Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 4 months later...

Sziasztok!

 

A januártól a 95-ös benzinben duplájára emelik a bioetanol, arányát, ami már káros lehet a üzemanyag rendszerre.

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/12/13/uj_95-os_benzin_magyarorszagon_a_regi_autoknak_art/

 

 

Az autóm Corsa C 1,2XE motorral. 2002.07.12. forgalomba helyezésű.

 

A problémám hogy a 2000-es évek elején kezdtek olyan alkatrészeket az üzemanyagrendszerbe építeni, amelyek a

 

bioetanolt kibírják.

 

Nem tudom hogy az autómat felkészítették erre a lehetőségre?

 

A cikkben leírtakat követtem:

  • megnéztem a gépkönyvet (egy  szó nincs bioetanolról benne)
  • üzemanyag nyílást fedő ajtót kihajtottam (egy  szó nincs bioetanolról rajta)
  • A fentebb belinkelt cikk utal egy Autógyártók Európai Szövetsége által összeállított listára, amin csak egy OPEL modell szerepel, na ezt azért kizártnak tartom, hogy egy ekkora cégnek csak egy modellje lehet érintett. A szövegezés is arra utal, hogy nem lehet teljes a lista:

"A listán sok 2000 előtt gyártott modell is szerepel"

https://www.acea.be/uploads/publications/ACEA_E10_compatibility.pdf

 

Kérdésem az lenne a hozzáértőkhöz, hogy az autóm kibírja e a magasabb térfogat-százalékú bioetanolt tartalmazó benzint?

 

Köszi

Link to comment
Megosztás:

22 perce, szeged6724 írta:

Sziasztok!

 

A januártól a 95-ös benzinben duplájára emelik a bioetanol, arányát, ami már káros lehet a üzemanyag rendszerre.

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/12/13/uj_95-os_benzin_magyarorszagon_a_regi_autoknak_art/

 

 

Az autóm Corsa C 1,2XE motorral. 2002.07.12. forgalomba helyezésű.

 

A problémám hogy a 2000-es évek elején kezdtek olyan alkatrészeket az üzemanyagrendszerbe építeni, amelyek a

 

bioetanolt kibírják.

 

Nem tudom hogy az autómat felkészítették erre a lehetőségre?

 

A cikkben leírtakat követtem:

  • megnéztem a gépkönyvet (egy  szó nincs bioetanolról benne)
  • üzemanyag nyílást fedő ajtót kihajtottam (egy  szó nincs bioetanolról rajta)
  • A fentebb belinkelt cikk utal egy Autógyártók Európai Szövetsége által összeállított listára, amin csak egy OPEL modell szerepel, na ezt azért kizártnak tartom, hogy egy ekkora cégnek csak egy modellje lehet érintett. A szövegezés is arra utal, hogy nem lehet teljes a lista:

"A listán sok 2000 előtt gyártott modell is szerepel"

https://www.acea.be/uploads/publications/ACEA_E10_compatibility.pdf

 

Kérdésem az lenne a hozzáértőkhöz, hogy az autóm kibírja e a magasabb térfogat-százalékú bioetanolt tartalmazó benzint?

 

Köszi

Szia.Hát a cikk alapján nem károsodhat.De hát ahogy tudjuk a puding próbája az evés.Remélhetőleg igaz is amit leírtak.

Link to comment
Megosztás:

23 órája, szeged6724 írta:

Sziasztok!

 

A januártól a 95-ös benzinben duplájára emelik a bioetanol, arányát, ami már káros lehet a üzemanyag rendszerre.

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/12/13/uj_95-os_benzin_magyarorszagon_a_regi_autoknak_art/

 

 

Az autóm Corsa C 1,2XE motorral. 2002.07.12. forgalomba helyezésű.

 

A problémám hogy a 2000-es évek elején kezdtek olyan alkatrészeket az üzemanyagrendszerbe építeni, amelyek a

 

bioetanolt kibírják.

 

Nem tudom hogy az autómat felkészítették erre a lehetőségre?

 

A cikkben leírtakat követtem:

  • megnéztem a gépkönyvet (egy  szó nincs bioetanolról benne)
  • üzemanyag nyílást fedő ajtót kihajtottam (egy  szó nincs bioetanolról rajta)
  • A fentebb belinkelt cikk utal egy Autógyártók Európai Szövetsége által összeállított listára, amin csak egy OPEL modell szerepel, na ezt azért kizártnak tartom, hogy egy ekkora cégnek csak egy modellje lehet érintett. A szövegezés is arra utal, hogy nem lehet teljes a lista:

"A listán sok 2000 előtt gyártott modell is szerepel"

https://www.acea.be/uploads/publications/ACEA_E10_compatibility.pdf

 

Kérdésem az lenne a hozzáértőkhöz, hogy az autóm kibírja e a magasabb térfogat-százalékú bioetanolt tartalmazó benzint?

 

Köszi

Szerintem túllihegik a dolgot. Amikor megjelent az E85 rengetegen kísérleteztek az átállással, teljesen vagy felesben benzinnek keverve ( én is 10 évig ezzel jártam) . Itt jóval nagyobb volt az etanol aránya ( 85%) mégsem volt belőle tömeges probléma., autók lerobbanása stb.  Én csak az injektor alatti O gyűrű megnyúlását vettem észre, de egyrészt nem biztos hogy az etanoltól volt másrészt ha nem veszem ki az injektort sosem jövök rá hogy megnyúlt a gyűrű.  Jó hogy egy elvileg autós magazin ilyenekkel érvel, és mondjuk nem is említi hogy van több szűrő is a rendszerben amiknek az a feladatuk hogy kiszűrjék az ilyen vagy egyéb szennyeződéseket. "A harmadik probléma abból adódik, hogy az alkohol jobb oldószer mint a benzin, ezért ha egy olyan autó üzemanyagrendszerébe kerül, melynek tartályában, az üzemanyagpumpában, a csőrendszerben, a befecskendezőkben, vagy karburátorban, illetve a csatlakozókon lerakódások keletkeztek az évek során, ezeket leoldja és dugulást okoz."

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Van egy 2005-ös (dízel) Opel Corsa C-m.

A problémám az, hogy ha autópályán itenzívebben gyorsítok, akkor eljön egy pillanat, amikor egy picit "bólint" a kocsi, és onnantól kezdve elgyengül a motor, nem tudok 120-nál többel menni vele, csak ha leállok és újraindítom. Főleg autópályán jön elő, de akár 4-esben is néha, ha erősebben gyorsítanék. Nem tudom, hogy ilyenkor valami elektronika szabályoz le, vagy egy hengerrel kevesebb lesz?

Voltam vele szervizben, de nem csinálták meg, hanem más dolgokat kezdtek el rajta kicserélgetni, ez a hiba nem múlt el.

Tapasztalt valaki ehhez hasonlót? Ha igen, akkor mi lett a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

Sziasztok!

A csomagtér ajtón lévő Corsa felirat lejött. Bontóban kaptam, de kérdés, hogy mivel ragasszam fel? Azt mondta a srác, hogy kétoldalas ragasztó a legjobb, de abból meg 1000 féle van. Tudnátok segíteni, csinált már valaki ilyet? Illetve hogyan tudom nagyjából jó helyre tenni? Köszi. G.

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 09. 13. at 11:18, huggybear írta:

Sziasztok!

A csomagtér ajtón lévő Corsa felirat lejött. Bontóban kaptam, de kérdés, hogy mivel ragasszam fel? Azt mondta a srác, hogy kétoldalas ragasztó a legjobb, de abból meg 1000 féle van. Tudnátok segíteni, csinált már valaki ilyet? Illetve hogyan tudom nagyjából jó helyre tenni? Köszi. G.

Sziasztok!

Van tippetek? Köszi. G.

Link to comment
Megosztás:

18 órája, huggybear írta:

Sziasztok!

Van tippetek? Köszi. G.

Vannak a kereskedelemben kifejezetten embléma ragasztók, folyadékok is, de szerintem szalaggal könnyebb dolgozni: https://www.carcolor.hu/shop/hu/ragaszto-es-maszkoloszalag/267-ketoldalas-diszlec-ragaszto-6-mm.html

Hogy hova ragaszt azt képeken ( pölö: https://autoalkatresz.medija.hu/8136/2654627_1_b.jpg)elég jól meg tudod nézni ha viszonyításnak veszed például a felirat méreteit. Ha nagyon pontos akarsz lenni megméred egy ismerős autóján ( idegen nem biztos hogy tolerálja ha az autó körül mászkálnak) vagy elmész egy bontóba , normális helyeken gond nélkül teljesítenek ilyen kérést. 

 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

Vannak a kereskedelemben kifejezetten embléma ragasztók, folyadékok is, de szerintem szalaggal könnyebb dolgozni: https://www.carcolor.hu/shop/hu/ragaszto-es-maszkoloszalag/267-ketoldalas-diszlec-ragaszto-6-mm.html

Hogy hova ragaszt azt képeken ( pölö: https://autoalkatresz.medija.hu/8136/2654627_1_b.jpg)elég jól meg tudod nézni ha viszonyításnak veszed például a felirat méreteit. Ha nagyon pontos akarsz lenni megméred egy ismerős autóján ( idegen nem biztos hogy tolerálja ha az autó körül mászkálnak) vagy elmész egy bontóba , normális helyeken gond nélkül teljesítenek ilyen kérést. 

 

Szia!

Nagyon köszönöm, így már oké lesz. G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Műszaki problémával kapcsolatban kérnék tanácsot. 

Egy 2005-ös corsa c- m van, 1.2es, benzines twinport. Ha hideg a motor, nem indul elsőre. Kettőt, hàrmat, vagy hatot- nyolcat kell indítózni, hogy beinduljon. Amíg nem hűlik ki a motor, pöccre indul. Ha beindul, akkor szépen megy, nincs ingadozás a teljesítményben. Több szerelőnél is volt, a fél kocsi ki lett cserèlve: trafó, gyertyák, indítómotor, lambda szonda, üzemanyag nyomásszabályzó, flexibils cső, benzinpumpa és a pumpát vezérlő relé, kipucolták az egr szelepet. Vízhőfok jeladót, felső holtponti jeladót kimérték, rendben működnek.

Van bárkinek javaslata, mi lehet a problèma?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Érdeklődnék tipkus beázási pontok után. 2 napja egy hatalmas eső volt nálunk, azóta nem is használtam az autót. Ma vettem észre hogy a vezető oldalon vizes a szőnyeg, illetve az ülés mögött kb 10cm víz áll. Az autó kicsit lejtett hátrafelé valószínüleg ezért gyűlt össze ott a víz. Kérdésem hol ázhat be? Másik oldal teljesen száraz. Ajtókárpitok, hátsó, első ülés száraz ezért az ablak lentmaradást kizárnám. Illetve nem tudom milyen gyorsan válaszoltok, de holnap neki ugrok szétszedem a belsejét. Van valami buktató a szőnyeg kiszedésében? Azt tudom hogy akkut le kell szedni mielőtt az üléseknek neki esek és ahogy néztem a hátsó üléssort is ki kell szedni, de egyéb más valami kis folrtély? Köszi előre is a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

11 órája, kobraCode írta:

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok. Érdeklődnék tipkus beázási pontok után. 2 napja egy hatalmas eső volt nálunk, azóta nem is használtam az autót. Ma vettem észre hogy a vezető oldalon vizes a szőnyeg, illetve az ülés mögött kb 10cm víz áll. Az autó kicsit lejtett hátrafelé valószínüleg ezért gyűlt össze ott a víz. Kérdésem hol ázhat be? Másik oldal teljesen száraz. Ajtókárpitok, hátsó, első ülés száraz ezért az ablak lentmaradást kizárnám. Illetve nem tudom milyen gyorsan válaszoltok, de holnap neki ugrok szétszedem a belsejét. Van valami buktató a szőnyeg kiszedésében? Azt tudom hogy akkut le kell szedni mielőtt az üléseknek neki esek és ahogy néztem a hátsó üléssort is ki kell szedni, de egyéb más valami kis folrtély? Köszi előre is a válaszokat.

Szia.Ha eső miatt ázott be akkor szerintem az esőcsatorna lehet a hibás.A szélvédő alatt a műanyag burkolat alatt fut le a víz és az első sárvédő alján folyik ki.Valahol itt találhatott utat magának a víz.A sárvédő alján ha nem tud kifolyni a víz akkor hosszabb idő után befelé is átlyukadhat a kocsiszekrény felé.Ezt csak akkor látod meg ha leszeded a sárvédőt

Link to comment
Megosztás:

On 2021. 10. 02. at 8:33, kingblue írta:

Szia.Ha eső miatt ázott be akkor szerintem az esőcsatorna lehet a hibás.A szélvédő alatt a műanyag burkolat alatt fut le a víz és az első sárvédő alján folyik ki.Valahol itt találhatott utat magának a víz.A sárvédő alján ha nem tud kifolyni a víz akkor hosszabb idő után befelé is átlyukadhat a kocsiszekrény felé.Ezt csak akkor látod meg ha leszeded a sárvédőt

Szia!

Köszi. Szombaton szétszedtük, kiszedtük a szőnyeget. A víz okát is megtaláltuk. Motortérben a lefolyás a tűzfalon van 2 elég nagy ablakon keresztül, szerencsére ezek tiszták voltak. Viszont a vezető oldalon a relé doboz tömítése kuka, így ott könnyen bejutott a víz, főleg hogy hirtelen nagy mennyiségű eső esett nálunk aznap. Gyors megoldásba kapott egy kis szilot, száradás után teszteltem, elméletileg jó. Itt egy videó róla, hátha még valakinek jó lesz a jövőben: 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2021. 10. 04. at 9:01, kobraCode írta:

Szia!

Köszi. Szombaton szétszedtük, kiszedtük a szőnyeget. A víz okát is megtaláltuk. Motortérben a lefolyás a tűzfalon van 2 elég nagy ablakon keresztül, szerencsére ezek tiszták voltak. Viszont a vezető oldalon a relé doboz tömítése kuka, így ott könnyen bejutott a víz, főleg hogy hirtelen nagy mennyiségű eső esett nálunk aznap. Gyors megoldásba kapott egy kis szilot, száradás után teszteltem, elméletileg jó. Itt egy videó róla, hátha még valakinek jó lesz a jövőben: 

 

Időközben újabb beázás keletkezett. A fékrásegítő mögött is beázik, de ezt már szerelőre bízom.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2021. 10. 20. at 22:18, kobraCode írta:

Időközben újabb beázás keletkezett. A fékrásegítő mögött is beázik, de ezt már szerelőre bízom.

Hát mégsem bíztam szerelőre, mert időközben sajnos lebetegedett akihez vinni szoktam. Megcsináltam magam, most a nagy esőzésekben már teszteltük is, tökéletes lett.

Egy kis segítség annak aki hasonló cipőben jár:

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.