Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Tudom hogy gyújtáshibára utalnak,ezért ki is cseréltem a gyertyákat és a gyújtótrafót is .Mivel ezután sem oldódott meg a hiba elvittem szerelőhöz,ő mért rajta kompressziót és kiderült hogy a kettes hengerben nulla!Ezért elkezdte bontani a motort és látta hogy az egyik hidrotőke kitámasztott,helyrerakta a dolgokat ,motor össze és utána hibátlanul indult az autó.A következő reggelig...Elhiszem hogy furán hangzik,de tényleg ez a szitu.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

A kocsi: 1998-as Tigra 1.4

Egy olyan problémám lenne, legtöbbször, amikor elindulok, akkor a kocsi nem gyorsul egyesben, hiába nyomom neki, szépen lassan felkúszik 2200-2500-as fordulatra a motor és akkor már megfelelően húz utána. Azt vettem észre, hogy általában csak indítás után csinálja ezt a dolgot, menet közben megállás után nem. Mi lehet a probléma? (Kis info: 1 hónapja lezárattam az AGR szelepemet, elötte lambdaszona csere is volt...)

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Nekem épp nemrégiben volt ilyen problémám, és a levegőmennyiség mérőt cserélték benne, utána mintha kicserélték volna az autót, szépen húzott és hideg indításnál is egyenletes gyorsul.

Köszi szépen! Milyen árban van a levegőmennyiség mérő? Lehet ezt pucolni is vagy csak csere?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

ismét itt vagyok,

1 hete corsa tulajdonos, és még ismerkedem az autóval.

Az önindítóval tuti gond van, pedig a kedves márkaszerviz azt mondta vétel előtt, hogy ök azt is cseréltek.. háát kiderül, viszem egy függetlenhez..

Autó:

Corsa C, 1.3CDTI, 5 ajtós, 4,5 éves 53 e Km.

egy érdekeset tapasztaltam ismét: nem vízszintesen áll a kocsi, hanem kicsit dől a kasztni mert mondjuk az egyik kerék lejjebb van, mint a többi, és nem tudom becsukni a hátsó ajtót (5.), csak ha beba..om.

Hátrébb gurultam ahol egyenes a platz, és ott simán csukódik.

ennyire csavarodik a kasztni?

Mindenkonek?

szokjam meg?

köszi

sarzs

volt rájuk egy visszahivás. bár nem tudm fejből azt hogy corsa c re is volt és hogy mikori autóknál, de érdemes lenne megnézni. ugyanis túél lassu fordulatú volt az öninditó, és attól indult nehezen hidegen.

egy gyorsabbra cserélték.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2000-es 1.2-es Corsa C-m és a következő a gond vele:Valamitől egy éjszaka állás után az első indításnál kiakad vagy szétugrik az egyik hidrotőke és csak 3 henger indul be.Ír ki hibakódokat is a computet: P0300,03001,0303,0304 és P0170.

Ha leszedjük a szelepfedelet és újra a helyére rakjuk a hidrotőkét akkor hibátlanul működik a kocsi ,mindaddig amig megint nem pihen egy éjszakányit és ilyenkor megint csak 3 henger indul be és kiakad a tőke.

Van valakinek valami ötlete?

talán ki kéne cseréni a himbát, és a tőkét...

bár ilyet még én sem láttam, demindig tanul az ember.

Link to comment
Megosztás:

Volna egy kérdésem:

Bocs a hosszú leírásért, de a kérdéshez sajna kell.

X10XE motor, hidrótőkés, néha kattog a szelep sor, majd gondol egyet és teljesen csendes lesz, majd megint csattog.. saját életet él. Főleg dögmelegben. Anno ez volt az egyik ok ami miatt minden létező hibáját kijavítattam.

Tőkék cserélve mindegyik, már 2. szor, jelenleg 11300 kmer van bennük. Ennél többet kell bírni egy htőkének!

Olaj rendben, cserélve 10000 kmként, nem gagyira Valvoline 10w-40 / majd agip 10w-40. Helyzet uaa. Nem befolyásolja az olaj fajtája.

A teljes hengerfej felújítva szelepcsiszolás, vez tengelyek, vezérlés új láncok stb, minden rendben. Olajnyomás szintén jó. Olaj nem hígul, nem fogy a csere periódus alatt.

A motorban a teljes felújítás óta 30000 kmer van, amit én hajtottam bele nem gyilkolva.

EGR hiba jelenleg fenn áll, MIL világít.

Okozhatja egr/agr hiba ezt a kattogó "hidrótőke hangot"??

hidrotőkés hangot adhat még a befecskendező is

illetve ha a tőke fészke ki van kopva, és ott billeg benne.

meg meg kéne nézni a szelephimbákat is.

Link to comment
Megosztás:

98-as tigrában valszeg X14XE van és abban nincs még légtömegmérő.Hál'istennek...

Milyen lambda lett belerakva?

Alapjárati motorja mikor volt kitakarítva?

Falsot szív-e valahol?

Motorkontrollámpa világít-e?

Szia,

ha nincs benne, akkor csak jó. A lambda szonda szerintem nem gyári, mivel 13000 körül volt. Alapjárati motor még nem volt takarítva, amióta nálam van. (1 éve). A False-ról nem tudok nyilatkozni. Motorkontroll lámpa nem világít. (csak hosszabb motorféknél, az AGR lezárás miatt).

Ezek közül valamelyik okozhatja csak?

Ma érdekes módon, hidegen tolatás közben tapasztaltam ezt. Tegnap hidegen meg jobban húzott indulás után, mint máskor... :)

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy elég hülye kérdésem még. :)

Opel Tigra műszerfalon az olajnyomás jelző lámpa (piros) mellett, jobb oldalon van mégegy visszajelző lámpa, amit még nem láttam világítani, az mit jelöl? (mivel, hogy még nem láttam világítani így fogalmam sincs... :( )

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

szevasztok

2001-es (145 000 km-rel) corsa c 1.2-vel van a következő gondom.

a kormány 60 alatt becsuklik balra, és a kormányozási erő sem szimmetrikus. 60 felett nem csuklik be, viszon balra húz. a szervízben futóműállításra küldtek, de miután belőtték is maradt a probléma. majd a szervóra gyanakodtak, persze mindjárt cserére 100 ezrekért.

tud valaki mondani vvmi okosat?? mi a gond, és mit lehet tenni, és az mennyibe fog fájni nekem????

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Olyan problémára keresek megoldást, ahol rángatva megy az autóm, mintha darabokban menne belé a benzin... Egy haverom azt mondta, hogy a levegőadagoló lehet hibás. Neki is előjött a baj, és valamit megtisztított alkohollal és utánna jó lett.- Most tanulom a dolgot, uh elnézést a tudatlanságomért :-)

Szóval nem akarok beleölni feleslegesen lóvét, ha megcsinálhatom én is. Mit nézzek meg rajta és hol találom? Már kezd idegesíteni hogy nem tudok rendesen menni vele. Csúsztatott kuplunggal nincs baj, de néha így is berángat.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

De mi köze az index kapcsolójának a ködlámpához/ködlámpa kapcsolójához? :huh:

Illetve most akkor melyik kapcsoló cserés, az indexkar vagy a ködlámpakapcsoló?

Szerintem neki a távolságira van kötve a ködlámpa is,a kapcsoló kivan kopva és azt is kapcsolja.Értem? :lol: 610_img_12.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Az lenne a problémám,hogy mostanában egyre többször elkezd világítani a sárga hibajelző.Olyankor az alapjárat kicsit szabálytalan de ezen kívül nem nagyon vettem észre mást.Menet közben nem venni észre semmit.Talán annyi,hogy gyorsításkor kicsit mintha rángatna magasabb fordulaton.De ez szinte észrevehetetlen.Viszont általában amikor világít és leállítom akkor amikor beindítom már nem világít.Az lenne a kérdésem,hogy mi lehet a gond?Mit nézzek meg?97-es b corsa x14sz motorral.Az igaz,hogy ebben már nem lehet kivillogtatni a hibakódokat?

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Az lenne a problémám,hogy mostanában egyre többször elkezd világítani a sárga hibajelző.Olyankor az alapjárat kicsit szabálytalan de ezen kívül nem nagyon vettem észre mást.Menet közben nem venni észre semmit.Talán annyi,hogy gyorsításkor kicsit mintha rángatna magasabb fordulaton.De ez szinte észrevehetetlen.Viszont általában amikor világít és leállítom akkor amikor beindítom már nem világít.Az lenne a kérdésem,hogy mi lehet a gond?Mit nézzek meg?97-es b corsa x14sz motorral.Az igaz,hogy ebben már nem lehet kivillogtatni a hibakódokat?

Előre is köszönöm a segítséget.

Szerintem 97-est még kilehet villogtatni otthon,nézd meg az F astra topik GyiK-ban a hogyanját!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem neki a távolságira van kötve a ködlámpa is,a kapcsoló kivan kopva és azt is kapcsolja.Értem? ^_^ 610_img_12.jpg

Igen,így van ahogy írod. Nincs külön ködlámpám :huh: Viszont bejött amire számítottam (kapcsolócsere)

4000körül találtam újat vaterán. Asssszzzzem rendelem és nekiállok mert engem zavarni nem zavar deszegény szembejövők :lol: Gondolkodhatnak hogy mit villog a kicsiopel B)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok,

még májusban történt, hogy belementem 40-el egy mély gödörbe a bal első kerekemmel. Nem tapasztaltam semmit, csak egy nagy csattanást; a kocsi le van ültetve. Másnap, mikor el akartam indulni egy hatalmas olaj tócsát láttam a kocsi alatt; elmentem szervízbe, ahol kicserélték a féltengely szimeringet, utána nem is folyt már az olaj. Lehetséges, hogy a felütéstől ment szét a szimmering? Viszont egy hónapja elkezdett nyikorogni a bal első kerék egyenetlen úton vagy ha gödörbe megyek. Ha lenyomom a bal elejét a kocsinak és rugóztatom (amennyire tudom), akkor is nyikorog...Ez mitől lehet vajon? Lengéscsillapító vagy szilent? Válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.