Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Nem a szivattyúnak kéne zúgnia, hanem egy áteresztőszelepnek kéne sziszegnie valamelyik végálláson. Az alapjáratnak meg nem nagyon kéne módosulnia, csak egy nagyon picit.

Nem esik le nagyon, csak éppen érezni rajta hogy jobban terheli a motort, az alapjárati motor pedig ráállít. Szerintem a szelep sziszeg, de inkább ilyen zizegő, zúgó hangja van.

Link to comment
Megosztás:

Nem esik le nagyon, csak éppen érezni rajta hogy jobban terheli a motort, az alapjárati motor pedig ráállít. Szerintem a szelep sziszeg, de inkább ilyen zizegő, zúgó hangja van.

Nekem is egy kicsit megterheli a motort, de bent hallom a szelep sziszegését, nem zúg nálam. Szerintem a kormányművedre ráférne egy felújítás. Az mindenképp jót tenne neki, főleg, hogy írtad az előző tulaj nem belevaló olajat öntött bele.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Légzsákos kormányt szeretnék tenni a nem légzsákos helyére. Megvan a lufis kormány, az átvezető, és a kormánymű. Esetleg elég csak a kormányrudat cserélnem, vagy szükséges a teljes kormányművet lecsavaroznom?

Elég a kormányrúd csere, de szükséged lesz még a légzsák indítóra is a hátsó hamutartó alá+kábelkorbácsa . A kormányrudat nyomatékra letörő fejű csavarok rögzítik ha jól emlékszem, egy leszerelt védőburkolató kisflexel kopott korongal lehet talán a legkönyebben levágni ezeket. Persze vigyázzni kell hogy a szikrák ne tegyenek kárt semmiben.

Link to comment
Megosztás:

Elég a kormányrúd csere, de szükséged lesz még a légzsák indítóra is a hátsó hamutartó alá+kábelkorbácsa . A kormányrudat nyomatékra letörő fejű csavarok rögzítik ha jól emlékszem, egy leszerelt védőburkolató kisflexel kopott korongal lehet talán a legkönyebben levágni ezeket. Persze vigyázzni kell hogy a szikrák ne tegyenek kárt semmiben.

Link to comment
Megosztás:

Elég a kormányrúd csere, de szükséged lesz még a légzsák indítóra is a hátsó hamutartó alá+kábelkorbácsa . A kormányrudat nyomatékra letörő fejű csavarok rögzítik ha jól emlékszem, egy leszerelt védőburkolató kisflexel kopott korongal lehet talán a legkönyebben levágni ezeket. Persze vigyázzni kell hogy a szikrák ne tegyenek kárt semmiben.

Aránylag simán kiütögettem a kormányrudat a légzsákos kormányműből, a mostani lufi nélküliből nem fog akkor ilyen egyszerűen kijönni? Nem elég csak kicsavarni azt az egy hatlapfejű csavart?

Merre kell majd flexelni azokat a csavarokat?

Egyenlőre még csak duda lesz, lufi majd egy projekt.

Link to comment
Megosztás:

Vizpumpa fogóval simán ki és becsavarozhatóak azok a szakadófejűek. ;)

Hát akkor passzolom, nekem ilyen csavarral még csak a gyujtáskapcsolónál volt dolgom, ott nem lehetet semmivel ráfogni, mert a csavar feje két perem között volt úgy kellett lefúrnom, arra emlékszem hogy olyan 2-3 milis feje volt csak a csavarnak a kormányműnél próbáltuk mi is fogóval, fúróval aztán egy kisflex burkolat nélkül jól megkopott korongal fért be ide azzal szedte le a srác. Mostanában nem láttam fórumon, hogy meg tudnánk kérdezni tőle.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hali!

A következő a problémám. Vettem egy szervós szettet a verdába ( 2002 c14nz). A tulaj nem adta hozzá a motortartó bakot, mert a klímához kellett neki. Én meg nem kapok sehol sima konzolosat a szervószivattyúhoz. Most felbukkant egy a közelben , de az is egy c18xe klímásból való. Nekem nincs klíma, csak a szervó miatt kéne a bak, de jó lenne a klímás bakja is nekem? Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A következő a problémám. Vettem egy szervós szettet a verdába ( 2002 c14nz). A tulaj nem adta hozzá a motortartó bakot, mert a klímához kellett neki. Én meg nem kapok sehol sima konzolosat a szervószivattyúhoz. Most felbukkant egy a közelben , de az is egy c18xe klímásból való. Nekem nincs klíma, csak a szervó miatt kéne a bak, de jó lenne a klímás bakja is nekem? Előre is köszi a választ.

c18xe-é nem jó kisblokkoshoz

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ez így tök jó, de miért nem? Nem találok sehol egy rohadt képet róla hogy össze tudnám hasonlítani a különböző bakokat.

Szia!

Azt hiszem, hogy a klímásé is jó, csak a klíma szivattyú helye üresen marad.

Nekem legalábbis egy klímásból lett kivéve, de klíma nélküliként használom...

fa72396cff07cc0794bfa86d9b4329f0.png

Ja és itt lehet böngészni, akit érdekel... :D

http://www.partsbase.org/opel/

Módosítva : pszilaj
Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Sziasztok!
Opel astra F-ben (X16XEL) 97', a kormány szervóm, ezen belül is a munkahenger, ereszti az olajat, belülről látható, hogy a gumi átvezető a tűzfalon, csupa olaj, a kormányoszlop csatlakozásánál a szimering adta meg magát.
Sikerült meglelni a méreteit, 19,8X39,7X 6,35mm, helyesek ezek a méretek? Aztán a másik kérdés, neten nézegettem a csapágyboltokat, nem igazán járt sikerrel, hol lehet beszerezni ilyen szimeringet,
Más: a beszerelt kormányművön alulról nézve van egy dugó, azon is áll az olaj, ott milyen tömítés van? Vagy csak a csorgó olajtól lenne olajos?

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Kormányműbe való cuccokat nemigen fogsz kereskedelmi forgalomban kapni. Asszem pesten van egy szervós cég (totalcaron volt róluk cikk) akik rendbe tudják neked tenni. Vagy veszel 5-10e ft-ért egy bontott művet.

Köszi! Ajjjaj.... Megpróbálom még az Opelszervíznél megkérdezni.
Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy én vagyok a béna, de ma izzókat cserélgettem a középkonzolon és nem tudtam leszedni a műanyag kormányburkolat alsó felét. A három csavarból egy kijött a másik kettő csak forog. Az egész alsó fél lötyög, de olyan mintha a csavarok félúton elakadtak volna mintha megszakadt volna a menet és aztán se ki se be. Vagy van valami trükkje a leszedésnek amit én nem tudok?

Módosítva : Astra F Caravan
Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy én vagyok a béna, de ma izzókat cserélgettem a középkonzolon és nem tudtam leszedni a műanyag kormányburkolat alsó felét. A három csavarból egy kijött a másik kettő csak forog. Az egész alsó fél lötyög, de olyan mintha a csavarok félúton elakadtak volna mintha megszakadt volna a menet és aztán se ki se be. Vagy van valami trükkje a leszedésnek amit én nem tudok?

Nálam a lefele feszítés indította meg. Valószínűleg túl lett húzva a műanyagban a 2 csavar, és a műanyagból forgácsolt magának le a menet egy kis mennyiséget, ami a menetek közt maradt. Ez persze nem tolja kifelé, csak forog...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Koporászik a kormányművem és gondoltam kicserélem benne a vezetőelemet. Otthon van is egy mechanikus a szekrényben, mivel szervósítottam. Ebből szépen kiszedtem a vezetőelemet, mert ez nem kopogott és gondoltam belegyűröm a szervósba.

DE!

A kettőben nem egyforma van. Balga lévén elfelejtettem lefotózni, de a szervóséban egy műanyag házban van két fémpersely. Hasonlóan néz ki, mint a normál, de annál egy félcentivel szélesebb.

Merre lehet vajon olyat venni?

A cromaxban ilyet találtam Astrához, Vekihez:

https://cromax.hu/80000000-futomu-kormanymu/80230000-kormany-mechanika-hidraulika/80230062-kormanymu-alkatreszei/467583-kormanyosszekoto-gombfej-vezetoelem-opel-astra-f-vectra-a

De nekem nem ez kell. A Calibrákhoz ír a cromax egy másik fajtát, de arról meg nincs kép, így nem tudom, hogy ez vagy a másik féle. Árban eltérnek.

https://cromax.hu/80000000-futomu-kormanymu/80230000-kormany-mechanika-hidraulika/80230062-kormanymu-alkatreszei/142672-kormanyosszekoto-gombfej-vezetoelem-opel-vectra-a-calibra

Tud nekem valaki segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Koporászik a kormányművem és gondoltam kicserélem benne a vezetőelemet. Otthon van is egy mechanikus a szekrényben, mivel szervósítottam. Ebből szépen kiszedtem a vezetőelemet, mert ez nem kopogott és gondoltam belegyűröm a szervósba.

DE!

A kettőben nem egyforma van. Balga lévén elfelejtettem lefotózni, de a szervóséban egy műanyag házban van két fémpersely. Hasonlóan néz ki, mint a normál, de annál egy félcentivel szélesebb.

Merre lehet vajon olyat venni?

A cromaxban ilyet találtam Astrához, Vekihez:

https://cromax.hu/80000000-futomu-kormanymu/80230000-kormany-mechanika-hidraulika/80230062-kormanymu-alkatreszei/467583-kormanyosszekoto-gombfej-vezetoelem-opel-astra-f-vectra-a

De nekem nem ez kell. A Calibrákhoz ír a cromax egy másik fajtát, de arról meg nincs kép, így nem tudom, hogy ez vagy a másik féle. Árban eltérnek.

https://cromax.hu/80000000-futomu-kormanymu/80230000-kormany-mechanika-hidraulika/80230062-kormanymu-alkatreszei/142672-kormanyosszekoto-gombfej-vezetoelem-opel-vectra-a-calibra

Tud nekem valaki segíteni?

nekem nem szervős, olyat vettem mint a Cromaxos, és eddig ugy tudtam egyforma van mind2ben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.