Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
szóval az úgy van, hogy van rá X összeged, és még el sem kezded, csak tervezgetsz és gondolkodsz, meg összeszervezel, és az eredmény máris 2X... :roll:

A pénz meg már el is fogyott... Tudom, ezért állt meg az én OFF Merci projektem is. Jön a tavasz, és a Kawa is darabokban, pedig sztrítfájtert kezdtem építeni, de mire a lámpát összeraktam, elfogyott még a hengerfejre szánt stex is. :) :)

Link to comment
Megosztás:

autóépítős pénzből nem veszünk semmi odanemillőt :evil: mindent szépen az autóra költünk, és ha a gyerek szól, hogy kinőtte a cipőjét, leküldjük a kocsihoz, megkérdezzük, hogy 'ugye milyen szép autója van anyának? ugye milyen szép a fényezése?' aztán hozzátesszük: 'na. ezt szereztük a cipőd árából. nézegetheted még vagy öt percet' :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Oké.. :oops: Így lesz... De asszonnak rítt má a szája hogy hasogatta a füleimet, mert nem tudta nézni a filmjeit. Ezt meg még az autóért sem viselem el... Pedig a filmek engem annyira nem érdekelnek, mert én naon válogatós vaok. Van kb 5 film ami tetszik..

Viszont volt már fordítva is. Tavaly voltam úgy, hogy vagy hengerfejet javíttatok, vagy télikabátot veszek. Hengerfejet javíttattam a télikabát pénzemből, és így kocsival jártam mindenhová, tehát nem kellett télikabát. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Az ilyenfajta autókra sosem elég a pénz :lol: - tetszik valami megnézed letöltögeted az internyetről aztán megépíted 8) - 3 éve csinálom soha sem lesz kész a zsé meg már ca. 12X :shock:

de megéri :wink:

mikor kész leülök otthon a fűbe és csak nézem - tetszik ezért csináltam aztán 3 hónap zsíroskenyér + csapvíz - no buli, no disco, no mozi - de megéri :weedman:

asszony néha mondja hogy kicsit sokat költök a gépre :smt021 - de ez van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.