Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

3 órája, zotya975 írta:

Ez volt a második dolog amit nem akartam hallani, közvetlenül a csere után.  :-) De szerintem átvészelem vele a telet. Bár ma jó idő van, nem akarok már kocsit szerelni.

Vedd le a nyomtávrudakat aztán rángasd meg a kormányművet. Azt nem tudom, hogy csak a szervós kiváltsága vagy sem, de annál van egy műanyag, ami el szokott kopni és holtjátékot idéz elő. Illetve fel-le mozgatva a nyomtávrudat a kormányművön is eléggé lötyi, ha el van kopva.

Link to comment
Megosztás:

51 perce, daykiller írta:

Vedd le a nyomtávrudakat aztán rángasd meg a kormányművet. Azt nem tudom, hogy csak a szervós kiváltsága vagy sem, de annál van egy műanyag, ami el szokott kopni és holtjátékot idéz elő. Illetve fel-le mozgatva a nyomtávrudat a kormányművön is eléggé lötyi, ha el van kopva.

Aha,  ez a fel-le kottyanás-mozgatás itt is megvan. Tudom mire gondolsz csak éppen most nem találok róla linket, még képet se.

Link to comment
Megosztás:

Nem csak a szervósé, nekem is kopogott, szervótlanhoz kapni újat, szervóshoz nem. Viszont attól még nem lesz olyan holtjáték, hogy tekered a kormányt és nem mozdul oldalirányban a nyomtávrúd.... 
Én nem halogatnám, fél óra a csere, viszont így meg életveszély. 

Link to comment
Megosztás:

7 órája, wookie írta:

Nem csak a szervósé, nekem is kopogott, szervótlanhoz kapni újat, szervóshoz nem. Viszont attól még nem lesz olyan holtjáték, hogy tekered a kormányt és nem mozdul oldalirányban a nyomtávrúd.... 
Én nem halogatnám, fél óra a csere, viszont így meg életveszély. 

Hát azért életveszélyesnek nem mondanám...így ment át műszakin ( hivatalosan nem feketén) most így hirtelen amit találtam róla: 

  • A holtjáték maximum 15 fok lehet, a kormány méretétől függően max 2-3 cm

Nekem meg van kábé olyan 3-5 miliméter....ültem a kocsiban vártam valaki, szokás szerint játszottal valamivel ekkor tűnt fel. menet közben nem veszed észre, csak ha állsz, és finoman két újjal mozgatod.ide-oda a kormányt akkor érezni hogy könnyen mozdul egy picit aztán kezdi tekerni a fogaslécet.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

 

Boldog újévet! :)

Szervóolajat szeretném lecserélni. (X14XE a motorkód). Azt már olvastam, hogy a szivattyú egyik csövét érdemes kivenni és miután kifojt ami kifolyt, tekergetni a kormányt jobbra-balra majd egy pillanatra beindítva újra. Kérdés az, hogy pontosan milyen olaj kell bele? Szeretném átmosni is azt mivel javasolt?

Nem idevaló téma, de a váltóolaj cseréről hallottam már mindent, hogy érdemes és, hogy nem. Az autó 250.000km-rt ment. Érdemes?

Köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

2 órája, ftamas78 írta:

Sziasztok!

 

Boldog újévet! :)

Szervóolajat szeretném lecserélni. (X14XE a motorkód). Azt már olvastam, hogy a szivattyú egyik csövét érdemes kivenni és miután kifojt ami kifolyt, tekergetni a kormányt jobbra-balra majd egy pillanatra beindítva újra. Kérdés az, hogy pontosan milyen olaj kell bele? Szeretném átmosni is azt mivel javasolt?

Nem idevaló téma, de a váltóolaj cseréről hallottam már mindent, hogy érdemes és, hogy nem. Az autó 250.000km-rt ment. Érdemes?

Köszönöm szépen!

 

28 perce, ftamas78 írta:

Szia,

 

köszönöm, ez elsőt néztem én is és szoktam is onnan vásárolni. Mosni érdemes? Ha igen mivel?

Köszi mégegyszer

Váltóolajat csak akkor cserélj ha gond van vele, amúgy felesleges, szintet ellenörizd oldalt, a féltengelynél, kitekered a csavart alatta kell 2 centivel lennie a szintnek ezt egy L alakú dróttal tudod ellenőrizni. Ha mégis cseréled csak GM olaj menjen bele. Ha kitekerted a csavart szedd le róla  fémreszeléket.

 

Link to comment
Megosztás:

2 órája, ftamas78 írta:

Sziasztok!

 

Boldog újévet! :)

Szervóolajat szeretném lecserélni. (X14XE a motorkód). Azt már olvastam, hogy a szivattyú egyik csövét érdemes kivenni és miután kifojt ami kifolyt, tekergetni a kormányt jobbra-balra majd egy pillanatra beindítva újra. Kérdés az, hogy pontosan milyen olaj kell bele? Szeretném átmosni is azt mivel javasolt?

Nem idevaló téma, de a váltóolaj cseréről hallottam már mindent, hogy érdemes és, hogy nem. Az autó 250.000km-rt ment. Érdemes?

Köszönöm szépen!

Én kb. 280-nál cseréltem a váltóban olajat, mert néha nehezen vette a 2-t, gondoltam hátha segít neki, és úgy voltam vele, ezt első körből egyszerűbb cserélni mint a váltót.. Valami fekete sűrű gány jött ki belőle, és sokkal kevesebb, mint amenyinek lennie kellett volna benne. Az olajcsere után minden fokozatot szebben vesz, és halkabb is. Amennyiben viszont nincs gond vele, osztom Zotya véleményét, ha nem muszáj, ne cseréld, csak ha van valami rendellenesség.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Pingvin írta:

Én kb. 280-nál cseréltem a váltóban olajat, mert néha nehezen vette a 2-t, gondoltam hátha segít neki, és úgy voltam vele, ezt első körből egyszerűbb cserélni mint a váltót.. Valami fekete sűrű gány jött ki belőle, és sokkal kevesebb, mint amenyinek lennie kellett volna benne. Az olajcsere után minden fokozatot szebben vesz, és halkabb is. Amennyiben viszont nincs gond vele, osztom Zotya véleményét, ha nem muszáj, ne cseréld, csak ha van valami rendellenesség.

Pedig milyen jó móka ahogy a diffiház fedele lecuppanik és folyik szanaszéjjel a váltóolaj :icon13:

Odavaló tömítésből kétfajta is van, a vastagabbat érdemes venni, mert lemezdeklivel a vékony ereszt.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, Bundee írta:

Pedig milyen jó móka ahogy a diffiház fedele lecuppanik és folyik szanaszéjjel a váltóolaj :icon13:

Odavaló tömítésből kétfajta is van, a vastagabbat érdemes venni, mert lemezdeklivel a vékony ereszt.

Azóta ereszt az olajam, majd azzal is kell kezdeni valamit. 

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Bundee írta:

Pedig milyen jó móka ahogy a diffiház fedele lecuppanik és folyik szanaszéjjel a váltóolaj :icon13:

Odavaló tömítésből kétfajta is van, a vastagabbat érdemes venni, mert lemezdeklivel a vékony ereszt.

én vettem nagy (1dl) fecskendőt és leszívtam, mielőtt leszedtem

Link to comment
Megosztás:

23 perce, wookie írta:

Ezeket a váltókat a mai napig szerelik pl az adamekbe, és képesek 1 éves korukban 10k km-el is ereszteni. :D 

Majd ha egyszer le kell szednem az összes fedelet normálisan felragasztom rá.

2 perce, stirlitz írta:

én vettem nagy (1dl) fecskendőt és leszívtam, mielőtt leszedtem

Gondolkodtam hogy az alsó fedélre csinálok egy leeresztőt, de eléggé lent van félek hogy elakad, meg úgysem kell gyakran leereszteni. Inkább a hűtőfolyadék leeresztéshez kéne valamit kitalálni.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, zotya975 írta:

Majd ha egyszer le kell szednem az összes fedelet normálisan felragasztom rá.

Gondolkodtam hogy az alsó fedélre csinálok egy leeresztőt, de eléggé lent van félek hogy elakad, meg úgysem kell gyakran leereszteni. Inkább a hűtőfolyadék leeresztéshez kéne valamit kitalálni.

hát ott elég nagy az ármérő, hogy tegyél rá vmit, de mondjuk ha tudsz betenni alulra vmi "T"-t, aminek kicsi a plussz csöcse és azt vannak azok a kis szivattyúk vízhez, esetleg leszívni vele?

Link to comment
Megosztás:

4 perce, stirlitz írta:

hát ott elég nagy az ármérő, hogy tegyél rá vmit, de mondjuk ha tudsz betenni alulra vmi "T"-t, aminek kicsi a plussz csöcse és azt vannak azok a kis szivattyúk vízhez, esetleg leszívni vele?

Csak valami üzembiztos kell, és nem is nagy súlyú hogy a vízcső elbírja. De még jobb lenne a vízhűtő legalsó pontjára talán G-nél van ilyen. 

Link to comment
Megosztás:

21 perce, zotya975 írta:

Csak valami üzembiztos kell, és nem is nagy súlyú hogy a vízcső elbírja. De még jobb lenne a vízhűtő legalsó pontjára talán G-nél van ilyen. 

hát egy "T" nem nehéz, a nagyjukon átmenő a kicsin meg lehet csap gyorscsatival, aztán ha kell csat rá a szivattyú...elméletileg

https://www.electronic.hu/Haz_es_Kert/Viz/Szivattyuk/DC_Nagyteljesitmenyu_motoros_szivattyu_SEPA_702012000_117_m_075_l-perc_Fekete_108_-_132_V

http://bolthely.hu/zarbazar/id/01044_EXTOL_CRAFT_Furogephez_csatlakoztathato_3_4"-es_szivattyu

Link to comment
Megosztás:

12 órája, stirlitz írta:

Hát ha már van rendes leeresztő akkor nem gond, mert aláteszek valamit és lefolyik , de most bárhol bontom meg fröcsög össze-vissza. 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, wookie írta:

Én a hűtőventi hőgombáját szoktam elsőnek kitekerni, onnan egészen kultúráltan folyik kifelé, meg kb az is a legmélyebb pont, aztán meg leveszem az alsó hűtőcsövet.. 

De onnan is egyből a zárhíd alá folyik a bölcső meg elviszi nem? Olyan pont kéne ahol alátehetsz egy flakon és simán belefolyik. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, wookie írta:

Én a hűtőventi hőgombáját szoktam elsőnek kitekerni, onnan egészen kultúráltan folyik kifelé, meg kb az is a legmélyebb pont, aztán meg leveszem az alsó hűtőcsövet.. 

Lényegében igen, csak a bölcső elvezeti. Petpalackot szoktam félbevágva odanyomni a gombához és a tölcséres részét a vödör/lavór fele irányítani, így kevesebb megy szét. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az általam nyitott téma kicsit egy irányba elindult :)

Egy kérdésre nem kaptam választ a szervó olajjal kapcsolatban :) Érdemes valamivel átmosni a rendszert? Ha igen, mivel?

Én ilyen mosásoknál attól tartok, hogy mivel nem lehet teljesen leüríteni ezért marad benne egy kicsit a mosó folyadékból ami hosszútávon nem jó.

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

10 órája, ftamas78 írta:

Sziasztok!

Az általam nyitott téma kicsit egy irányba elindult :)

Egy kérdésre nem kaptam választ a szervó olajjal kapcsolatban :) Érdemes valamivel átmosni a rendszert? Ha igen, mivel?

Én ilyen mosásoknál attól tartok, hogy mivel nem lehet teljesen leüríteni ezért marad benne egy kicsit a mosó folyadékból ami hosszútávon nem jó.

Köszönöm

Szerintem nem nagyon csináltak ilyet talán még senki...csak simán cserélni szokták a folyadékot. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.