Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én inkább az olcsó is legyen, és olyan legyen ami nekem is tetszik mint külsőben mint hangban, töröm a fejem.Nem márka függő, mert először mást kell majd még upgradelni a gépen.Azért is i nformálódom már most.

Kemény dió betartani az álltalam eltervezett építési folyamatot.

Link to comment
Megosztás:

V.mi iyesmire gondoltam, de kocka véggel.Viszont az ára is "konkrét", bár munkavégzés minőségéről nincsenek kétségeim, különben nem ajánlottad volna őket.Mérlegelek.

:) :arrow: gondolkodj padawan, tréning felvesz odamegy és duma. ennyin múlik, hogy mit mennyiért hozol el :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Érdekel valakit egy gyári sérülésmentes astra gsi16V (ugytudom, hogy csak 16V-sen volt ilyen vég gyárilag)kipufogó vég(dísz)

Ez az automon volt , már rég levettem de csak most került megint a szemem elé.Gondoltam hátha kell valakinek.

Ez két darabból áll, fekete színű(karcmentes), és enyhén ovál-kocka :?: :roll: és ferdén lecsapva a vége.

Képem nincs róla!

Baráti áron eladó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Szeretném a segitségemet felajánlani!Nekem az astrán egy nevenincs dob van fent.5 évet volt a polón,2 éve az astrán!Egész normálisan duruzsolós hangja van.Na persze az ára is kellemes volt !De van ennél szebb is jobb is!Üdv!

Ezt most nem értem, mit akartál ezzel közölni?

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki diesel specifikus sport dobot mert azok egy picit mashogy néznek ki és nem lehet teljesen áteresztő mert akkor veszit a picike a nyomatékból (nyomatekvesztés joval nagyobb mint a kapott lóerő ergo nem eri meg a befektetés). A hangja meg ugy se lesz olyan mint a benzines kolegáké de nem is az a cél 1-2Le több és örülök mert itt egy pici ott egy pici az már érezhető.

Ha tud valaki ilyen dobrol akkor szoljon köszi

Na ez érdekes :) TDI, PDTDI szerintem

Link to comment
Megosztás:

Minket Td-seket lenéznek az a baj! Nem vesznek minket komolyan és nem látnak bennünk üzletet az a baj!

Na most szívemből szóltál :) a való világ a komoly dizilnél kezdődik, és bizony ezek a verdák sorra verik berzines társaikat :wink: mimeg próbálkozunk így +úgy szerényebb határokon belül. De azé oda füstölünk a hefnijük alá :smt098 Az már csak hab a tortán hogy a legjobb tuningdizil a W -töl származik szerintem :smt097

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem ugy szó szerint értettem hogy pl az én automhoz nics toronymerevítő mert diesel, Tuningrol nem is beszélve egy év alatt egy céget találtam aki tud vele kezdeni valamit, Kipufogó pedig miért nincs diesel specifikus... :)

De azért nem panszkodom!!! Fejlődünk!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.