Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Neked van benne valami extra vagy sima széria?

Nekem semmi xtra.

Van egy gyári hátsó diszkrét szárnyam, én általam beépített fordulatszámmérő, azt ezzel ki is fújt.

Most Imbuszmester tanácsára fogok keresni 1.3-as vezérműtengelyt, meg átmosom a hűtőrendszerem...

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi xtra.

Van egy gyári hátsó diszkrét szárnyam, én általam beépített fordulatszámmérő, azt ezzel ki is fújt.

Most Imbuszmester tanácsára fogok keresni 1.3-as vezérműtengelyt, meg átmosom a hűtőrendszerem...

Az 1.3 as miért vezérműtengely miért jobb? Az én hűtőm mossa magát mert lukas:D De lassan reméelm oda érek a javítóba vele...

Link to comment
Megosztás:

Szia. Ne javítsd a hűtőt hanem cseréld, hosszabb távon jobban megéri és ne Tuskós és ehhez hasonló fagyállót használj. Vegyél Bardis piros fagyállót -72 est és deszt vízzel keverd be legalább -30 ra. Az 5L háromezer pár száz Ft és jó. Az 1.3-as tengellyel rugalmasabb lesz a gép mivel más a fokolása és nagyobbat nyit mint az eredeti. Az 1.3S motorok 70-75Le. Tudnám még tanácsolni az 1.3S hengerfejet, olyan Kb.: 2 cm3 vel kisebb a robbanótere. Nekem 12ST a motorom és nem hasonlít karburátorosra. Nekem van benne Kadett, Astra, Omega cucc és egy Audi alkatrész van még benne. :D

CORSA0002.JPG

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi az infókat! Ez injektornál is működik? Amúgy nem sajnálom a lét minőségi cuccokra, hiszen hosszú távon megtérül.... És sajnos nem vagyok tele tömve zsetonnal szóval még egy jó pár évig szeretném használni a jószágot.... Ja és csajozós autó állítólag.... :D

Link to comment
Megosztás:

Hali. Sajna ez az összeállításom nem igazán gazdaságos, mivel aszfalt versenyre használtam és nemhogy veseköved de a veséd sem marad a helyén olyan kemény a gép. Azért mondtam amit mondtam mert ott még finom keretek között lehet tartani az étvágyat de enni kér ha meg akarod futtatni a lovakat és ez így van rendlén. Lapozz vissza és megtalálod amin eltudsz érni ha valamin fenn akadsz. ui. Nem minden 1.3-as vez.tengely S-es és nekem sincs kitömve a párnám 20Ezresekkel és a vasvilla végén sincs parafa dugó miközben forgatni kell a bankót mert nincs mit :D , ha vennem kellett hozzá valamit, előtte megpróbáltam csereberélni és csak utána alkudni, és szóba sem jöhetett tuning cucc csak utcai.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Vezérműtengely+elektronika cserével lehet egy kis lóerőre szert tenni, persze a paripa is többet fog enni valamennyivel.

Hali. Válasz a kérdésedre. Igen, de nem biztos, hogy passzol a másik vezérlő a te kötegeddel. Astra F 1.4i nek a vezérlőjét meg próbálhatod, de fenn áll az, hogy ki kell cserélned a motorvezérlő köteget is de arra ügyelj, hogy ha Delco gyújtásod van akkor a másik kötegnek is olyan gyújtásúnak kell lennie. Nem olyan bonyolult átrakni, esetleg fenn áll, hogy egy-két csati nem kompatibilis egymással azt esetleg áthidalod segéd vezeték darabbal, amúgy minden más passzol. Arra figyelj még, hogy 94-es nél ne legyen fiatalabb az Astra ugyanis 94 től előfordulhat immo és az már nem jó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy A corsa- ba be lehet tenni a B műszerfalát? (nem csak az óracsoportot, hanem az egészet) Bontok egy B corsát, és van egy felesleges, de nem tudom, hogyha kérdezik, akkor mit válaszoljak. Ránézésre hasonló...

Amúgy van még pár eladó dolog, de azt feldobom a keres-kínálba.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy A corsa- ba be lehet tenni a B műszerfalát? (nem csak az óracsoportot, hanem az egészet) Bontok egy B corsát, és van egy felesleges, de nem tudom, hogyha kérdezik, akkor mit válaszoljak. Ránézésre hasonló...

Amúgy van még pár eladó dolog, de azt feldobom a keres-kínálba.

Köszi!

Üdv!

Ha ezres benzines (10S motor), akkor havernak kellene az üzemanyag szintjelző...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Nemrég vettem egy '91-es évjáratú 1.4-es Opel Corsa-t. Elinduláskor egyesben rángat az autó (van amikor nagyobb gázadással nem ráz/rángat), utána szépen megy, váltom a kettest, minden rendben és egy bizonyos fordulaton megint elkezd rángatni de másféleképpen, mint induláskor. Ezt hármasban, néha még négyesben is eljátsza velem. Ilyenkor elváltok és abba hagyja a rángatást. Eddig mindig sima, 95-os benzint tankoltam bele az OMW-nél. Multkor Maxxmotion 95-ot tankoltam, egyesben ugyan ugy rángatott de a tobbi fokozatban nem. Most megint sima 95-ost tankoltam és megint rángatott. Gyertyákat megnéztuk, semmi bajuk. Gyertyapipákkal sincsen gond és a gyujtáskábeleken sem látszik sérulés. Valakinek van valami otlete, hogy mi lehet a baj? Benzinszuro? Benzinpumpa? Esetleg valami más? Befecskendezés?

Más: Hogy tudom kiszedni a rádiót? Probáltam multkor, de nem sikerult. Bikázás után elszállt a rádióm és az órám is.

Elore is koszonom szépen a válaszokat, tippeket, segítséget. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nemrég vettem egy '91-es évjáratú 1.4-es Opel Corsa-t. Elinduláskor egyesben rángat az autó (van amikor nagyobb gázadással nem ráz/rángat), utána szépen megy, váltom a kettest, minden rendben és egy bizonyos fordulaton megint elkezd rángatni de másféleképpen, mint induláskor. Ezt hármasban, néha még négyesben is eljátsza velem. Ilyenkor elváltok és abba hagyja a rángatást. Eddig mindig sima, 95-os benzint tankoltam bele az OMW-nél. Multkor Maxxmotion 95-ot tankoltam, egyesben ugyan ugy rángatott de a tobbi fokozatban nem. Most megint sima 95-ost tankoltam és megint rángatott. Gyertyákat megnéztuk, semmi bajuk. Gyertyapipákkal sincsen gond és a gyujtáskábeleken sem látszik sérulés. Valakinek van valami otlete, hogy mi lehet a baj? Benzinszuro? Benzinpumpa? Esetleg valami más? Befecskendezés?

Más: Hogy tudom kiszedni a rádiót? Probáltam multkor, de nem sikerult. Bikázás után elszállt a rádióm és az órám is.

Elore is koszonom szépen a válaszokat, tippeket, segítséget. :icon1:

Szia. Először is, vegyél új GM gyújtógyertyákat és vadi új kábeleket,szűrőket,teljes vezérlést vízpumpával együtt, fagyállót (pirosat, ne a Tescó, Auchan-ost) azaz vásárlás után szervizeld le az autót és ne foglalkozz mit mondott a tulaj, mert az mindig Vágó István műsora, Fele sem igaz! Ezt nyugodtan csináld vagy csináltasd meg. Elhiheted, hogy mik mennek az autók körül eladás előtt, én szerelő vagyok ezt már tudom, hogy 1Ft-ot nem költenek rá, csak ámítják a vevőket, hogy ezt azt amazt meg csináltatott rajta,ami nem igaz.

A rádiód az gyári? mert akkor kódos vagy nézd meg a biztiket.

Link to comment
Megosztás:

Szia. Először is, vegyél új GM gyújtógyertyákat és vadi új kábeleket,szűrőket,teljes vezérlést vízpumpával együtt, fagyállót (pirosat, ne a Tescó, Auchan-ost) azaz vásárlás után szervizeld le az autót és ne foglalkozz mit mondott a tulaj, mert az mindig Vágó István műsora, Fele sem igaz! Ezt nyugodtan csináld vagy csináltasd meg. Elhiheted, hogy mik mennek az autók körül eladás előtt, én szerelő vagyok ezt már tudom, hogy 1Ft-ot nem költenek rá, csak ámítják a vevőket, hogy ezt azt amazt meg csináltatott rajta,ami nem igaz.

A rádiód az gyári? mert akkor kódos vagy nézd meg a biztiket.

Igen, gyári a rádió. Melyik az a biztositék, amit cserélnem kell?.

Voltam vele autószerelonél, cseréltettem termosztátot és mondta, hogy akkor már megnezi nekem a vezérlést is es a gyujtást is. Szerintem ezek valahogy kimaradtak neki, vagy elfelejtodott. Ha cserélem a leirtakat, akkor jol mukodhet az auto? Osszeget esetleg tudsz mondani, hogy ez igy osszesen mennyibe kerulne?

Piros fagyállot? Nekem most az autoban valami kék szinu lötty van hűtőfolyadékként.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Én még nem vagyok corsa tulaj de nagyon gondolkodóba vagyok hogy ilyet vegyek városba illetve vidékire kicsit tudnátok nekem írni róla 1.2 illetve 1.4-es motorról meg magáról az autóról mert kicsit félek tőle nem nagy volt még a családba ilyen pici köbcentis autó ,de melóba járni bp-n nem biztos hogy rossz lenne azon gondolkodtam. :) Előre is köszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Én még nem vagyok corsa tulaj de nagyon gondolkodóba vagyok hogy ilyet vegyek városba illetve vidékire kicsit tudnátok nekem írni róla 1.2 illetve 1.4-es motorról meg magáról az autóról mert kicsit félek tőle nem nagy volt még a családba ilyen pici köbcentis autó ,de melóba járni bp-n nem biztos hogy rossz lenne azon gondolkodtam. :) Előre is köszönöm :)

Szia! Én kb.egy hónapja vettem egy kis 1.4-est. Kezdetekben voltak vele gondok (rángatott, lyukas kipufogo, rossz termosztát). Kipufogot és a termosztátot is cseréltettem, mind a ketto pár ezer forintos tétel volt. Gyujtás átnézése után a rángatás is elmult. Oreg autok már, mindenképpen kell rá kolteni szerintem. Rozsdára is érdemes oda figyelni és persze az olajat is surubben kell nézegetni mert ilyen idosen már azért csipegetik. Én is Pesten használom az autót. Városban, ovatosan vezetve 5 liter korul is elketyeg, picit jobban taposva 8-at is megeszik. Pici kasztnit egész jol viszi a 60 loeros motor. Autopályán 110-130-as tempót nem igazán szereti, 100-110-nél már zavaróan hangos (harmonikatetős, lehet ezért :icon1: ), 100 korul már pici levego bejon az utasterbe a tetonél de nem zavaró.

Most igy hirtelen ennyit tudtam rola mondani, ha valami érdekel még akkor kérdezz, szivesen válaszolok. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.