Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa C - Általános -


tourist

Recommended Posts

....Csináltam egy pár fagyos fényképet a verdáról....
Nagyon korrekt a kocsid 8) Köszi, hogy kattogtattál :)

Egyébként a nyáron kapott egy kis okosítást Dimitrilov Bilas apánktól, így most 160 lovas... De még nincs kész....

Egy elvi szintű kérdés : hogy megy ? :D Milyen finomságok kerültek bele és mit tervezel még ?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg nagyon szeretm. Eddig is Opelokkal jártam, úgyhogy egyértelmű volt a választás...

A képek nem a legjobbak, mert iszonyatos hideg volt reggel. Majd ha szép tiszta lesz, csinálok még...

Augusztus elején voltam kint vele Frankfurt mellett, kapott új vezérműtengelyeket, új szívótorkot, légszűrőrendszert, meg fékpadon chip tuningot, a foriszámot elengedték 7félig.

Mérés alapján 160 ló, nagyon lehet érezni a hatását, mindössze annyi bajom van vele, hogy az 5. végén már elgyengül, nem forog le teljesen.

Kap majd egy komplett kipufogórendszert, utána ismét motorvezérlés hangolás. Olyan 175 ló körül kellene majd tudnia. Ha kevés, belenyúlunk a hengerfejbe...

Majd remélem el tudok jutni valami találkozóra, ahol személyesen is tudunk beszélni...

ahoy

tfg

Link to comment
Megosztás:

....Augusztus elején voltam kint vele Frankfurt mellett, kapott új vezérműtengelyeket, új szívótorkot, légszűrőrendszert, meg fékpadon chip tuningot, a foriszámot elengedték 7félig.

Mérés alapján 160 ló, nagyon lehet érezni a hatását, mindössze annyi bajom van vele, hogy az 5. végén már elgyengül, nem forog le teljesen.

Kap majd egy komplett kipufogórendszert, utána ismét motorvezérlés hangolás. Olyan 175 ló körül kellene majd tudnia. Ha kevés, belenyúlunk a hengerfejbe....

:):D:D:D

....Majd remélem el tudok jutni valami találkozóra, ahol személyesen is tudunk beszélni....

Évadzáró talira esetleg ellátogathatnál, ha ráérsz :D

Szerintem egyre többen szeretnék élőben is látni a kocsidat :wink:

Link to comment
Megosztás:

Augusztus elején voltam kint vele Frankfurt mellett, kapott új vezérműtengelyeket, új szívótorkot, légszűrőrendszert, meg fékpadon chip tuningot, a foriszámot elengedték 7félig.

Mérés alapján 160 ló, nagyon lehet érezni a hatását, mindössze annyi bajom van vele, hogy az 5. végén már elgyengül, nem forog le teljesen.

Kap majd egy komplett kipufogórendszert, utána ismét motorvezérlés hangolás. Olyan 175 ló körül kellene majd tudnia. Ha kevés, belenyúlunk a hengerfejbe...

woo azannya :smt045 :smt045 :smt045

Milyen nehéz igy a kocsi?? Ugy tudom ezek a C Corsák már ilyen F asztma sulyban vannak, nem? Mekkora nyomaték van ehhez?

Link to comment
Megosztás:

Gratula szép a verda!

Kiváncsi vagyok hogy megy egy ilyen kis szörnyeteg, úgyhogy tényleg ott a helyed valamelyik talin... :wink:

bwahahahaaa Anti :twisted: :twisted: :twisted:

arra vártam, hogy mikor ugrasz rá a témára :)

de ha odaver a korzával akkor sztem betolod az asztrát az árokba?? :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Link to comment
Megosztás:

Dehogy tolom!
ha mégis meggondolod magad szólj hová tolod :D

Nem szabad elfelejteni hogy az én kis gépcsodám már lassan 13 éve taposva van...

Megnézem én ezeket az új autókat 13 év ilyen igénybevétel után... :wink:

De attól még nagyon tetszik ez a kis Corsa, és kiváncsi is lehetek neeem???? :) :D :D

nekem is nagyon tetszik és kíváncsi vagyok melyikőtöké megy jobban

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.