Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 1 month later...

Üdv,

Egy ügyeskezü driver nyomot hagyott az automon, es ezt szeretnem ugy helyrehozatni, hogy nyoma ne legyen. Sérült a hátsó kerékív és a hátsó ajtó, benyomódott a lemez és sérült a fényezés is. Az autom egy metálfekete Corsa C.

Valaki említette az M3 Sztráda Opel kereskedést. Bizhatok bennük, vagy vigyem máshova?

Gondolom csak márkakereskedés jöhet szóba, nem szeretném ha ugrana a 12 éves garancia.

Előre is köszönöm a segítséget.

A.

Link to comment
Megosztás:

Üdv,

Egy ügyeskezü driver nyomot hagyott az automon, es ezt szeretnem ugy helyrehozatni, hogy nyoma ne legyen. Sérült a hátsó kerékív és a hátsó ajtó, benyomódott a lemez és sérült a fényezés is. Az autom egy metálfekete Corsa C.

Valaki említette az M3 Sztráda Opel kereskedést. Bizhatok bennük, vagy vigyem máshova?

Gondolom csak márkakereskedés jöhet szóba, nem szeretném ha ugrana a 12 éves garancia.

Előre is köszönöm a segítséget.

A.

A szrtáda olyanszempontból jó hely, hogy gyorsan és szépen dolgoznak a garanciád sem vész el.

De már nem dolgozom ott :) igy segíteni má nem tudok...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok

Most sikerült egy ujabb opelt a gyüjteményembe szerezni, ami egy 1.2 corsa. Tudna nekme valaki segiteni abban, hogy az elsö 3-4000 km-nél mire kell odafigyelni stb stb, meg soha sem volt 0km es auto es kisse tanacstalan vagyok:)

Köszi

Hello!

Az előző oldalon (2) leírtam tapasztalataimat az autóról...

Csak annyit tudok hozzátenni hogy a gumiszoknyára tényleg nagyon vigyázz, vagy szedesd le, akkor ha kell vissza lehet rakni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Király....

Annyit még erről hogy a bemutatón a kereskedőket azzal nyaggatták a riporterek hogy milyen dolog az hogy csak 1.4 lesz raktáron, 1.8-at cak rendelésre hoznak...

Szvsz abban az országban ahol az Astrából is az 1.2 - 1.4 fogy a legjobban nem is kell túl nagy készlet 1.8 tigrából.... :?

Link to comment
Megosztás:

Annyit még erről hogy a bemutatón a kereskedőket azzal nyaggatták a riporterek hogy milyen dolog az hogy csak 1.4 lesz raktáron, 1.8-at cak rendelésre hoznak...

Szvsz abban az országban ahol az Astrából is az 1.2 - 1.4 fogy a legjobban nem is kell túl nagy készlet 1.8 tigrából.... :?

imho 1,8at nemsokat fognak eladni :?

amik bekerülnek azok valszeg németo.-ból jönnek be használtan

kivancsi vagyok pl arra, hogy a Corsa C gsi-ből mennyit adtak el itthon nullkm-el??

Link to comment
Megosztás:

Szizso!

Bizony 1.4! :D

Hát a tiéd?

Kövi talira hozd ki!

Meg magadat is! :D

Az enyém 1.2, és 3 ajtós.

Féltem az 1.4 től, mert sokat fogyaszt. Megyek napi 80km-t, és ott az számít. :D És konstrukcióra is szimpatikusabb volt, mert láncos.

Tudom, az 1.4 jól lép, meglehet vele lepni egy két nagyobbat.

Van benn egy 1.8 GSi, na az mókás. :)

Én már "Astras koromban" mind igérgettem, hogy kimegyek talira, most nem igérgetem, ha úgy alakul kimegyek. :P

Link to comment
Megosztás:

Hmm én a lánc miatt (is) választottam az 1.4-et...

GSI-t eddig 1 et láttam itthon, azt egy kb 75 éves tatter vezette...

Ha ráérsz péntek esténként akkor kijöhetnél egyszer a Lurdyhoz, mi az esetek 90% ában ott vagyunk, meg vannak külön rendezett minitalik is...

Fogyasztás: Hát azt sajnos el kell ismernem... Ha nagyon nyomom neki (általában :) ) akkor megeszik 8-8 1/2-et... De mivel az cégszámlára megy annyira nem okoz gondot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.