Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

hali mindenkinek. nekem egy 94-es 1.5td corsa B-m van, és olyat csinál, hogy menet közben szaggat az áramellátás. de kb csak fél másodpercre. rádió kikapcs, fordulatmérő leesik. de csak egy pillanatra. mintha valami kilenne lazulva vagy zárlatos lesz. valakinek valami ötlete e felől?? Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek. nekem egy 94-es 1.5td corsa B-m van, és olyat csinál, hogy menet közben szaggat az áramellátás. de kb csak fél másodpercre. rádió kikapcs, fordulatmérő leesik. de csak egy pillanatra. mintha valami kilenne lazulva vagy zárlatos lesz. valakinek valami ötlete e felől?? Köszönöm

Nézd át az akksi körül a kábeleket. Nekem testkábel csinált már ilyet.

A kasztnira csavarozott részen kicsúszott néha a saruból.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene! C14NZ akinek ilyen motorkódja van, segítsen. Van egy aktív fém szűrő (benzin gőzleválasztó) a motortérben. Ezen találtunk alul egy 90 fokban tört csonkot, amire nincs semmi rádugva. Ez nálatok is így van? Vagy mi kellene, hogy ott legyen?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítség kellene! C14NZ akinek ilyen motorkódja van, segítsen. Van egy aktív fém szűrő (benzin gőzleválasztó) a motortérben. Ezen találtunk alul egy 90 fokban tört csonkot, amire nincs semmi rádugva. Ez nálatok is így van? Vagy mi kellene, hogy ott legyen?

Köszönöm!

Hali!

Azt hiszem,hogy te az aktív szenes szűrőre gondolsz!!!

Nekem nem a motortérben,hanem a bal első sárvédő lemez mögött van a kerék előtt,meg másoknak is ott láttam,mármint akinek volt....

Nekem már az autó vételekor el volt szakadva az egyik cső ami arra ment és én ki is kötöttem,mert sok rosszat hallottam róla!!!

Állítólag ha elromlik vmi a rendszerében,akkor képes össze szívni a tankot...(nem tapasztaltam szerencsére).

Szerintem kösd ki!!! A csövekbe,amik rajta voltak dugaszold le egy csavarral,vagy törd meg vissza felé és tegyél rá egy gyorskötözőt....

De be is kötheted,ha működik a szűrő!!! :lol:

klikk ide!!!

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy elég hülye kérdésem még. :lol:

Opel Tigra műszerfalon az olajnyomás jelző lámpa (piros) mellett, jobb oldalon van mégegy visszajelző lámpa, amit még nem láttam világítani, az mit jelöl? (mivel, hogy még nem láttam világítani így fogalmam sincs... :lol: )

A fordulatszámos óránál vonóhorog, a nem forisnál távolsági fényszóró.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Én nem tudok róla hogy ajánlott lenne, arról meg páne nem hogy kötelező. Sztem szabadon választott, ha úgy érzed hogy a biztonságod érdekében ez feltétlenül szükséges, akkor raksz be egyet, csak arra figyelj hogy egyrészt engedélyezett típus legyen (E betűnek benne kell lennie), másrészt meg amennyire tudom a fénye nem tükröződhet a hátsó szélvédőn úgy hogy a vezetőülésben ülve a belső visszapillantó tükörből látni lehessen hogy mikor világít, mert ezekkel kiszanálnak a műszakin.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Nem tudom jó helyre írok e de remélem tud valaki segíteni.

Nekem volt lesz alvázszám változásom.

A rendőrség bűncselekmény hiányában megszüntette a nyomozást, és elküldte az okmányirodának a papírokat.

Valaki azt mondja hogy majd kiküldi nekem az okmányiroda a papírt amivel mehetek új alvázszámot kérni, de valaki emg azt mondja nekem kellett volna már kapnom, de azt is mondják hogy be kell menjek érte valamelyik okmányirodába.

Nem tudja valaki hogy mit csináljak?

Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszi a választ.

Sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Problémám az lenne ,hogy 1,2es c corsa műszerfalvilágítás, km/h világítás egyáltalán nincs!!

A kilométerórát szétszedtük (ahogy tudtuk, kibuktattuk a helyéről és kitapogattuk az izzókat) , amiket találtunk benne izzókat az az összes jó volt.

Egyedül az elakadásjelző van kivilágítva. Mi lehet a probléma? Lehet hogy bitosíték hiba? (Erre gondoltam már csak nem tudom hogy hol és melyik biztosítékot kell kicserélni)

Ha esetleg tudna segíteni vki akkor azt megköszöném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

(Előre is elnézést ha már volt ilyen kérdés/megoldás a fórumon, de nincs sajnos időm átböngészni az egészet a kulcsszavakra meg nem találtam rá amit kerestem)

A problémám, hogy a Corsámnál (1.2 twinport 2004) a fűtés/hűtés ventilátorom csak 4es fokozatban fúj (de akkor nagyon ^^) a többinél elhallgatott az előző héten :/ valaki csípőből tudja mivel lehet a gond? Valami ellenállás hiba vagy ventimotor? Merre keressem ezeket és ha hibásak melyiknek mi a pontos neve hogy utána tudjak nézni az áruknak/beszerzési lehetőségeknek?!

Köszönöm a válaszokat előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

(Előre is elnézést ha már volt ilyen kérdés/megoldás a fórumon, de nincs sajnos időm átböngészni az egészet a kulcsszavakra meg nem találtam rá amit kerestem)

A problémám, hogy a Corsámnál (1.2 twinport 2004) a fűtés/hűtés ventilátorom csak 4es fokozatban fúj (de akkor nagyon ^^) a többinél elhallgatott az előző héten :/ valaki csípőből tudja mivel lehet a gond? Valami ellenállás hiba vagy ventimotor? Merre keressem ezeket és ha hibásak melyiknek mi a pontos neve hogy utána tudjak nézni az áruknak/beszerzési lehetőségeknek?!

Köszönöm a válaszokat előre is!

Fűtőmotor ellenállás a neve.(1845781 az katalógus száma) Ha egyáltalán ez a probléma,mert lehet kontakt gond,meg kapcsoló is.

Valószínűleg az a hibás darab.

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek. Segítség kellene. Opel corsa b be hogyan lehet belerakni fordulatszám mérőt. Minden megoldás érdekel külön óra vagy teljes műszer egység csere is. a motor egy 1,2 16 szelepes. Tudnátok segiteni???

Másik központi zár kellene a corsába tudtok valami jó márkát vagy esetleg beszerelési tanáccsal el tudna látni valaki aki már csinált ilyet

Köszi előre is egy két hetes corsa tulajdonaos

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek. Segítség kellene. Opel corsa b be hogyan lehet belerakni fordulatszám mérőt. Minden megoldás érdekel külön óra vagy teljes műszer egység csere is. a motor egy 1,2 16 szelepes. Tudnátok segiteni???

Másik központi zár kellene a corsába tudtok valami jó márkát vagy esetleg beszerelési tanáccsal el tudna látni valaki aki már csinált ilyet

Köszi előre is egy két hetes corsa tulajdonaos

Itt egy hasonló kérdés-válasz. Ebből megtudsz egy pár dolgot. Segítségért érdemes felkeresni őket, biztosra segítenek.

IDÉZET(kucu32 @ 2009-03-23 - 08:09) *

Hali Mindenkinek!

Nekem egy b corsam van 1.2-es. Mivel gyárilag nem volt benne fordulatszámmérő most beleraktam egy Tigra müszeregységet. A fordulatszámmérőn kívül minden tökéletesen működik. Olvastam előrébb lévő hozzászólásokban hogy már többen kérdezték hogy hova kell bekötni a ford.szám mérőt. Valakinek sikerült már ez? Mert csak a tanácsokat látom , azt hogy ki hogyan oldotta meg azt nem. Köszi előre is a válaszokat!

Ciao!

a legegyszerűbb dolog, ha az ECU-ból hozod a jelet. ECU-n 2 csatlakozó van. A nagyobb csatlakozó kell nekünk. Ebből jön ki egy rakat vezeték te zöld vezetéket keress. Arra figyelni kell, h. több ilyen színű vezeték is lehet. Neked az kell, ami a felső sorban jobbról a második a csatlakozón. Ezek után követed a vezeték útját. Ez a zöld cucc egy kis csatlakozóba kapcsolódik bele. Viszont a csatlakozó aljzatán már nem halad tovább. Na ide kell beépíteni egy kis fém tüskét. Mivel nekem nem volt gyári, ezért kölcsön vettem egyet egy P4-es PC táp csatlakozójából(4 pines csatiból lett kioperálva és csontra egyezett). Leellenőrizni a jelet, csak oszcilloszkóppal tudod. Ha ez megvan, Akkor a műszerfalnál kiméred, h. melyik a fordulatszámmérő jele. Ha jól csináltad, akkor az aljzatban a felső sorban jobbról a kilencediknek kell lennie. Viszont arra figyelni kell, h. nincsen benne a fordulatszámmérő jelének külön réz csatlakozó tüske. Nekem elég nehézkes volt a beszerzése. Ha nem sikerül, akkor otthon tudsz barkácsolni házilag. (Csak némi réz falkábel kell hozzá, PC táp merevlemez feszkó csatlakozójából egy tüske, egy kalapács üllővel és némi kreativitás. ) asszem ennyi. Ha vmi kérdésed van, akkor írj.

Atis

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ki kell szedni a középkonzolt! Fűtésgombok le, belső levegőkeringtető gombja le, szellőző mögötti csavarok ki, a belső levegő takaróját is le kell szedni, ott is van két csavar, az is ki és óvatosan ki kell emelni! Közben majd a bowdeneket le kell akasztani!

Azt hiszem kb ennyi!

Jó szerelgetést!

G.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Segítségeteket kérném!

Vectra b 96' 1.6 16v

Töltés problémával küzdködök!

A gerjesztő szál az biztosítékon vagy relén keresztül tölt vissza az akksira? Ha igen akkor hol találom?

Ha meg nem akkor biztos a generátor adta meg magát!Emelt fordulaton sem tölt vissza a műszerem szerint, sőt ha beindítom az autot akkor a 12,4V-ot le is cuppantja 12,0V-ra! Töltésvisszajelző nem világít, korábban néha-néha nehezebben aludt ki mint szokott de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, pedig kellett volna ezek szerint.

Előre is köszi a segítéget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki szerelt már be központi zárat a corsába?? % ajtósba? Kérdésem tudnátok a beszerelésben segíteni Előrwe is köszi

3 ajtós A-ba szereltem már ilyen "univerzálisat", ami Corsa-A -hoz is jó.

Le kell szedegetni a kárpitot és megnézni, hogy a lezáró pöcök mozgató rudazatra, hova lehet a motort bekötni.

Az ajtó merevítőkön szokott lenni hely a motornak, ahova előfúrás után fel lehet csavarozni, a rudazatra meg a motor mozgató részét összecsavarozni. Más mechanikai dolog még a kábelek elvezetése lehet.

A bekötés meg szintén értelem szerűen, rajz alapján. Én mielőtt nekiestem volna az autónak, szépen lerakosgattam a szobába és bekötögettem, és egy sima kis 12V-os adapterrel kipróbáltam, hogy működnek e, meg, hogy jól értelmezem e a rajzot.

Link to comment
Megosztás:

3 ajtós A-ba szereltem már ilyen "univerzálisat", ami Corsa-A -hoz is jó.

Le kell szedegetni a kárpitot és megnézni, hogy a lezáró pöcök mozgató rudazatra, hova lehet a motort bekötni.

Az ajtó merevítőkön szokott lenni hely a motornak, ahova előfúrás után fel lehet csavarozni, a rudazatra meg a motor mozgató részét összecsavarozni. Más mechanikai dolog még a kábelek elvezetése lehet.

A bekötés meg szintén értelem szerűen, rajz alapján. Én mielőtt nekiestem volna az autónak, szépen lerakosgattam a szobába és bekötögettem, és egy sima kis 12V-os adapterrel kipróbáltam, hogy működnek e, meg, hogy jól értelmezem e a rajzot.

köszi ezen már túl vagyok beüzemeltem müködött. Ajtó kárpitot leszedtem csak nem tudom hová felszerelni a motort mert nem igazán fél el sehol. Bár nem volt sok időm holnap még megpróbálom hátha találok helyet neki. Köszi az infót :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.