Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Egyre szomorúbb leszek!

Amióta elvitt egy körre Dénes a gépével (ne tessék félreérteni a dolgokat), egyre jobban zavar, hogy kormol a kocsim. Este tűnik fel legjobban, a mögöttem jövő fényében. Ha jobban odalépek néki, akkor bizony erősen füstöl! :) A Dénes kocsijánál ezt nem vettem észre. Ez valószínűleg a porlasztó hibája, ugyi? Kompresszió szerintem van, mert eddig mindig szépen indult (tehát túl kopott nem lehet a motor).

Mi a véleményetek?

(kinyomócsapágy + porlasztók!! Hát ez nem lesz semmi!)

Link to comment
Megosztás:

Egyre szomorúbb leszek!

Amióta elvitt egy körre Dénes a gépével (ne tessék félreérteni a dolgokat), egyre jobban zavar, hogy kormol a kocsim. Este tűnik fel legjobban, a mögöttem jövő fényében. Ha jobban odalépek néki, akkor bizony erősen füstöl!  :) A Dénes kocsijánál ezt nem vettem észre. Ez valószínűleg a porlasztó hibája, ugyi? Kompresszió szerintem van, mert eddig mindig szépen indult (tehát túl kopott nem lehet a motor).

Mi a véleményetek?

(kinyomócsapágy + porlasztók!! Hát ez nem lesz semmi!)

Lehet az is de kié megy jobban? Lehet hogy a tiédnek odavan tekerve a kaja, hogy fogyaszt? A haveromnak van 1 dtl astra olyan mint az enyém az sem füstöl, az enyémet lepadlózom füstöl mint a disznó, de feketét. :arrow: Az övével alig tudtam 135 tépni az enyém 160 fölé ment és kormolt rendesen. Természetesen ha kék a füst akkor gáz van, az oil, a porlasztók ha nem jók akkor egyenletlenül jár a motor már alapjáraton is. Az sem mindegy milyen a gazoil ,hol tankoltatok kút vagy olcsó ukrán? Nem kell rögtön rosszra gondolni, cseréljetek helyet és nézdmeg a tiéd milyet füstöl. Még valami, ez még nem hideg majdha -10 körül mocorg és egész éjszaka kint áll a verda és reggel beülsz és gerjed akkor oké a gép. Különben szerintem -7 a vizválasztó ha indul akor késöbb is fog , ez a személyes tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

Hát, hogy kié megy jobban, azt most így nehezen tudom megítélni, de biztos, hogy az övé nem lassabb. Mondjuk a Dénesé sportosabb hatású (futómű, hang), ja és nem kombi, mint az enyém. Az enyémnek a fogyasztása 5,8-6,2/100km vegyes használattal (városban többnyire hideg motorral, országúton 100-120-as utazósebességgel).

150-160-at az enyém is bírja, a pontos sebességet nem tudom, mivel siet az óra. Majd ha felrakatom a nyári garnitúrát, akkor beméretem.

A füstöm biztos nem kék, az olaj sem fogy, sőt! Eléggé a felső határon van. Az alapjáratom egyenletes. (füleim tiszták, szemeim ragyognak! :) )

Legutoljára Aral-kúton tankoltam.

Nem a mostani "hidegre" gondoltam. 1-2 hete már voltak mínuszok (igaz, nem sok), és szépen indult. Persze majd meglátjuk a későbbieket!

Csövi!

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én vagyok a Dénes! Mint erintett a dologba akmondom mi van az en autommal!

A fogyasztást most átlagoltm kb ugy 6-7liter között van ebbe soik a város kb fele és ország uton is ugy 120-140 között megyek. A vege 180km/h ora szerint nem tudom mennyit csal! multkor sell v-pover diesel volt benna az nagyon bivaly akkor se füstöl most ma egy ideje olcso üzi.

Nem tudom hogy az elözö gazdája mit alitott rajta de én arra esküszöm hogy kb 2-3 havonta nyomik bele egy porlaszo fej tisztitót (vynns ha jol irom olyan lila dobozba kb600-700ft) adalékot na akkor kormol egy kicsit egy tanknyit de utánna semmi.

By

Link to comment
Megosztás:

Hát, hogy kié megy jobban, azt most így nehezen tudom megítélni, de biztos, hogy az övé nem lassabb. Mondjuk a Dénesé sportosabb hatású (futómű, hang), ja és nem kombi, mint az enyém. Az enyémnek a fogyasztása 5,8-6,2/100km vegyes használattal (városban többnyire hideg motorral, országúton 100-120-as utazósebességgel).  

150-160-at az enyém is bírja, a pontos sebességet nem tudom, mivel siet az óra. Majd ha felrakatom a nyári garnitúrát, akkor beméretem.

A füstöm biztos nem kék, az olaj sem fogy, sőt! Eléggé a felső határon van. Az alapjáratom egyenletes. (füleim tiszták, szemeim ragyognak! :) )

Legutoljára Aral-kúton tankoltam.

Nem a mostani "hidegre" gondoltam. 1-2 hete már voltak mínuszok (igaz, nem sok), és szépen indult. Persze majd meglátjuk a későbbieket!

Csövi!

Na én azt gondolom semmi baja a gépednek csak hipohanderkodik. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én vagyok a Dénes! Mint erintett a dologba akmondom mi van az en autommal!

A fogyasztást most átlagoltm kb ugy 6-7liter között van ebbe soik a város kb fele és ország uton is ugy 120-140 között megyek. A vege 180km/h ora szerint nem tudom mennyit csal! multkor sell v-pover diesel volt benna az nagyon bivaly akkor se füstöl most ma egy ideje olcso üzi.

Nem tudom hogy az elözö gazdája mit alitott rajta de én arra esküszöm hogy kb 2-3 havonta nyomik bele egy porlaszo fej tisztitót (vynns ha jol irom olyan lila dobozba kb600-700ft) adalékot na akkor kormol egy kicsit egy tanknyit de utánna semmi.

By

Én is most vettem 1 flaska stp-t, a régi vasba valvoline volt most emez próba. 180 km az már derék :wink: :arrow: én már 160 nál fostam hogy szétszáll a motor de birta, de ez csak pár km keresztül tartott :)

Link to comment
Megosztás:

vicc férre téve! komolyan egy flska ilyen adalék nem ronthat a helyzeten. proba cseresznye. Ja az isuzu diezel az birja sajan opel diezel kicsit gyengébb vas de sose kOPEL. a diesel motor örök életü csak kettőt kell betartani!!!! 1.HIDEGEN NEM HAJTJUK(ezt se benzin se semmi nem szereti) 2. hütöviz amint 98-105 C körül van gázt el kell venni és a nem szabad 2500-3000 ford/min fölé menni.

Ha ezt valaki betartaj olajcserén kivül nem sok gond lesz a vassal!!!!

Ja amit mondani akartam norbi az nem baj ha füstöl csak fekete füst legyen azaz korom az DIESEL, az isuzu nem hagy cserbe. De az adélok ajánlom lehet hogy jobb lesz és ha negyonkormol akkor lehet hogy ketszeri is mehet egymas után.

Még egy fontos az autonak lelke van ha szereted ő is szeret téged. simogatni kell és ápolni de egy dieselnél néha el kell engedni a lovakat had menjenek amuikor nem számit hogy mennyi zabot eszik és hogy kormol hagyni kell had menjen( de viz hőfokot közbe figyelni kell).

Link to comment
Megosztás:

Ja, egyébként adalékot már kapott, amikor kicseréltettem benne a cserélendőket, miután megvettem. Azóta 3X tankoltam (1 alkalom=40-45liter). A csomagtartóban most is vár egy adalék (szintén wynn's) a sorára, a következő tankolásnál betöltöm.

Ne félj, a lovak nálam is dolgozhatnak néha! :wink:

Link to comment
Megosztás:

hát nem akrtam azt irni hogy ejszakait kék fénnyle de arra gondoltom.

és egyebkent nem is vagyok mániákus kék fény imado (legalábbis még nem látszik annyira.) :)

De most csinalom haveromnak pirosba az egésszet az is baró lessz!

Na a piros engem is érdekelne, mert majdnem mindenkinek kék van.

Szóval jól nézki azt mondod, :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinetem a zöld tényleg nyogtatja szemet de nalam meg a haveromanal az auto szine ami meghatározza a belő tés szinét szürkéhet kék piroshoz piros

Szerintem karácsonyi ajándéknak kapja csak meg mert addig talán megtudom csinalni!

Na ha ilyen nagy sámán vagy akkor adj tanácsot, a magnó gombjai kék szinben pompáznak a kijelző pedig piros . A középkonzolt nem akarom piszkálni. Most akó piros vagy kék, szerinted az ótó meg fehir.

Link to comment
Megosztás:

Nagy sámán nem vagyok csak csinaltam már 1-2 autoba vilagítás cserét!

Nem is tudom szerintem a kék jobb ugyan is ha ráérsz és van türelmed akkor mindent kékre csinálsz de ahol pl fütés üzemanyag szintjelzü itt megcsinalod pirosra és akkor tök jo kicsit vw filing lesz de nem tulzottan és a radio pirosa is jol bele fog olvadni a környezetbe! de szerinte a közékkonzolt is meg kellene csinalni ugy az igazi. azon az 5 csavaron mar nem mulik semmi mag azon a nehány leden se.

Akkor meg egyszer a végér KÉK a megfelelelő! Szerintem

Link to comment
Megosztás:

Nagy sámán nem vagyok csak csinaltam már 1-2 autoba vilagítás cserét!

Nem is tudom szerintem a kék jobb ugyan is ha ráérsz és van türelmed akkor mindent kékre csinálsz de ahol pl fütés üzemanyag szintjelzü itt megcsinalod pirosra és akkor tök jo kicsit vw filing lesz de nem tulzottan és a radio pirosa is jol bele fog olvadni a környezetbe! de szerinte a közékkonzolt is meg kellene csinalni ugy az igazi. azon az 5 csavaron mar nem mulik semmi mag azon a nehány leden se.

Akkor meg egyszer a végér KÉK a megfelelelő! Szerintem

ok kék szerintem is de a fűtéskonzol szívás azt mondják :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.