Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy '92 A Corsam. Mostanában elkezdte azt, hogy az 1-2 sebességet nehezen veszi, főleg a 2-őt visszaváltásnál. Mi lehet a baj?

Hogyan tudom ellenőrizni a váltóolaj szintet, vagy esetleg hogyan lehet lecserélni a váltóolajat? (mennyi kell bele, és milyen)

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia. A bal féltengely kihajtás mellett van a szint jelző és 13-as kulccsal lehet kitekerni. Pótold a szintet ha kevés van benne. A váltó tetején van a kulissza és annak a tetején van a szuszogó amit 17-es kulccsal tudsz kitekerni és ott kell beletölteni az olajat. Szerintem ha csak a kettessel van a problémád és a 3-4-5-el nincs akkor váltón belüli szinkron gyűrűvel lesz a baj. Ha gondolod hívj fel, mevem alatt ott a telcsi számon.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A váltómnál az autószerelő szerint a kulissza nagyon ki van kopva, esetleg azt hogy lehet cserélni egyszerűen?

Válaszokat előre is köszönöm!

A felső kulisszának nevezett rész (persze ha a szerelőd is arra gondolt) levehető 4 csavarral, ott van bent a sebesség választó villa, amit amit ki lehet akasztani, majd a bontottat vissza, ilyenkor mondjuk egy szimering cserét érdemes végrehajtani.

Ez Corsa B-ről származik de elvileg nálad is ugyan az.

njzds5dlcy49sggamqssvqsix7kxgx.JPG

5dqt619vqbofpjxru5a2w4u6ugz6bb.JPG

Szimering cseréhez a leírás:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/90/valtorud__kulissza__szimering_csere

(Ha a kivételi folyamatot olvasod és a berakásit, illetve kihagyod a többit kész is van a leírás a kulissza cseréhez :) )

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A felső kulisszának nevezett rész (persze ha a szerelőd is arra gondolt) levehető 4 csavarral, ott van bent a sebesség választó villa, amit amit ki lehet akasztani, majd a bontottat vissza, ilyenkor mondjuk egy szimering cserét érdemes végrehajtani.

Ez Corsa B-ről származik de elvileg nálad is ugyan az.

njzds5dlcy49sggamqssvqsix7kxgx.JPG

5dqt619vqbofpjxru5a2w4u6ugz6bb.JPG

Szimering cseréhez a leírás:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/90/valtorud__kulissza__szimering_csere

(Ha a kivételi folyamatot olvasod és a berakásit, illetve kihagyod a többit kész is van a leírás a kulissza cseréhez :) )

Még egy kérdés, esetleg nincs valakinek eladó, de a műanyag elforduló csuklóval egyetemben, mert váltórudazatot találtam unixnál...?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok
1 olyan kérdésem volna hogy elöregedett a fűtéscsövem és nincs se gyári se utángyártott és bontóban sem találtam nincs valami ötletetek?
Ez egy 1993-as A corsa 1.2i motorszám: c12nz.
Előre is köszi a választ.

Szia. Ne csak A Corsához keress,nézd meg az Asztra F-G, Corsa B És így tovább. Lehet,hogy amit találsz az ugyan az cső mérete csak kicsit más hajlata van, ne érdekeljen csak arra vigyázz,hogy ne törjön meg. Meg nézheted a Skoda családot is pl. Favorit.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok. Van egy 1.4 opel corsa A kocsim. 88as évjárat. Van egy olyan probléma hogy ha odalépek neki akkor kivillan a motordiagnosztikai lámpa a műszerfalon, és a kocsi lassul. Ha benyomom a kuplungot és kicsit nyomkodom a gázt akkor elalszik, de amig világit, a kocsi csak lassul, pl berakom 5.be akkor szinte nem is megy. Ha viszont azon kivül bármelyik sebesséhlgbe rakom és padlózom akkor padlónál lassul.a Benzinpumpára gyanakodtam de megmértem és 0.7 az érték. A gyári az 0.76 szal az még jó. Mivel csatlakozási lehetőséget nem találok, így érdeklődök h a hibakódot hogy lehet olvasni? Előre is köszönöm a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Van egy 1.4 opel corsa A kocsim. 88as évjárat. Van egy olyan probléma hogy ha odalépek neki akkor kivillan a motordiagnosztikai lámpa a műszerfalon, és a kocsi lassul. Ha benyomom a kuplungot és kicsit nyomkodom a gázt akkor elalszik, de amig világit, a kocsi csak lassul, pl berakom 5.be akkor szinte nem is megy. Ha viszont azon kivül bármelyik sebesséhlgbe rakom és padlózom akkor padlónál lassul.a Benzinpumpára gyanakodtam de megmértem és 0.7 az érték. A gyári az 0.76 szal az még jó. Mivel csatlakozási lehetőséget nem találok, így érdeklődök h a hibakódot hogy lehet olvasni? Előre is köszönöm a válaszokat

Hali. Ki kell villogtatni a hibakódot vagy olyan műhelybe kell elmenni ahol villogó kódot is tudnak olvasni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok! Egy éve vásároltam egy C12NZ A Corsat. Az lenne a kérdésem, hogy valami szerelési útmutatótok nincs-é esetleg hozzá digitalizált formátumban. Annyira nem vágom mit merre találok és miért de érdekel. Amúgy életem legjobb verdája.........:D Ja és minden érdekl ami ezzel a típussal kapcsolatos:D Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Egy éve vásároltam egy C12NZ A Corsat. Az lenne a kérdésem, hogy valami szerelési útmutatótok nincs-é esetleg hozzá digitalizált formátumban. Annyira nem vágom mit merre találok és miért de érdekel. Amúgy életem legjobb verdája......... :D Ja és minden érdekl ami ezzel a típussal kapcsolatos:D Üdv

Én is nagyon kedvelem az én Vörös Sárkányom :)

A legjobb vétel volt...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.