Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fólia


Tápiószecső

Recommended Posts

  • Hozzászólások 765
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

melyik - melyik oldal :?: mármint zsugorodás ügyben :?: mert én tavaly nyáron, mikor kedvesem elhagyott unalmamban 3x fóliáztam körbe a kocsit és mindig elégedetlen voltam az eredménnyel...

másik: pékek hogy állnak a témához :?:

A fólia tekercsbe volt gondolom, ahogy hajtod le úgy rakod fel. 50cm oldal üvegre elég GSI-nél nemtom hátsó üveg 70cm fólia, ha ráraktad akkor csakaz alját és a tetejét melegitheted. Csak itt 8) fog zsugorodni
Link to comment
Megosztás:

hát igaz jo régen irogattatok már itt..de azert hozzászólok hátha:)

a barátom foglalkozik fóliázással,

és csak azt mondanám Neked hogy attól még hogy van műbizonylat nem szabályos a fólia,csak a hátsó ablakon..

De ha bizonylat nelkul csak a hatso ablakokvnnak sotetitve akkor abbol lehet gaz?

Link to comment
Megosztás:

De ha bizonylat nelkul csak a hatso ablakokvnnak sotetitve akkor abbol lehet gaz?

Elvileg igen, ez is olyan, mint modjuk a harmadik féklámpában az E betű. Ha kötöccködni akar a rendőr, beleköt, de általában nem foglalkoznak vele... (legalábbis nekem még nem volt bajom ebből)

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a hátso ablakok a szabalyosak ..
most ugye a hátso oldalso ablakokra gondoltok, ugye?

csak az ugy hülyén néz ki sztem hogy csak az van foliazva :)

nem olyan gázos az, most az enyém is ilyen :oops:

nem látszik mindenhonnan, hogy nincs rajta körbe fólia

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a hátso ablakok a szabalyosak ..

csak az ugy hülyén néz ki sztem hogy csak az van foliazva :)

Elvileg jól tudjátok, nekem körbe van vasalva. Szerintem, és ez nem csak az én véleményem , nem szabad tükrös fóliát felrakni a zsaruk harapnak rá. A másik :idea: az én vasamon az első ajtókon világosabb fólia van. A zsaruk nem szeretik a tök fekete fóliát mert túl genszteres 8) .
Link to comment
Megosztás:

Elvileg jól tudjátok, nekem körbe van vasalva. Szerintem, és ez nem csak az én véleményem , nem szabad tükrös fóliát felrakni a zsaruk harapnak rá. A másik :idea: az én vasamon az első ajtókon világosabb fólia van. A zsaruk nem szeretik a tök fekete fóliát mert túl genszteres 8) .

Nekem a hátsó szélvédőre már nem jutott, de tervbe van véve, a többin már ott figyel. Elég halvány, sokan észre sem veszik, de azért mindíg beszalad egy sportszelet a seggembe, mikor igazoltatnak... Eddíg még nem szóltak érte, de a nagy számok törvénye ugye...

Link to comment
Megosztás:

Nekem a hátsó szélvédőre már nem jutott, de tervbe van véve, a többin már ott figyel. Elég halvány, sokan észre sem veszik, de azért mindíg beszalad egy sportszelet a seggembe, mikor igazoltatnak... Eddíg még nem szóltak érte, de a nagy számok törvénye ugye...

Ha nem nagyon sötét akkor nem piszkálnak, persze okoskodás lehet, először én is paráztam most már tojok rá nem lehet mindig kikerülni őket. Milyen fóliát raktál fel? 8)
Link to comment
Megosztás:

Ha nem nagyon sötét akkor nem piszkálnak, persze okoskodás lehet, először én is paráztam most már tojok rá nem lehet mindig kikerülni őket. Milyen fóliát raktál fel? 8)
Ilyet: (kéretik nem a fényezést nézni!)

http://kep.tar.hu/gpont/images/pic5437226.jpg

SoLumar Titan. Állítólag valami 8 papír/m vagy m2, és ennek jobb a hő és UV visszaverő képessége, mint a legsötétebbnek. Nemtom, haverom mondta, ezzel dolgozik.

A rendőrök meg...? Már két éve rajta van, de még mindíg várom, hogy belekössenek. Bár előbb úgyis a 15-ös kerekek, meg a 28-as kormány műbizonylata lenne az érdeklődés trágya...

Most hallotam hogy ev vegere (mubizivel) szabajos lessz a hatso szelvedo

errol tud meg valaki vagy csak egy teves info?

Én is így tudom, a csatlakozással átvesszük az uniós szabályokat, ott meg engedik. A "szabajos" meg ly-os j!!! :) :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nappal tök jól kilátni és sötétben is csak minimálisan zavaró.

Mostantól én is elkezdem gyűjteni a tapasztalatokat a rendőrök terén. Remélem addig nem kötnek bele míg nem lesz hátulra is szabályos. Az első2 már kisebb probléma.

igen először nekem is tetszett de aztán rájöttem egy-két hiányosságra:

- nem látnak keresztül az auton - ez nem is lenne gond de ha egy kereszteződésben jön egy szőka csaj aki épp sms-t ir és egy Nissna Terrano-t vezet akkor az ciki is lehet

- ahol lakom régebben néha igy randomba kialudt a közvilágítás egyik jeles képviselője -> ha tolatnom kellett akkor halál para votl hátra semmit sem láttam

- (én sokkal nyuszibb vagyok annál jobban tartottam a rend őreitől hogy nyugodtan autózzak a fóliával, és a verdát nemcsak én használom másra is tekintettel kell lenni)

Link to comment
Megosztás:

igen először nekem is tetszett de aztán rájöttem egy-két hiányosságra:

- nem látnak keresztül az auton - ez nem is lenne gond de ha egy kereszteződésben jön egy szőka csaj aki épp sms-t ir és egy Nissna Terrano-t vezet akkor az ciki is lehet

- ahol lakom régebben néha igy randomba kialudt a közvilágítás egyik jeles képviselője -> ha tolatnom kellett akkor halál para votl hátra semmit sem láttam

- (én sokkal nyuszibb vagyok annál jobban tartottam a rend őreitől hogy nyugodtan autózzak a fóliával, és a verdát nemcsak én használom másra is tekintettel kell lenni)

- A kereszteződéses példát nem nagyon értem. Honnan jön a Terrano? Országúton (legtöbbet itt megyek), meg nem nagy tragédia ha nem látnak keresztül. Általában nem dudálnak le az útról a lassúságom miatt. :)

- Tolatni nem szeretek, tehát ha szükséges akkor is csak keveset és általában úgy hogy tudom mi van mögöttem. De mindenre van megoldás. Tolatóradar rulez. :) (Nem mintha akarnék beszereltetni.)

- Sötétben szinte kizárólag csak én vezetem.

- Rendőröktől most én is parázom rendesen, de elölről annyira nem látni, úgyhogy ezért nem állítanak meg, ha meg egyébként megállítanak akkor lehúzom az ablakokat. Papírom van, és bízom a szerencsémben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.