is cseréltem. Észrevételezésem a tünetről, magas fordulatszámnál vagy gyors sebességnél adja ki a check engine lámpát. Ilyenkor semmin érezhetőt nem prpdukál az autó viszont leváltásnál érezhetően a jobb kéznél valamint bal lábánál egy kis remegés mely a fordulatszám lecsökkenéséhez kapcsolható. Majd lassuláshoz mérten igazodik vissza a motor alapjárata. 

Nem fogunk elküldeni, nem csak neked vannak ilyen makacs hibái az autóval, bár a c14nz a legegyszerűbb motor ebben az autóban még ez is tud bosszúságot okozni. Én úgy vettem az autót hogy ingadozott az alapjárat, volt hogy úgy bőgött a motor hogy gáz nélkül vitte a kocsit. Mindent kicseréltem, de 11 évig maradt a hiba, amikor át lett építve a motor, ( hengerenkénti injektoros SE-re) akkor szűnt meg a hiba. Szét akarom szedni a központi injektor házát, a fojtószelepházat, hogy megnézzem nem ott van-e valami szakadás a tömítésnél ami a tüneteket okozta, de azóta sem tudom kivenni azt a két torx-fejű csavart ami a két felet összefogja. 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2019. 08. 31. at 13:53, hazi1966 írta:

Sziasztok.Hogyan kell motorháztető nyitó bowdent cserélni

Kiakasztod az utastérben miután levetted a burkolatot, onnan kifűzöd, a zárhídnál csak egy csavart kell lelazítani, ami ellentartja a gégecsövet ( ezzel állítod be mennyit húzzon, amikor megrántod a fogantyút) miután levetted a gégecsőről azt a kis fém fület itt is ki tudod akasztani, és kiveheted. De ha nincs elszakadva csak nem nyit ki, először próbálj rajta állítani. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 

 

A hűvösebb időben sem oldódott meg a hűtővíz melegedèsem.  5 km alatt 100 fok alatt van. Aztán meg 100 körül tartja. Már csak a 2 éves termosztát esetleges hibàja ötletem van. Pedig elvileg jól működik. Veszel egy másikat ha az sem válik be én már Nemtudom. X18xe nèl nagy mecera cserélni? Jó helyen van a leömlő felett. Könnyen hozzàfèrek

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Palca01 írta:

Sziasztok. 

 

A hűvösebb időben sem oldódott meg a hűtővíz melegedèsem.  5 km alatt 100 fok alatt van. Aztán meg 100 körül tartja. Már csak a 2 éves termosztát esetleges hibàja ötletem van. Pedig elvileg jól működik. Veszel egy másikat ha az sem válik be én már Nemtudom. X18xe nèl nagy mecera cserélni? Jó helyen van a leömlő felett. Könnyen hozzàfèrek

Szerintem nem olyan vészes cserélni, legalább nem a vezérlés alatt van. Ha úgyis bontod a vízkört szerintem érdemes lenne kivenni és átmosni oda-vissza slaggal a vízhűtőt is. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok. Bekerült az új klíma venti a kocsiba. Elég nagy macera volt. Sikerült a sérülést is helyre tenni. Már nem ér össze a klíma és víz hűtő. Ettől reméltem hogy már nenfog 100 fokig melegedni a víz. Tévedtem. 100 fokon tartja. Termosztát jó. Kiszedtem a házat. Kivettem belőle a termosztátot és vissza raktam nélküle. Direktbe is melegítette a vizet 100 fokig. 

Plusszba most a klíma és hűtő venti egyszerre indul el ha 100 fok felett van a víz. De a víz hűtő csak alapjáraton . 

Néztem a vizhütőt. Minden része forró. Alja teteje. Kiszedni nem mertem mert mennek ra fém csövek és fogalmam nincs az mi.

már nincs ötletem mi lehet a baj. Bosszantó a dolog.lgz3xh7gwmrnt42d1p58.jpeg

Link to comment
Megosztás:

16 órája, Palca01 írta:

Sziasztok. Bekerült az új klíma venti a kocsiba. Elég nagy macera volt. Sikerült a sérülést is helyre tenni. Már nem ér össze a klíma és víz hűtő. Ettől reméltem hogy már nenfog 100 fokig melegedni a víz. Tévedtem. 100 fokon tartja. Termosztát jó. Kiszedtem a házat. Kivettem belőle a termosztátot és vissza raktam nélküle. Direktbe is melegítette a vizet 100 fokig. 

Plusszba most a klíma és hűtő venti egyszerre indul el ha 100 fok felett van a víz. De a víz hűtő csak alapjáraton . 

Néztem a vizhütőt. Minden része forró. Alja teteje. Kiszedni nem mertem mert mennek ra fém csövek és fogalmam nincs az mi.

már nincs ötletem mi lehet a baj. Bosszantó a dolog.

Kimaradt pár nap azért nem tudom, így megkérdezem: vízhűtő átmosása megvolt? 

Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Kimaradt pár nap azért nem tudom, így megkérdezem: vízhűtő átmosása megvolt? 

Az maradt a vègére, nem mertem megbontani, de már kaptam infót hogy az a két cső ami rámegy az az automatavàltó olajmelegitője. 

Meglâtom mèg, lehet veszek egy újat 22 e körül.  Ez a mostani hűtő Nemtudom a többi modellben hogy van de a hűtő két felső oldalán csatlakozik be a két vízcső. Nemtudom sikerül e az aljára eljutni a mosàssal.

Csakhàt most vettem hàtso dobot 22 ezerèrt szintèn. Nem akartam költeni mèg. 

Dehàt jön a tèl, vizsga, rendben akarom tudni. Ezèrt több időt töltök az aknaba mint a lakàsba :-)

Link to comment
Megosztás:

17 órája, Palca01 írta:

Az maradt a vègére, nem mertem megbontani, de már kaptam infót hogy az a két cső ami rámegy az az automatavàltó olajmelegitője. 

Meglâtom mèg, lehet veszek egy újat 22 e körül.  Ez a mostani hűtő Nemtudom a többi modellben hogy van de a hűtő két felső oldalán csatlakozik be a két vízcső. Nemtudom sikerül e az aljára eljutni a mosàssal.

Csakhàt most vettem hàtso dobot 22 ezerèrt szintèn. Nem akartam költeni mèg. 

Dehàt jön a tèl, vizsga, rendben akarom tudni. Ezèrt több időt töltök az aknaba mint a lakàsba :-)

Kiszedve elfektetve, oda-vissza mosva elég sok dzsuva ki tud belőle jönni. Mivel vas-réz -alu fémek is vannak a  rendszerben a vasat elég jól "eszi" , szerencsére abból van a legtöbb. Csak ami lejön mondjuk a blokkról az lerakódik lent meg a szűk járatokat eltömi. A rendszeres hűtőfolyadék csere sem megoldás erre hiszen attól még a trutyi bent marad. 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 09. 18. at 13:42, zotya975 írta:

Kiszedve elfektetve, oda-vissza mosva elég sok dzsuva ki tud belőle jönni. Mivel vas-réz -alu fémek is vannak a  rendszerben a vasat elég jól "eszi" , szerencsére abból van a legtöbb. Csak ami lejön mondjuk a blokkról az lerakódik lent meg a szűk járatokat eltömi. A rendszeres hűtőfolyadék csere sem megoldás erre hiszen attól még a trutyi bent marad. 

Talàltam 10 e ftèrt a kovàcs autóban klímás automatavàltóhoz való hűtőt. Megrendeltem pár napja eddig semmi hír felőle. 

Annyi hogy pontosan olyan mèret ami nekem van benne gyári sehol nincs. Se unix se bardi. A magassága másfél centivel kisebb lesz. Remelem össze lehet hozni. Ami magasabb az meg nem olyan széles vagy nem automata és klíma kompatibilis......

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Palca01 írta:

Talàltam 10 e ftèrt a kovàcs autóban klímás automatavàltóhoz való hűtőt. Megrendeltem pár napja eddig semmi hír felőle. 

Annyi hogy pontosan olyan mèret ami nekem van benne gyári sehol nincs. Se unix se bardi. A magassága másfél centivel kisebb lesz. Remelem össze lehet hozni. Ami magasabb az meg nem olyan széles vagy nem automata és klíma kompatibilis......

A Kovács autótól 3-4 nap alatt szoktak megjönni a cuccok, emaileket figyeld, szoktak küldeni amikor átadják a dolgokat a futárszolgálatnak. 

Link to comment
Megosztás:

Megjött. Kicseréltem a vizhütőt. A jelenség maradt. 100 fok körül mozog a fok. Termosztát vízpumpa új. Ötletem nincs.

van egy hogomba hűtő bal felső sarkában. Az 2 polusu

es van egy a bal alján az oldalába bele csavarva. 105-110, 115-120 azt hiszem. 

Bar ha a hogomba nemjo akkor sem szabadna így melegedni a viznek

 

Link to comment
Megosztás:

30 perce, Stevy írta:

Nekem a ventilátor kapcsoló miatt ment el a fűtéskörbe menő cső, bár ez azért még a nagy melegekben volt. Mondjuk ha sokat araszolsz most is felmehet 100+ -ig. 

Most a próba 15 fokban volt. Kis alapjárat termosztát nyit 90 fok felett kicsivel. Visszaesik 90 alà, utánna 100 km/h tempóra körül 95-100 fok között volt. Ès 100 körül tartja

Link to comment
Megosztás:

9 órája, Palca01 írta:

Most a próba 15 fokban volt. Kis alapjárat termosztát nyit 90 fok felett kicsivel. Visszaesik 90 alà, utánna 100 km/h tempóra körül 95-100 fok között volt. Ès 100 körül tartja

Ezt h 100 körül tartja azt lézeres hőmérővel nézed a blokkon vagy csak a műszerre hagyatkozol? Tud csalni a műszer, de van rajta egy kis kalibráló amit csak akkor tudsz tekergetni ha ki van véve a csoportból. 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Palca01 írta:

Gondolom jó a kijelzőm..... mert ha 92 körül van nyit a termosztát hogy meg kicsivel 100 felett indul a venti

Igazából a kijelző csak tájékoztató jellegű műszer nem lehet tőle foknyi pontosságot elvárni. Én kiszerelve ellenőrizni szoktam a hibás termosztátokat, de volt ami a főzőpohárban jól működött, az autóban mégsem.

http://49714292463_1113073132112.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 

Na pár napja úgy járok hogy folyamatosan megy a venti kettes sebessègben. 95 foktól így nem megy feljebb. 

De... fèlek ha kicserèlem az alsó gombàt megint ugyanaz lesz a szitu mint régen. Hogy nagyon gyorsan eléri a 100 fokot.

beszèltem szerelőkkel. Mindenki a termosztât, hűtő tisztitàs gomba mondta nekem.

Vízpumpa, termosztàt jó, hűtő új lett véve most bele, felső gomba jó alsó cserèlve lesz.

vizet olajat nem eszi, erő van. Csak ötlet nincs hogy miért csinàlja ezt, mert ha nem lesz direktbe kötve a venti biztos hogy megint 100 fele fog menni a víz. 

Megőrit már engem :icon8:

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Palca01 írta:

Sziasztok. 

Na pár napja úgy járok hogy folyamatosan megy a venti kettes sebessègben. 95 foktól így nem megy feljebb. 

De... fèlek ha kicserèlem az alsó gombàt megint ugyanaz lesz a szitu mint régen. Hogy nagyon gyorsan eléri a 100 fokot.

beszèltem szerelőkkel. Mindenki a termosztât, hűtő tisztitàs gomba mondta nekem.

Vízpumpa, termosztàt jó, hűtő új lett véve most bele, felső gomba jó alsó cserèlve lesz.

vizet olajat nem eszi, erő van. Csak ötlet nincs hogy miért csinàlja ezt, mert ha nem lesz direktbe kötve a venti biztos hogy megint 100 fele fog menni a víz. 

Megőrit már engem :icon8:

Létezik gyári betét a hűtőrácsba amit télen szoktak beletenni, hogy a nagy mínuszokban ne kapja annyira telibe a hideget, ilyen nincs neked benne? Tovább létezik kis és nagy hűtő ami motortípusonként változik, jó van benne? Nekem az SE átépítés után elvileg nagy hűtőt kellett volna bele tennem, de maradt a régi. Ugyan nem forralta a vízet, de sokkal jobban melegedett mint előtte az eredeti NZ felállás a saját kis hűtőjével. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.