Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 1 month later...

Fogja venni csak egyszer kétszer reccsenteni kell! :)

Zoli tudod benzinkút barátnőm báttya stb... egy F Astrát gányoltak egyszer (jó rég) az egy hét mulva simán 30-40km/h-nál vette az eggyest!

A szakszerűtlen váltó gányolásért felelősséget nem vállalok!!!!!!! :roll:

A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Túl sok tapasztalatom nincs még a C Corsáról úgy általában de

már kettővel találkoztam amelyiknek a fényszóróját kellett cserélni

mert a foglalata szétégett kontakthiba miatt. A tulaj csak akkor vette észre mikor már nem világított ,és akkor már késő volt.

Ugyanis az izzótartó foglalatot úgy kell belefordítani az ellendarabba egy elég gyenguska lemezérintkezőbe, és ha egyszer megég elég nehéz újra normális kontaktot csinálni.

Érdemes ránézni néha még akkor is ha látszólag semmi baja sincs.

Az új lámpa úgy 30 000 körül van,de abból sem jó mindegyik,mert pl.a Valeonak nem olyan az állítómotor tartója és a foglalata sem mint a gyárinak.Csere előtt ezt is érdemes megnézni.

Üdv. mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Ha van valakinek C Corsához tetőbox tartó rúdja és azt akár térítés ellenében kölcsön tudná nekem adni feb. 22.-től 1 hétre akkor naggggyon boldog lennék...

Megnéztem az újakat, de elég horror áron vannak. Nem hittem volna hogy 2 darab vasért el lehet kérni 25-30 e pénzt... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha van valakinek C Corsához tetőbox tartó rúdja és azt akár térítés ellenében kölcsön tudná nekem adni feb. 22.-től 1 hétre akkor naggggyon boldog lennék...  

Megnéztem az újakat, de elég horror áron vannak. Nem hittem volna hogy 2 darab vasért el lehet kérni 25-30 e pénzt... :lol:

Ha gondolod nekem van egy kéznél!

Kölcsönadom szívesen! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Tiszteletem minden Corsa tulajdonosnak.

Két hete rendeltem meg a corsámat. Ez lesz az első új autóm és szükségem lenne a tapasztalataitokra, hogy mire érdemes vigyázni és mire kell figyelni az elején. Az autó 1.2 16V lesz manuális váltóval.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Először is gratulálok a választásodhoz! Az enyém épp most 1 éves. Így hirtelen csak 2 dolog jut eszembe: Ha gyári hifivel van szerelve akkor érdemes kicsit föltekerni a basszust és meghallgatni nem recseg-e a hátsó hangszóró, mert néha beszerelésnél kifelejtenek ezt-azt a rögzítésből. Ez nem a hangszóró hibája, csak figyelmetlenül rakják össze és hozzáér a műanyaghoz.

A másik: az első lökős alatti gumiszoknya meglepően alacsonyan van, és egy magas padkánál könnyű letépni. Eddig 4 Corsás ismerősömből 3 nak ( meg nekem is :? ) sikerült. a baj az hogy nem csak kiakad hanem elszakadnak a tartófülek. Egy új 1x e Forintba kerül, bontott meg sehol nincs.

HI

A

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok! Nekem is volt gondoma corsa váltóval, 1-2-est nagyon nehezen vette. Levittem szervízbe, és azt mondták típushiba, a váltórudazat gyenge és elgörbül. Persze gariba megcsinálták

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.