Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Levente

Recommended Posts

Az tudod, hogy ez rosszhír? ^_^

Eszi az olajat. A gyertyákon meg még nem látni annyira.

Kedves Cartárs :D

Ezt már régóta tudom :D Szelepszárszimeringekre gyanyakszok :S Vagy max olajlehuzó gyürük, de azért szelepszárszimering, mert amióta AC meglett csináltatva pöcre indul az autó, kompresszió nem mértünk még, de ha nem lenne jó akkor nehezebben indulna véleményem szerint

Link to comment
Megosztás:

Kedves Cartárs :D

Ezt már régóta tudom :D Szelepszárszimeringekre gyanyakszok :S Vagy max olajlehuzó gyürük, de azért szelepszárszimering, mert amióta AC meglett csináltatva pöcre indul az autó, kompresszió nem mértünk még, de ha nem lenne jó akkor nehezebben indulna véleményem szerint

De a fogyasztásod emelheti a gyengült motor.

Okés, közben leesett, hogy már kiveséztük. :D

(péntek este van már nah ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

De megnőhet. Ha szar a benzin, akkor nekem is képes 3-4 literrel többet enni városban.

A gyári fogyi adatod is 10-10,5 városban, nem?

gyári 10liter és eddig annyi is volt

mindig ugyanott tankolok Shell 95

Őszőn meglesz nézve mi miatt eszi az olajat, és utána már olajcserés a gépezet.

A lábam kicsi, sose nyomom tővig

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van e tapasztalata valamelyikőtöknek a BIOETANOL-lal ?

Milyen arányba érdemes tankolni és milyen hátránya lesz az üzemanyag / injektor rendszerre?

Milyen arányban érdemes keverni? Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

----

Egyik ismerősöm próbálkozott vele, bár elég nagy %-ban etanolt tankolt(injektoros FIAT TIPO) és azon kivül hogy 1x eldugult az üzemanyagrendszer a szerinte feloldott kosztól, egyébként nem panaszkodott rá.

Köszi !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Van e tapasztalata valamelyikőtöknek a BIOETANOL-lal ?

Milyen arányba érdemes tankolni és milyen hátránya lesz az üzemanyag / injektor rendszerre?

Milyen arányban érdemes keverni? Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

----

Egyik ismerősöm próbálkozott vele, bár elég nagy %-ban etanolt tankolt(injektoros FIAT TIPO) és azon kivül hogy 1x eldugult az üzemanyagrendszer a szerinte feloldott kosztól, egyébként nem panaszkodott rá.

Köszi !

Van. ITT napi szinten jön újabb és újabb tapasztalat.

Nem írtad, hogy milyen motor van a verdában.

Nekem X20XEV, gondom nem volt amíg használtam a benzin etanol keveréket. Csak nem volt gazdaságos, mert rövid távokra használom városban. Hosszútávon (amikor már üzemmeleg a motor), ott már tudtam vele spórolni.

50-50%-ig elmehetsz. Ha ezekben a 8-10 fokokban nehezebben indulna, akkor egy kis benzint tankolva javulhat a benzin etanol keverék és valószínűleg könnyebben is fog indulni.

Még egy fontos dolog:

Az első 1000km után cseréld ki az üzemanyagszűrőt, mert minden oda nem illő koszt és lerakódást kitakarít (ahogy írtad is kollégádnál). Ha megvolt a csere, utána már nem kell megint 1000km-nél cserélni, csak akkor mint normál esetben kellene.

Link to comment
Megosztás:

Msnen beszéltem Zotyával Soproni gyerek és kérdezösködtem a vectráról, neki is A vectrája van csak az övé V6 2,5 motorral.

Azt mondta a fogyasztásra hogy lehet a lamdba szonda meg katalizátor hiba is, van otthon neki lamdba szondája elküldi kiprobálni hogy jó-e és ha igen nekem is adja.

Ha azzal se javul meg nézzem meg a katalizátort, belezzem ki vagy csináltassak egy üres csövet oda

Sztetek??

Link to comment
Megosztás:

Msnen beszéltem Zotyával Soproni gyerek és kérdezösködtem a vectráról, neki is A vectrája van csak az övé V6 2,5 motorral.

Azt mondta a fogyasztásra hogy lehet a lamdba szonda meg katalizátor hiba is, van otthon neki lamdba szondája elküldi kiprobálni hogy jó-e és ha igen nekem is adja.

Ha azzal se javul meg nézzem meg a katalizátort, belezzem ki vagy csináltassak egy üres csövet oda

Sztetek??

Első körben legyen benne normális gyertya és kábel. Utána jöhet a következő lépés, ha szükségeltetik ^_^

Link to comment
Megosztás:

Van. ITT napi szinten jön újabb és újabb tapasztalat.

Nem írtad, hogy milyen motor van a verdában.

Nekem X20XEV, gondom nem volt amíg használtam a benzin etanol keveréket. Csak nem volt gazdaságos, mert rövid távokra használom városban. Hosszútávon (amikor már üzemmeleg a motor), ott már tudtam vele spórolni.

50-50%-ig elmehetsz. Ha ezekben a 8-10 fokokban nehezebben indulna, akkor egy kis benzint tankolva javulhat a benzin etanol keverék és valószínűleg könnyebben is fog indulni.

Még egy fontos dolog:

Az első 1000km után cseréld ki az üzemanyagszűrőt, mert minden oda nem illő koszt és lerakódást kitakarít (ahogy írtad is kollégádnál). Ha megvolt a csere, utána már nem kell megint 1000km-nél cserélni, csak akkor mint normál esetben kellene.

Köszi !

Csak a VECTRA A forumot néztem eddig a többit még nem...

Egyébként 1.8 GT

Link to comment
Megosztás:

Régi gyertya miatt is ehet többet? Hogyan lehet ellenőrizni, sztem a kábelek jók azt az egyet kivéve

Nem kifejezetten a régi miatt ehet többet, hanem ha már rossz a régi.

Én a Polskin tanultam meg, hogy ezeken a látszólag apróságokon iszonyatosan sok múlik, kicsit jobb gyújtás, kicsit jobb üzemanyag, kicsit jobb porlasztás (karbis volt), eltalált gyújtásbeállítás és máris egy teljesen más autóban ülök. És pont ezek miatt mertem és merek is vele elindulni bárhova ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.