Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Tudom de én elfelejtettem és nem akarom fárasztani azzal hogy még erre is megkérem. Ja ha lessz idöm csinálok teljes képet is de az nem olyan érdekes kivülröl elég átlagos. Csak nagyon tisztán és napsütésbe tünik ki egy kicsit a fényezés miatt.

Sztem nem fog ettől jobban leterhelődni! :D

Szóval a géped átlagos úgy elsőre! :P Főleg mikor a lámpás indulásnál 4 méteren belül egy autót adsz a melletted indulónak! :D :D :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Köszönöm szépen hemi, leköteleztél.

Tényleg milyen rendszám?

Igen M.CS. tuning.

Ha ismét csinálok már lessz külsö kép is, és ha nem leszek lusta feletenni, no akkor megent leköteleznél ha feldobnád.

És köszönöm szépen a dicséreteteket is. :oops:

Egyébként indulásnál nem ver olyan sokat inkább csak kapar meg rángat jobbra balra. De ha letapad akkor nagyon tud húzni.

Vasárnap kimegyek ringre meglátjuk ott mit tud. De ha nem megy úgy mint amit várok tölle felgyújtom vagy vizbe folytom vagy valami ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

És köszönöm szépen a dicséreteteket is. :oops:

Egyébként indulásnál nem ver olyan sokat inkább csak kapar meg rángat jobbra balra. De ha letapad akkor nagyon tud húzni.

Vasárnap kimegyek ringre meglátjuk ott mit tud. De ha nem megy úgy mint amit várok tölle felgyújtom vagy vizbe folytom vagy valami ilyesmi.

télleg szép munka remélem egyszer lesz alkalmam ülni benne :D

ha esetleg uj projektötlet kell:

12.jpg

:twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Köszönöm szépen hemi, leköteleztél.

Tényleg milyen rendszám?

Igen M.CS. tuning.

Ha ismét csinálok már lessz külsö kép is, és ha nem leszek lusta feletenni, no akkor megent leköteleznél ha feldobnád.

És köszönöm szépen a dicséreteteket is. :oops:

Egyébként indulásnál nem ver olyan sokat inkább csak kapar meg rángat jobbra balra. De ha letapad akkor nagyon tud húzni.

Vasárnap kimegyek ringre meglátjuk ott mit tud. De ha nem megy úgy mint amit várok tölle felgyújtom vagy vizbe folytom vagy valami ilyesmi.

Soxor láttam Csabinál, miközben készült... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Atommanó akkor Te tudod mekkora szivás volt az egész, de nagyon megérte, elég jó élmény menni vele. Ismerjük is egymást talán?

Redline mindent meg lehet oldani. Most hogy kicsit javitottunk rajta (levegös volt a benzin rendszer) szivesen mutogatom.

Ha bár vasárnap nagyon elb... az egészet bealudtam a rajtnál + lefulladtam indulás után de végül magamhoz tértem és egész jót mentem ahhoz képest. Igaz 4 óra sorban állás után már el is ronthatom a versenyem :oops:

No szóval nem érte meg de cserélhettem kereket meg mindenki megnézte mi ez a kis valami ekkora hangal.

Ja meg sok corsással találkoztam és meg kell mondjam nagyon sok szép példány van még A corsából úgyhogy nem halunk ki ez már biztos. Köszönöm a szót egyebet nem tudok. Ki is kapcsolom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tud nekem valaki segiteni abban hogy hol vannak leirva a tuning cuccokra(kipufogó, fólia, szélesités...) vonatkozó jogszabályok?

Volt némi afférom rendörökkel azt akarták mutassak valami papirt a kipufogómról meg az oldalsó hátsó ablak fóliáról.

Meg azt mondták megharagszanak ha ilyen hangosnak hagyom a kocsim kipufogoját? Meg mondtak szebbeket is. Szóval ha valaki elmondaná hogy pontosan mit is tehetnek meg azt megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hy.

Atommanó: láttam te is azev-eket vettél. Nekem is sikerült olyat beszerezni.

Kérdés: neked hátul elfér? Ha nem ismersz valakit aki szélesit sárvédöivet? Gyorsan kell és ha lehet fényezés nélkül szeretném megoldani. Vagy ha valaki tud ilyet az szóljon lécci. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Corsa A!

Bocsi hogy csak kicsit megkésve válaszolok!

Szerintem személyesen még nem találkoztunk, bár az előző Ringen is ott dumáltunk M.Cs-vel és gyakran megfordulok nála... :wink:

A kerék nem fért el a 60/60-as ültetés miatt, szóval nekem ívcsere, meg minden volt...

Nem merem ajánlani a srácot, mert hát eléggé megoszlottak a vélemények a munkájával kapcsolatosan...volt aki fikázta, volt akinek nagyon bejött..(bár talán minden dolog ilyen)

Amúgy nem könnyű jó dolgozó lakatost találni, aki meg is csinálja...

Nekem egy 50-esbe fájt a projekt fény nélkül... :roll: (Sok, de hát ez van..)az ET 15 miatt nem lehetett csak peremezni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.