Jump to content
Qpack

Benzines motorokkal kapcsolatos kérdések

Recommended Posts

21 órája, delfin0514 írta:

Üdv. Új vagyok itt segítséget szeretnék kérni! Az az Úriember aki az Astra g Z16Xep rájött mitől rángat az autója szívósor takarítás. Fel tudnám vele venni a kapcsolatot? Köszönöm előre is! Szép napot

Arra gondolsz, hogy szívósort kellene takarítani? Miben kérnéd a segítséget?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 órája, Bmájki írta:

Arra gondolsz, hogy szívósort kellene takarítani? Miben kérnéd a segítséget?

Igen arra! Mutattam férjemnek lehet ez a mi gondunkraos a megoldás. Ő az autóhoz nem nyúl.Autószerelőt kérdeztem mennyiért vállalná ezt 20.e ft mondott rá. Nincs esetleg heves megyébe olyan aki olcsóbban megcsinálná nekem? Nem a disel autókra jellemző ez a kormolásos probléma? A benzines autót is érinti? A miénk benzines.Köszönöm

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, delfin0514 írta:

Igen arra! Mutattam férjemnek lehet ez a mi gondunkraos a megoldás. Ő az autóhoz nem nyúl.Autószerelőt kérdeztem mennyiért vállalná ezt 20.e ft mondott rá. Nincs esetleg heves megyébe olyan aki olcsóbban megcsinálná nekem? Nem a disel autókra jellemző ez a kormolásos probléma? A benzines autót is érinti? A miénk benzines.Köszönöm

Felétek van szerelő aki 20000Ft-ért kijön a házából egyáltalán? Felénk -Székesfehérvár- szabad szervizt/szerelőt nem találsz, de ha véletlenül el is vállal valami munkát, akkor 20000Ft-ért gyakorlatilag még a motorháztető sem nyitja fel... 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 órája, delfin0514 írta:

Gyöngyös? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 perce, delfin0514 írta:

Eger

Gyöngyösi kontaktban tudok segíteni. Olcsó és megbízható szerelő.

Módosítva : Cs. Zoltán

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
10 perce, Cs. Zoltán írta:

Gyöngyösi kontaktban tudok segíteni. Olcsó és megbízható szerelő.

Köszönöm. Közelebb lenne jó.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2018. 09. 11. at 17:17, delfin0514 írta:

A motornak van csörgő hangja is vagy "csak" rángat? Ahogy írtam nekem twinport szelepet kellett cserélnem, de a szívósor is cserélve lett (78e Ft). A rángatás lehet attól is, ha alacsony fordulaton használjátok, ettől ellustul.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
18 órája, Bmájki írta:

A motornak van csörgő hangja is vagy "csak" rángat? Ahogy írtam nekem twinport szelepet kellett cserélnem, de a szívósor is cserélve lett (78e Ft). A rángatás lehet attól is, ha alacsony fordulaton használjátok, ettől ellustul.

Volt csörgő hangja de 100as benzint tankolok bele az azóta megszünt. Igy csak rángat ha óvatos gáz van adva 50-60 közötti tempónál.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 perce, delfin0514 írta:

Volt csörgő hangja de 100as benzint tankolok bele az azóta megszünt. Igy csak rángat ha óvatos gáz van adva 50-60 közötti tempónál.

Jelenleg még a kipufogó szelel a rezgő cső részen. Azt jövőhéten cserélik. Gondolom attol nem rángatjat az autó.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Just now, delfin0514 írta:

Jelenleg még a kipufogó szelel a rezgő cső részen. Azt jövőhéten cserélik. Gondolom attol nem rángatjat az autó.

Rángathat*

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
3 órája, delfin0514 írta:

Akkor szerintem várjuk meg a cserét, mert ha a kipufogónál ereszt, az is okozhat gondot.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, Bmájki írta:

Akkor szerintem várjuk meg a cserét, mert ha a kipufogónál ereszt, az is okozhat gondot.

Köszönöm ☺

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.