Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

mi a szép állapotú? :)

Inkább csak funkcionálisan működőnek nevezem a dolgokat.

A polcot makett ragasztóval igyekeztem összehozni, mint az a képen is látható, szépen el van reccsenve, de most szépen megállt.

Az óra meg eleinte kicsit döcögősen járt, vagyis többet nem járt, mint járt.

Most 2 napja megy szépen.

Gondolom a sok állás miatt kicsit beragadt.

Nem tudom, honnét szedte, de én nagyon köszönöm neki, hisz nekem eddig egyik sem volt meg.

Felnid méreteit elárulod? Ami az újon van?

Valami hasonlón gondolkozom.

A többi részéhez képest ezen a fotón a színe szebbnek néz ki. :icon1:

Én legutóbb a középső szellőző rácsok lamelláinak együtt állását oldottam meg drót, gombostű és epoxi kombóval. :D

A felniről jelenleg annyi tudok, hogy 15-ös. ET számát nem találom. A gumi rajta 195/45R15.

A felnin ilyen jelölést találtam:

DSC_0221_vk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A gép hátulról:

DSC_0094_vk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

:icon1: Van rá esély. Jó lenne! Többen mentek innen?

Én pl. biztos. Ha a kicsike is úgy akarja.

Múlt hétvégén csaptam egy laza, majdnem 800 km-es karikát. Ma tankoltam újra tele, és így kiszámoltam a fogyasztást.

4,81 Liter/100 km.

Gyorsan, hálám jeléül vettem is két szett hátsó kerékcsapágy készletet. Holnap be is építem.

Link to comment
Megosztás:

Én pl. biztos. Ha a kicsike is úgy akarja.

Múlt hétvégén csaptam egy laza, majdnem 800 km-es karikát. Ma tankoltam újra tele, és így kiszámoltam a fogyasztást.

4,81 Liter/100 km.

Gyorsan, hálám jeléül vettem is két szett hátsó kerékcsapágy készletet. Holnap be is építem.

Hát gratula a fogyasztáshoz! Én a gsi-t néztem mostanság, vegyesben 6,5-el gurul.

Link to comment
Megosztás:

Bátyám akarta,de a megnézésig sem jutottunk el, mert nem volt idő meg nem tudta mit akar stb :D aztán vett egy asconát

Ha nem számított, hogy pont ez a típus legyen, akkor jobban járt!!! :icon10: Bár nem tudom, az milyen állapotban van. Van kép róla?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

kicsit kimaradtam innen

Nincs elfekvőben valakinek TR-hez sok cucca?

Esetleg tartalékba 10S motor? Vagy bármi?

Egy dolog zavar.

Acélfelnivel és aluval is ugyanaz a tünet.

Az 1.0 istenesen nyikorogtatja a gumit.

Ha kilövök lámpától, még képes folyamatosan halkan nyikorogni 1-esben végig, meg kanyarokban is 20-al.

Majdnem minden ki lett cserélve a futóműben, volt 2x beállításon is, és mégis.

Esetleg elképzelhető, hogy rosszul állították be 2x is? Mondjuk ugyanoda vittem vissza, mert panaszba emeltem a nyikorgást, picit állítottak is rajta, de nem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.