Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Még egy tapasztalatot vagy inkább praktikát megosztok veletek: Bizonyos gyári egyszer használatos tömítések helyére már néhány helyre készítettem ugyanolyan alakú, de alumínium lemez tömítést. Pl termosztát tömítés, szívósor-turbó nyomóscső karima tömítés. Van erre a célra 0,8-1 mm körüli alu lemezem, amiből minta alapján körberajzolni és kivágni lemezollóval 10 perc. Az alu lemezen a belső lyukat fa vésővel szoktam kivágni, majd reszelővel lesorjázom a lyukat, és kör alakúra alakítom. Ezután egy kalapáccsal egyengetés, majd finom papírral felcsiszolás, majd por eltávolítás. Tisztítás féktisztítóval, szárazra törlés, és kész is a tömítés. Mindkét felét vékonyan pasztázom Loctite 5910-el és mehet fel a heéyre. Ha később valami miatt le kell szerelni, akkor tömítőpoaszta maradvány eltávolítás és tisztítás után újra felhasználható.

Mielőtt valaki megkérdezni, bármennyire hihetetlen, de az ihletet mindehhez nem a gyári tömítések pár 100 Ft-os árának megspórolása adja.

Hanem az, hogy szerelni hétvégén van időm, és ezeket az alkatrészeket váratlanul kellett lebontanom. Pl most hétvégén, mikor szelepfedél tömítést cseréltem, nem gondoltam, hogy a turbó nyomócsövet is le kell bontanom. Nem készültem fel előre gyári tömítéssel. A levett tömítés pedig több darabban jött le. Szombat déltől meg már semmi sincs nyitva. Az autó meg nem állhat egy fostos tömítés miatt ezért egész héten. Ekkor jön az alumínium lemez tömítés készítés, 10 perc + loctite paszta, és kész van a tökéletes tömítés.

Link to comment
Megosztás:

Még egy tapasztalatot vagy inkább praktikát megosztok veletek: Bizonyos gyári egyszer használatos tömítések helyére már néhány helyre készítettem ugyanolyan alakú, de alumínium lemez tömítést. Pl termosztát tömítés, szívósor-turbó nyomóscső karima tömítés. Van erre a célra 0,8-1 mm körüli alu lemezem, amiből minta alapján körberajzolni és kivágni lemezollóval 10 perc. Az alu lemezen a belső lyukat fa vésővel szoktam kivágni, majd reszelővel lesorjázom a lyukat, és kör alakúra alakítom. Ezután egy kalapáccsal egyengetés, majd finom papírral felcsiszolás, majd por eltávolítás. Tisztítás féktisztítóval, szárazra törlés, és kész is a tömítés. Mindkét felét vékonyan pasztázom Loctite 5910-el és mehet fel a heéyre. Ha később valami miatt le kell szerelni, akkor tömítőpoaszta maradvány eltávolítás és tisztítás után újra felhasználható.

Mielőtt valaki megkérdezni, bármennyire hihetetlen, de az ihletet mindehhez nem a gyári tömítések pár 100 Ft-os árának megspórolása adja.

Hanem az, hogy szerelni hétvégén van időm, és ezeket az alkatrészeket váratlanul kellett lebontanom. Pl most hétvégén, mikor szelepfedél tömítést cseréltem, nem gondoltam, hogy a turbó nyomócsövet is le kell bontanom. Nem készültem fel előre gyári tömítéssel. A levett tömítés pedig több darabban jött le. Szombat déltől meg már semmi sincs nyitva. Az autó meg nem állhat egy fostos tömítés miatt ezért egész héten. Ekkor jön az alumínium lemez tömítés készítés, 10 perc + loctite paszta, és kész van a tökéletes tömítés.

Ezt egyébként nem teljesen értem én sem, ha az embernek általában hétvégén van ideje szerelni a kocsiját, miért nincsenek nyitva autósboltok ilyenkor? Egy nagyobb településen sztem elég jó üzlet lenne egy hétvégén is nyitvatartó autósbolt, ugyanígy van ez az építőanyagokkal is.

Link to comment
Megosztás:

Ezt egyébként nem teljesen értem én sem, ha az embernek általában hétvégén van ideje szerelni a kocsiját, miért nincsenek nyitva autósboltok ilyenkor? Egy nagyobb településen sztem elég jó üzlet lenne egy hétvégén is nyitvatartó autósbolt, ugyanígy van ez az építőanyagokkal is.

Ha nyitva is lenne az üzlet, akkor sem biztos, hogy éppen lenne olyan alkatrész, ami kell. Ha nincs azonnal, rendelni kell, akkor már veszett fejsze nyele ilyen esetekben :)

Amúgy meg az alkatrész üzletek nem a hétvégén a saját autójukat szerelő autótulajokból élnek, hanem a szerelőkből, akik főállásban ezt csináltják. Szerintem 99% - 1% az arány utóbbi javára. Ilyen szinten érthető, hogy nincs nyitva az üzlet, csak szombat délig. Szerelő meg szétszedi, megnézi mi kell, berendeli, amíg megérkezik, addig foglalkozik a következő autóval :)

Félre értés ne essék, én is díjaznám, ha az üzleteknek hosszabb nyitvatartása lenne akár a hétvégét is belefoglalva, de ha üzlet tulaj lennék, én se tartanék nyitva hétvégén. Ki akar dupla bért fizetni az eladó alkalmazottnak, a vevő meg úgyis visszajön hétfőn :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv.

Tanácsot vagy megoldást kérnék a következőre:

Van egy Opel Corsa Combo C 1.7 DI autóm nemrég jutottam hozz "szerény" 270e km van bent, a kis motoros ha jól tudom 65 Le környékén van.

Előéletét nem tudom vagyis csak amit mondtak dehát az vagy elhiszem vagy nem...

A panasz az hogy eléggé füstöl és nem tudom mihez kellene nyúlni.

-Hideg indításnál minimális füst ami azt mondom még rendben is van.

-Alapjáraton semmi hidegen- melegen semmi tanán csak az hogy egy kicsit csípő szag a kipufogótól...

-Vezetéskor 1800-2000 környékén látható valami fél fehéres füst aztán ha bármelyik fokozatban odalépek (kigyorsítás ilyesmi) akkor gondolkodik egyet 2000 könyékén kicsit mintha vissza is fogná magát aztán megindul viszont iszonyatos korommal, majd ezzel együtt egy érdekes sípoló hang a motortérből.

Szerelőtől érdeklődtem mindenki csak találgat.

A turbóra azt mondják az darálna is és véleményük szerint megy...

EGR szelep takarítva volt de nem tudják meghatározni hogy rendesen működik e...

Még mondták hogy a kipufogó katalizátor lehet tele...

Nem tudom mi az igazság...

De bármelyik megoldást is nézem nem 1-2 ezer forint...

Várnám a hozzászólásokat...

Link to comment
Megosztás:

Nem mondanám hogy betegségük. Az én motoromban óra szerint 280 ezer km. van. De szerintem még legalább plusz 200.

Mikor megvettem cseréltünk vezérlést, és utána 100 ezer km. után. A szíj olyan volt mint uj korában. És az összes görgő is.

Mikor vettem a kocsit 203 ezer volt benne elvileg, de sztem 1 100-sal több.Kapott új vezérlést, vizpumpát, maj kb 8 ezer km után jöt a baj. Ami bekerült motor kintipapiros volt, szervizkönyvel, valos 305 ezer km-el. Megkapta az uj vezérlést és most 10 ezer km után szinte ugyan az a hiba, adagoló perselyezése kikopott. Péntekre kész az adagoló felujítás,remélem akor már minden jo lesz.

Egy minimum 305-öt futott motort tettél bele? :rolleyes:

Nah ezt is megértük, átléptem a 400 ekm-et :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Udv

Probaltam visszaolvasni, hogy ne tegyek fel ismetelten kerdest, de nem jartam sikerrel.

1,7 DR es szivo dieselem van. Levezeti a vezermuszijat. Uj a vezeto, feszito es a problema nem oldodott meg

Velemenyetek szerint mit tehetek meg

Koszonettel Laci

Link to comment
Megosztás:

Udv

Probaltam visszaolvasni, hogy ne tegyek fel ismetelten kerdest, de nem jartam sikerrel.

1,7 DR es szivo dieselem van. Levezeti a vezermuszijat. Uj a vezeto, feszito es a problema nem oldodott meg

Velemenyetek szerint mit tehetek meg

Koszonettel Laci

Lehet hogy lóg az adagoló tengelye, nekem is ezért ette meg a szíjat rajta.

1530736-20140720-F3foKR.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mitől lehet az hogy hiába vettem új visszafolyó csövet a porlasztóra akkor is folyik.

és ahogy lefolyik a a porlasztón a blokk találkozásánál buborékol :/

A napokban megjártam, mert majdnem kifogyott a nafta, és felszívott valami trutyit, eldugult a szűrőház,.belefújtam a csőbe is a tank irányában hogy tisztuljon. most megyeget.

A kérdésem, hogy a porlasztó van van a gond vagy mással ?

ja és hogy érdemes e kimosni a tankot, vagy nem kell, mert amúgy is nagyon nagy meló. ?

Köszönöm szépen a segítséget előre is :)

Link to comment
Megosztás:

Udv

Probaltam visszaolvasni, hogy ne tegyek fel ismetelten kerdest, de nem jartam sikerrel.

1,7 DR es szivo dieselem van. Levezeti a vezermuszijat. Uj a vezeto, feszito es a problema nem oldodott meg

Velemenyetek szerint mit tehetek meg

Koszonettel Laci

Helló!

Ahogy Zotya ia irta, valoszinű az adagoló tengelye lóghat. Én is igy jártam anno.

Link to comment
Megosztás:

Udv

Probaltam visszaolvasni, hogy ne tegyek fel ismetelten kerdest, de nem jartam sikerrel.

1,7 DR es szivo dieselem van. Levezeti a vezermuszijat. Uj a vezeto, feszito es a problema nem oldodott meg

Velemenyetek szerint mit tehetek meg

Koszonettel Laci

Biztos az adagoló vezeti le? Nekem egyszer egy félrerakott feszítőgörgő dobta le a szíjat.

Meg a vékony alu adagolótartó konzol, az lehet még elvetemedve. Valószínű valaki levette az adagolót, de a bordáskereket állat módjára szedte le(kúpon van) és azt az alumínium konzol nem nagyon bírja.

De lehet az adagolótengely is, ahogy előttem a szakik írták.

Módosítva : Mikulás74
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mitől lehet az hogy hiába vettem új visszafolyó csövet a porlasztóra akkor is folyik.

és ahogy lefolyik a a porlasztón a blokk találkozásánál buborékol :/

A napokban megjártam, mert majdnem kifogyott a nafta, és felszívott valami trutyit, eldugult a szűrőház,.belefújtam a csőbe is a tank irányában hogy tisztuljon. most megyeget.

A kérdésem, hogy a porlasztó van van a gond vagy mással ?

ja és hogy érdemes e kimosni a tankot, vagy nem kell, mert amúgy is nagyon nagy meló. ?

Köszönöm szépen a segítséget előre is :)

Lehet, nincs jól összetekerve a két porlasztófél? Vagy már megrepedt a háza.

Ha kiveszed a porlasztót, meg visszarakod, nagyon óvatosan húzd vissza. Ha bele van gyilkolva, hideg motornál nem tudod kivenni, csak üzemmeleg motoron. Nagyon érzéssel kell meghúzni, mert nekem sikerült elrepesztenem a hengerfejet, pontosabban a menet repedt meg, és a hűtővíz buborékolt a menetnél! És a roppanógyűrűt újra kellene cserélni, nehogy nagyobbat tegyél bele, vagy kisebbet, mert ennyi is befolyásolja a sűrítést! Nehezen fog indulni!

A cromaxnál van olyan roppanógyűrű porlasztó alá.

Én vettem már le a tankot, aknáról elég idegesítő, szét is volt rohadva, ki is cseréltem, lefestettem, rakás cső megy rá, soha többet, a 30 éves Kadettnél ilyen gondok nem voltak.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Lehet, nincs jól összetekerve a két porlasztófél? Vagy már megrepedt a háza.

Ha kiveszed a porlasztót, meg visszarakod, nagyon óvatosan húzd vissza. Ha bele van gyilkolva, hideg motornál nem tudod kivenni, csak üzemmeleg motoron. Nagyon érzéssel kell meghúzni, mert nekem sikerült elrepesztenem a hengerfejet, pontosabban a menet repedt meg, és a hűtővíz buborékolt a menetnél! És a roppanógyűrűt újra kellene cserélni, nehogy nagyobbat tegyél bele, vagy kisebbet, mert ennyi is befolyásolja a sűrítést! Nehezen fog indulni!

A cromaxnál van olyan roppanógyűrű porlasztó alá.

Én vettem már le a tankot, aknáról elég idegesítő, szét is volt rohadva, ki is cseréltem, lefestettem, rakás cső megy rá, soha többet, a 30 éves Kadettnél ilyen gondok nem voltak.

Köszönöm a segítséged!

A tankot akkor nem is piszkálom :)

A porlasztó ami buborékol, 1 éve lett cserélve. igaz a régi autóból lett kivéve.

Akkor azt hiszem ez szerelő bácsi lesz. :(

Link to comment
Megosztás:

Erről a tank leszedésről az jut eszembe, hogy egy cimborám évekig kannázta a gázolajat az X17DTL-jébe. Aztán egy idő után elkezdett neki telítődni a rendszer gázolajsárral. A végén már kb 1000 km-enként kellett cserélgetnie a szűrőket, mert annyi idő alatt eldugult. Aztán adagoló, porlasztócsúcsok, és tank csere lett a mese vége, plusz egy fél évnyi végeláthatatlan idegeskedés, kínlódás. Nála is ultra nagy szopás volt a tank csere.

Mondtam is neki, hogy nagyon kifizetődő volt a kannázás.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Hali 94-es 1.7D F-Astránál,1.7DR motorkód, hullámzó alapjáratra van-e megoldás?Gázadásnál normálisan viselkedik,de alapjáraton mintha kihagyna,dadogna....ja,és 1,2-esbe mintha kicsit rángatna...gázolaj szűrőt elég sűrűn cserélem,úgyhogy az biztos tiszta.Porlasztó,talán adagoló???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szétszedtem az üzemanyagtankomat, mert levegősen szívta az üzemanyagot (na meg kíváncsi voltam mi is van benne)

Nézegetem ezt a kis szerkezetet (ami ugye azért van, ha lejtőn megy az ember akkor is biztosítva legyen az üzemanyag ellátás) de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy melyik a kimenő és melyik a visszatérő ág. Ha valaki tud kérem segítsen. Beszámoztam a csonkokat.

Ja és azt is megköszönném, ha valaki egy két mondatban leírná a működési elvét.

Előre is köszönöm!

PA260269_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosítva : alcsaba
Link to comment
Megosztás:

Hali 94-es 1.7D F-Astránál,1.7DR motorkód, hullámzó alapjáratra van-e megoldás?Gázadásnál normálisan viselkedik,de alapjáraton mintha kihagyna,dadogna....ja,és 1,2-esbe mintha kicsit rángatna...gázolaj szűrőt elég sűrűn cserélem,úgyhogy az biztos tiszta.Porlasztó,talán adagoló???

Az adagoló vagy az üzemanyagcső valahol levegősödik szerintem, ezért is hullámozhat az alapjárat.

A rángatás az adagoló nagynyomású része már kopott .Nálam ez volt amíg nem cseréltem 1 jó állapotú adagolóra.

Ha bővebben érdekel olvasd el az eddigi hozzászólásaimat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy kérdés. 96-os évjáratú Isuzu TD Astrám lassan eléri a vezérműszij cserét. Az érdekelne hogy ebben a motorba a dugók elérik e a szelepeket. Hallottam hogy valamelyik astra motor eléri valamelyik nem. Csak nem tudom hogy az isuzu milyen. Csak azért mert ha eldurranna akkor mire számíthatok. Rommá ver mindent vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Elérik a szelepek a dugattyút. De még szelephimbák sincsenek, amik tudnak törni, mert a vezérműtengely egy az egyben nyomogatja a szelepeket. Szóval ha szakad, akkor rommá ver mindent, szerintem még a hengerfejet is leemeli a helyéről. Ha bármilyen kétely felmerül a szíjjal kapcsolatban, azonnali csere szükséges.

Link to comment
Megosztás:

szóval akkor senki nem tud hozzászolni a témában? :(

Sziasztok!

Szétszedtem az üzemanyagtankomat, mert levegősen szívta az üzemanyagot (na meg kíváncsi voltam mi is van benne)

Nézegetem ezt a kis szerkezetet (ami ugye azért van, ha lejtőn megy az ember akkor is biztosítva legyen az üzemanyag ellátás) de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy melyik a kimenő és melyik a visszatérő ág. Ha valaki tud kérem segítsen. Beszámoztam a csonkokat.

Ja és azt is megköszönném, ha valaki egy két mondatban leírná a működési elvét.

Előre is köszönöm!

Módosítva : hening
Képpel idézés.
Link to comment
Megosztás:

szóval akkor senki nem tud hozzászolni a témában? :(

Ugye két cső van, egyik az előremenő a másik a visszatérő ág a motor nem használja e az összes üzemanyagot amit az adagoló szív. Azért van a visszatérő ág is bekötve a dobozba mert ha csak simán a tankba kerülne kevés gázolajnál kanyarban-fékezéskor levegőt szívna az adagoló. Így meg ebben a dobozban mindíg van gázolaj így tud menni az autó akár 1-2 literrel is üzembiztosan. Hogy melyik cső melyik az nem tudom, ha látszik melyik hova vezet akkor az a előremenő az ami lentről indul esetleg szűrő is van előtte.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.