Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Hidd el kitartó vagyok és már minden irányba próbáltam! Már lassan szétszakad a gomb annyit rángattam, de sehogyan nem akar lejönni :)

Esetleg valami más ötlet. Biztos, hogy csak felfelé kell húzni? Nem kellene feloldani valami kötést vagy csavart vagy mittudom én?

Link to comment
Megosztás:

Hidd el kitartó vagyok és már minden irányba próbáltam! Már lassan szétszakad a gomb annyit rángattam, de sehogyan nem akar lejönni :)

Esetleg valami más ötlet. Biztos, hogy csak felfelé kell húzni? Nem kellene feloldani valami kötést vagy csavart vagy mittudom én?

A váltógomb rá van ütve gyárilag a váltókarra, a kar teteje pedig hosszában bordázott, így elvileg nem lehet elforgatni. A legjobb megoldás ha kiszeded az egész kart (egy stift tartja) leszeded a szoknyát, óvatosan!!! satuba fogod és lefűrészeled a gombot.

A váltógomb anyaga viszonylag puha anyagból készült, ezt elég könnyen le lehet fejteni. A gombba egy keményebb betét van öntve, ez kopasztás után rajtamaradhat a karon, de csavarhúzóval, fogóval könnyen eltávolítható.

Kiszerelés nélkül is működik a dolog bár úgy kicsit kényelmetlenebb.

Jó munkát! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Tourist:

Köszi a részletes választ! Mostmár csak arra lennék kiváncsi, hogy hogynéz ki a gomb alatt a kar feje, mert ha szépen szakszerüen szétbarmolom a gombot és csak azután derül ki hogy nem megy rá a karra az új gomb az nagyonnagy szívás lenne!

Tehát az alsó felhúzható résznek semmi köze a kar tetejéhez? Kb mekkora a kar felső részének az átmérője? Gondolom Te már szedtél szét! Bocsi a túlsok kérsdésért, de még soha nem akartam gombot cserélni! Valamikor viszont elkell kezdeni valahogy :oops:

Szóval köszi a válaszokat mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Tourist:

Köszi a részletes választ! Mostmár csak arra lennék kiváncsi, hogy hogynéz ki a gomb alatt a kar feje, mert ha szépen szakszerüen szétbarmolom a gombot és csak azután derül ki hogy nem megy rá a karra az új gomb az nagyonnagy szívás lenne!

Tehát az alsó felhúzható résznek semmi köze a kar tetejéhez? Kb mekkora a kar felső részének az átmérője? Gondolom Te már szedtél szét! Bocsi a túlsok kérsdésért, de még soha nem akartam gombot cserélni! Valamikor viszont elkell kezdeni valahogy :oops:

Szóval köszi a válaszokat mindenkinek!

Hali

A kar vége maga a váltó fémrúdja. Átmérő kb.10mm, és erősen kereszt-rovátkolt. A felhúzó olyan mint egy csésze, ebben van a rugó.

!!!Kétféle felhúzható rész létezik. Vékony: gyűrűszerű a felhúzó (ez a régebbi Corsákban van asszem '96>) átm.: kb20mm és a vastagabb (ez hengerszerű).Ha az utóbbid van akkor a váltógombodban a "furatnak" legalább 30mm-nek kell lennie, egyébként nem megy rá a felhúzóra, esetleg az szorulni fog.

----------

A tigrámba corsa c gsi gombot vettem és felszereléskor derült ki, hogy az csak a vékonnyal jó. Kellett szereni egy másik váltókart:(

-----------

felszerelés

Ha "gyári" gombot veszel, akkor gondos pozícionálás után egyszerűen rá kell ütni a váltókarra. Gumikalapács rulez. A nem gyáriak általában csavarosak. A kar rovátkolt felülete szvsz jól megfogja a nem gyári váltógombot is, bár még nem próbáltam.

kérdezz!!:)

Link to comment
Megosztás:

Mostmár értem! Én egy nem gyári ledes alu gombot vettem aminek a belső furata 18 mm a furat mélysége pedig 38 mm ja és persze csavaros, de adtak még hozzá belső betéteket különböző átmérőkkel! (Köztük 10 mm-es is található)

Eddig nem is lenne probléma de mivel, hogy 96'-os a corsa ezért nagy felhúzókája van! Gondolom ezt a gombot erre a karra nem lehet semmiféleképpen felvarázsolni! Feltétlenül rákell mennie a gombnak a felhúzókára? Hol tudok kompett váltókart venni és mennyiért vesztegetik azt?

Link to comment
Megosztás:

Mostmár értem! Én egy nem gyári ledes alu gombot vettem aminek a belső furata 18 mm a furat mélysége pedig 38 mm ja és persze csavaros, de adtak még hozzá belső betéteket különböző átmérőkkel! (Köztük 10 mm-es is található)

Eddig nem is lenne probléma de mivel, hogy 96'-os a corsa ezért nagy felhúzókája van! Gondolom ezt a gombot erre a karra nem lehet semmiféleképpen felvarázsolni! Feltétlenül rákell mennie a gombnak a felhúzókára? Hol tudok kompett váltókart venni és mennyiért vesztegetik azt?

Két furatnak kell lenni: a kicsi amibe a váltókar vége megy és a nagy amibe a felhúzó járkál. Ha csak egylukas (18mm) akkor kicsit gáz, mert a felhúzónak bele kell szaladnia egy nagyobb furatba, úgy ahogy most is teszi.

Komplett váltókar: bontóból (kb.egykéthérom ezres) jó bele pl.az f-astráé is.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget! Lehet veszek egy másik "rávaló" gombot! Eléggé elb***ták ezt a váltókart! (Szerintem)

Lenne egy másik kérdésem is:

- Adott egy 5 ajtós corsa gyári ablakemelő szett! (motor, kapcsolók)

Bele lehet-e tenni egy 3 ajtósba? Mármint megegyeznek-e a szerelési helyek és mivel, hogy az ablak egy picit nagyobb felbírja-e emelni?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget! Lehet veszek egy másik "rávaló" gombot! Eléggé elb***ták ezt a váltókart! (Szerintem)

Lenne egy másik kérdésem is:

- Adott egy 5 ajtós corsa gyári ablakemelő szett! (motor, kapcsolók)

Bele lehet-e tenni egy 3 ajtósba? Mármint megegyeznek-e a szerelési helyek és mivel, hogy az ablak egy picit nagyobb felbírja-e emelni?

Az ablakot szvsz fel tudja emelni, de hogy a motor egyezik-e azt nem tudom. A kapcsolók viszont ugyanazok.

üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hi All!

Én Opel Corsa World Cup gyári alufelnit (asszem 14") keresek egy max. két darabot!

Ha esetleg tudna valaki, vagy bontó címet felnis gumis címét, megköszönném!

Ha kell küldök róla képet, hogy milyenre gondoltam!

Válaszokat ge@wap.hu -ra, please!

Üdv: greg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 1994-es corsa 1,5(isuzu)td-m lenne egy kérdésem mégpedig nagyon +köszönném ha valaki megírná,hogy az ő ilyen autója menyit megy 5.-ben 2000,2500,3000-fordulaton

thx

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!! Segítsen valaki nekem!! Van egy B Corsam amin tegnap elosztófedelet és gyújtókábelt cseréltem és nem jó sorrendbe dugtam vissza és azóta be sem indul. Mondja meg nekem valaki melyik az 1-es henger az elosztón, felém lévő alsó? Én így emlékszem, de már nem vagyok benne biztos. Ha az, akkor utána a gyújtási sorrendnek megfelelően kell rádugni nem??? 1-3-4-2 Akinek ilyen B Corsa-ja van az nézze már meg az övén! Köszi Tom

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Segítsen valaki nekem!! Van egy B Corsam amin tegnap elosztófedelet és gyújtókábelt cseréltem és nem jó sorrendbe dugtam vissza és azóta be sem indul. Mondja meg nekem valaki melyik az 1-es henger az elosztón, felém lévő alsó? Én így emlékszem, de már nem vagyok benne biztos. Ha az, akkor utána a gyújtási sorrendnek megfelelően kell rádugni nem??? 1-3-4-2 Akinek ilyen B Corsa-ja van az nézze már meg az övén! Köszi Tom(c12nz motoros)
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hi Opelosok!

A héten vettem egy 96-os B Corsát, afféle 1.7 -es Dieselt (Isuzu motoros) és lenne pár kérdésem:

- lehet-e bele utólag digit kijelzőt építeni? (középkonzol tetején)

- hogyan kell a műszerfalat leemelnem, hogy izzókat tudjak cserélni a gombokba?

- ja, és ha volna valakinek bontott üzemanyagszint jeladója vevő lennék rá, bár tudom ebbe a tipusba ritka, mint a fehér holló, vagy ha tudnátok nekem egy jó bontó címet, vagy telefonszámot írni azért is hálás lennék...

Üdv.:

Richmonde :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.