Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Hozd mindet! :o

az egy érdekes helyzet lenne :)

a két kollegina nagyon csak nem szereti egymást (finoman fogalmaztam), barátnőm az egyiket kedveli, a másikat nem :D

az egyik kolléganőm szerelmes belém, a barátnőm is (vagy legalábbis ezzel áltat :) ), ez is viccessé tenné a helyzetet

asszem, ez másképp lesz :)

Link to comment
Megosztás:

FBalazs barátnője, Évi! :)

Na jó. Kicsit segítettünk neki. :) :) :o

Helyzet azt, hogy Bazs forgalmijában "királykék", kedves Mamájának esetén ugyanezen szín "tompakék" formátumban, esetemben "sötétkék" szerepel a fent említett hivatalos iratban. Persze a két elvetemült, furményos csúsztatással, téves információk segítségével félrevezették Évit, miközbe én életem kockáztatása árán a többedmagammal a vásznat próbáltuk optimalizálni a videók megszemléléséhez, a közgyűlést követően.

Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy Bazs szerint (szinte) mindeki autista a környezetében, sőt állítja, ezen meggyőződését az is erősíti, hogy a hangok is ezt mondják neki :shock: :D :D

Link to comment
Megosztás:

[

az egy érdekes helyzet lenne :)

a két kollegina nagyon csak nem szereti egymást (finoman fogalmaztam), barátnőm az egyiket kedveli, a másikat nem :D

az egyik kolléganőm szerelmes belém, a barátnőm is (vagy legalábbis ezzel áltat :) ), ez is viccessé tenné a helyzetet

asszem, ez másképp lesz :)

Legalább nem vonulnak félre dumcsizni... :P

1 szer szállítottam a Corsában 3 csajt, mikor beszálltak a legjobb barátnők voltak, 1/2 óra múlva csak azért nem köpték le egymást mert határozottan tiltom az ilyesmit a kocsiban :o

Csak úgy röpködtek az észérvek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Helyzet azt, hogy Bazs forgalmijában "királykék", kedves Mamájának esetén ugyanezen szín "tompakék" formátumban, esetemben "sötétkék" szerepel a fent említett hivatalos iratban. Persze a két elvetemült, furményos csúsztatással, téves információk segítségével félrevezették Évit, miközbe én életem kockáztatása árán a többedmagammal a vásznat próbáltuk optimalizálni a videók megszemléléséhez, a közgyűlést követően.

Azt csak mellesleg jegyzem meg, hogy Bazs szerint (szinte) mindeki autista a környezetében, sőt állítja, ezen meggyőződését az is erősíti, hogy a hangok is ezt mondják neki :shock: :P :o

Ha megfigyeljük, Tompika erőteljesen dolgozik azon, hogy kidumálja magát abból, ahonnan úgyse tudja. :) :)

Halkan tenném hozzá, hogy megkért engem, hogy ne nevezzem Tompikának, inkább Sötétkének, mert végülis az van a forgalmijában.

Ezzennel akkor Évi majdani engedélyével módosítanám Tompika becenevét Sötétkére. :)

Az pedig régi igazság, hogy a legjobb védekezés a támadás! :D

Link to comment
Megosztás:

....Halkan tenném hozzá, hogy megkért engem, hogy ne nevezzem Tompikának, inkább Sötétkének, mert végülis az van a forgalmijában....

Még halkabban tenném hozzá, hogy ilyesmit nem kértem, csak megjegyeztem, hogy a Sötétke lenne indokolt esetemben, a kocsi színe alapján, illetve az, hogy másik megszólítást nem igazán szívlelem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.