Jump to content
Sign in to follow this  
Walcon

Sport kipufogódob és króm vég

Recommended Posts

Szasztok !

Ki tudná megmondani, hogy Bp-en hol tudnék venni ócsón (max. 30 ezer) Vectra B-hez (1998) sport kipufogódobot króm véggel? :wink:

Ugyanakkor eladnám azt ami most van az autómon: 1 éves Bosal dob - kifogástalan állapotban, garanciával ! (újonnan 35 ezer volt !) :?

Tsá

W.

Nos hétfőn felkerült Dudás Mester műhelyében az új hátsó dob a kocsinkra. Érdemes időpont egyeztetést követően, személyesen felkeresni a műhelyt és helyben tájékozódni a lehetséges, elképzelésünknek megfelelő megoldásokról. Pár szó a dobról. Anyagában nincs semmi különös, ellenben két réteg lemezből áll össze a héjszerkezete. Hangzását tekintve nem túl hangos, kellemes, mély duruzsolással jelzi a motor működését. Fordulatszám növekedésével csendesedik, elősegítendő, hogy hosszabb útak megtételét jelentősebb halláskárosodás nélkül. Bár ha valaki sokkolni akarja a járókelőket, az is megoldható a Mesternél, lásd Futó Gabi autóját :wink:

Amennyiben valakinek felkeltette az érdeklődését a lehetőség, akkor a dob készítője fellelhető az index fórum ezen topicjában, "lamella" nicknévvel.

Csak ajánlani tudom mindekinek.

pic4705615.jpg

pic4705614.jpg

pic4705616.jpg

Picinyem azt nem is tudtam hogy a rakéta porszívó csövét is be lehet építeni a caravándorba :) :lol: :D :lol: amugy sirály csak irigykedem :wink: :wink:

Picinyem azt nem is tudtam hogy a rakéta porszívó csövét is be lehet építeni a caravándorba :) :lol: :D :lol:

Porszívócső mi ? :lol:

Ha legközelebb együtt megyünk valahova, akkor viszek magammal egy csomó édességet és percenként fogom megkérdezni, hogy nem kérsz-e belőle te is :twisted:

Én Zeus dob+vég megoldást választottam.

Magyar cucc, de 5 év gari van rá, és a látottak alapján igen komoly! :)

Hol lehet Zeus kipufogókat kapni?

Szia Walcon !

"Boombastic"-ban biztos lehet kapni, mert a múltkori mozizás előtt pont nézegettük a dobokat ott. De a Lurdy kívül, asszem a Polúsban is van boltjuk.

Én Zeus dob+vég megoldást választottam.

Magyar cucc, de 5 év gari van rá, és a látottak alapján igen komoly! :)

Igazad van Zick, gyönyörűek a Zeus hátsó dobjai :wink:

Csak kicsit más árkategóriát képviselnek, mint amit én választottam.

Hangja milyen különben ? :lol:

Meg zsír új, tehát elég jó. De lehet választani negy lépcsőben a hangerejét. Én 2. fokot választottam. kb. +30-45% hang!

Az ára 30 pénz volt egyébként. (Egy csöves, 90mm, ovál)

30 pénz? Az jó.

Vectra B 2.0 16 V-re is felmenne? Ha nem, akkor milyen árban lehet a nekem megfelelő? Tudnál fényképet küldeni róla?

....Az ára 30 pénz volt egyébként....

Akkor nem is olyan nagy a különbség. Mondjuk bazs kolléga, a mozizás alkalmával ennél súlyosabb árakat mondott a Zeus dobra, bár ő Calibraval falja a kilómétereket.

Én kimondottan B-s Corsara kértem. Pl. IV. Golfra már ez 50 pénz! Igaz dupla csövű! :wink:

30 pénz? Az jó.

Vectra B 2.0 16 V-re is felmenne? Ha nem, akkor milyen árban lehet a nekem megfelelő? Tudnál fényképet küldeni róla?

Vectra B-re kb. 45-60 pénz (Szimpla- dupla cső, DTM /óvál forma/)

Amilyet akarsz! :)

A Mongoose mennyire jó ?

Nem ismerem, nem vagyok profi ebben a dologban, csak lelkes rajongó. Tapasztalatom csak a Remus és most már a Zeus-al van.

Én azért választottam, mert magyar!

A Mongoose mennyire jó ?

a mongoose mostmár nem egy cég a magnummal???

yah és ajánlom még a janó dobot a 16kerben vannak...

....ajánlom még a janó dobot a 16kerben vannak....

aztec !

Úgy látom, hogy te egy igazi lokálpatrióta vagy :wink: Neked Janó dobod van ?

aztec !

Úgy látom, hogy te egy igazi lokálpatrióta vagy :wink: Neked Janó dobod van ?

majd csak lesz a közeljövőben :lol: idáig volt egy remus,az nagyon jó volt, utána a következő otón meg brutus volt, az nagyon korrekt is lehetett volna,ha nem kókánykodják el... de mostanában elés sok autóval voltunk a robiéknál és elégedett vagyok a munkájukkal... és közel is van :)

....következő otón meg brutus volt, az nagyon korrekt is lehetett volna,ha nem kókánykodják el....

Ezeket a Klinika csinálja ugye ? Kifejtenéd bővebben, hogy mi volt a probléma vele ?

Ezeket a Klinika csinálja ugye ? Kifejtenéd bővebben, hogy mi volt a probléma vele ?

Igen, van egy a fogarasi végén a felüljárónál, meg van egy csillagheygen.Na nekem ott csinálták, igaz majd fele áráért csinálták, de pl, kat.nál elvágták és onnann húzták tovább az 55s csővet, megnéztük a középdob szarabbul eresztett át,mint a gyári... ilyen apróságok csupán..

uhuhu Kadettja belémvágta ma az ideget -> ugyanolyan moci mint az enyém kb 1000X öblösebb hang -> irigy vagyok

kurvajo hangja van, akarok egy olyat

már van fenn egy hátsó dob de még nem az igazi.

milegyen? középdob csere?