Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

sziasztok!

tud valaki segíteni nekem? az a problémám, hogy a corsám (2000-res C) nekem legalábbis marha kényelmetlen. milyen ülést lehetne beleraki még elfogadható áron? Ajánlották, hogy ültessem le3-4 cm-rel mert kanyarban elég kritikus dolgokat művel. Mi a véleményetek?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tud valaki segíteni nekem? az a problémám, hogy a corsám (2000-res C) nekem legalábbis marha kényelmetlen. milyen ülést lehetne beleraki még elfogadható áron? Ajánlották, hogy ültessem le3-4 cm-rel mert kanyarban elég kritikus dolgokat művel. Mi a véleményetek?

Na várj egy picit: ha leülteted a verdát akkor még kényelmetlenebb lesz :)

Link to comment
Megosztás:

hát ezt én is gondoltam kapásból. de nekem nem teccik amit kanyarban művel. úgy kilen mint egy wagon R+ vagy egy toyota hiace

Nem ismerem a Corsa C-t de ha Te így gondolod akkor gondolom ültetőrugók és komolyabb gátlók is kellenek. Nézz szét a fórumon a különféle futómű és Tuning topicokban és kérdezősködj. Viszont arra készülj fel, hogy jobban észre fogod venni az úthibákat, s ezen szerintem nem segít egy puhább ülés, nomeg értelme sem lenne sok, mivel éppen a kanyarstabilitás a cél, ott pedig téged is tartania kell az ülésnek, mert Te tartod úton a gépet :)

Link to comment
Megosztás:

Hát bár nincs ilyen kocsim, de szerintem a Corsa-nak a korrekt futóműve van :roll:

Persze azt nem tudom, hogy milyen mértékben veszed igénybe, minden kocsinál el lehet érni a lehetőségek határát :) :wink:

Sportosabb ülés kapcsán azt kellene eldöntened, hogy igényt tartasz-e a támla állításának lehetőségére, avagy megfelel a fix is ?

Link to comment
Megosztás:

Nem vette senki fikázásnak szerintem, ez a véleményed, nem kell egyetértenünk :wink:

Azért írtam, amit írtam mert ahhoz képest, hogy nem soportautó, de még csak nem is sportos autó - kivéve a GSI-t - kis feszes futóműve van, amely valószínűleg mindennapi használhatóság mellett megenged némi játékot is :)

Hopp, nem néztem a képet :)

Ha dönthető, akkor az drágább.

Egyik klubtársunk regélt valami korrekt kinézetű, de nem tudl drága ülésről, ha lesz bővebb infő, akkor bevésem. Esetleg nézelődhetnél az ebay.de -n.

Még valami. Milyen széles gumijaid vannak ?

Link to comment
Megosztás:

futómű ügyben én mélykék urral értek egyet, szerintem is okés a futóműve, de én lehet elfogult vagyok... nekem is 3 ajtós C-m van

amelyik kategóriatársat próbáltam, mind sz_rabb volt

szerintem a gyári Astra futóműnél is jobb (volt Astram is, gyári futóművel. viszont az Astra kevésbé volt szélérzékeny)

az ülés testalkat kérdése, nekem jó, a "sportosan duzzadtaknak" :) -ismerősöm szerint nem jó

ültetésnél nálam számításba jöhetne a teljes Irmscher szett, ami lehet nem sokkal drágább mintha külön-külön veszed meg a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

hát igen én is a sportosan duzzadt kategóriába tartozok (hasra gyúrok)

azért nem voltam kiegyezve vele mert előtte a peugeot 306-os is sokkal kényelmesebb volt meg a laguna is tudom hogy nem lehet összehasonlítani őket.

más szerintetek milyen a 1.0-ás motor? ismerősömnek va és olyan hangja van mint egy singer varrógépé

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.