Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Sport kipufogódob és króm vég


Walcon

Recommended Posts

  • Hozzászólások 652
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is gondolkodom valamilyen szolidabb hangú sportdob feszerelésén ,de pl. gondolkodóba estem néhány dologgal kapcsolatban.(X16XEL) Ha esetleg kiveszem a középső dobot, és csak egy cső megy hátra a sportdobig, akkor mennyiben befolyásolja ez a kiáramló kipufogógáz hőmérsékletét, katalizátor, lambdaszonda értékei, ilyenek.Az, hogy esetleg hangosabb lesz, kétségtelen.Én nékem amúgy speciell a dupla kipufogóvég(Remus kopp.) tetszik, és nem is ragaszkodnék üvöltő hanghoz, de pls. egy ilyen használt Remus olyan 30-40e. körül mocorg, most kérdés, hogy maszekon csináltatott dob esetén ez az érték mennyire mozdul lefelé.Valamint további igényeim között szerepel még, hogy 3000-ig ne nagyon üvötsön, de utána azért jöjjön meg a hangja szép lassan.Tehát a kérdés:-Ki mit javasol?- :?:

Link to comment
Megosztás:

miért nem veszel olyat ami már bevált, bizonyított? nem kötöszködésből, csupán jószándékból irom...

Gergőnek abszolút igaza van. Egy bizonyos szint alá nem érdemes menni, ha van lehetőséged kicsit drágábbat venni. Jelen esetben ki tudja, hogy mennyit fog bírni a dob ? Mennyi gari van rá ?

Link to comment
Megosztás:

Gergőnek abszolút igaza van. Egy bizonyos szint alá nem érdemes menni, ha van lehetőséged kicsit drágábbat venni. Jelen esetben ki tudja, hogy mennyit fog bírni a dob ? Mennyi gari van rá ?

1 év gari van a dobra ha jol emléxem majd megkérdem ...

Sportdobot érdemes venni használtba ?

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki diesel specifikus sport dobot mert azok egy picit mashogy néznek ki és nem lehet teljesen áteresztő mert akkor veszit a picike a nyomatékból (nyomatekvesztés joval nagyobb mint a kapott lóerő ergo nem eri meg a befektetés). A hangja meg ugy se lesz olyan mint a benzines kolegáké de nem is az a cél 1-2Le több és örülök mert itt egy pici ott egy pici az már érezhető.

Ha tud valaki ilyen dobrol akkor szoljon köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.