Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Levente

Recommended Posts

60-80km. De én nem próbálnám ki.

Mondjuk a lábadtól is függ, lehet több is.

Nálam (sajnos) rendszeresen kifogy, ami a lowcost autózás -kiszámolt benzinpénz- következménye :rolleyes:

Nekem eddig országúton mikortól a piros mezőbe lép a mutató olyan 80-90km, városba 50-60. Csalóka amúgy a dolog, mert pl hosszú távon menet közbe sosem ül le annyira a mutató, hogy azt jelezze hogy már kifogyott, viszont ha leállítod és újra beindítod akkor már alig mozdul meg a műszer. Egyszer a szendehelyi szerpentinen jártam úgy, hogy a kevés benzin+sordrós kanyar miatt kihagyott a motor, utána még mentem normál körülmények között 30km-t a kútig.

Ha van nálad egy kanna benzin, kipróbálhatod hogy járkálsz vele, leállítod, majd pár perc után újra indítod. Amíg gyújtás ráadásakor az AC szépen felveszi az üzemanyagot, de már ül a mutató - az kb 5-7km, ha az AC szütymörög de még beindul, akkor irány a legközelebbi kút, ha meg már fel sem veszi, akkor értelemszerűen kanna :huh:

Az utóbbi időben viszont megnőtt kicsit a fogyasztásom, az eddigi baráti 5,5-ről most 7 alá nemtudom vinni. Szinte tisztán csak országúton használom, akkor is egyhuzamba 240km-t, 90-110km/h között. Gyanúsítom a motorhőmérséklet jeladót, ugyanis kíváncsiságképpen tankoltam tisztán E85-öt, amivel nyáron nemjólment, csörgött, fulladozott, mostpedig érzésre jobb mint benzinnel, valószínűleg mert dúsítja a keveréket normálüzem közben is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az utóbbi időben viszont megnőtt kicsit a fogyasztásom, az eddigi baráti 5,5-ről most 7 alá nemtudom vinni. Szinte tisztán csak országúton használom, akkor is egyhuzamba 240km-t, 90-110km/h között. Gyanúsítom a motorhőmérséklet jeladót, ugyanis kíváncsiságképpen tankoltam tisztán E85-öt, amivel nyáron nemjólment, csörgött, fulladozott, mostpedig érzésre jobb mint benzinnel, valószínűleg mert dúsítja a keveréket normálüzem közben is. :rolleyes:

Etanolos az üzemanyag?

Mert a keverékből többet kajál.

Amúgy télen mindig nő a fogyasztás, mert nehezebben melegszik be a motor.

Nem mind1, hogy +10-15 vagy -5-0 °C ról kell azt a marha nagy fémdarabot felmelegíteni. +a hűtőkör is hidegebb.

Tiszta fizika, a többlet üa.-ból lesz a szükséges több hő.

De, azt Astra GYIK-ban le van írva Gorbi mester által, hogy mik lehetnek a +fogyi okai. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Etanolos az üzemanyag?

Mert a keverékből többet kajál.

Amúgy télen mindig nő a fogyasztás, mert nehezebben melegszik be a motor.

Nem mind1, hogy +10-15 vagy -5-0 °C ról kell azt a marha nagy fémdarabot felmelegíteni. +a hűtőkör is hidegebb.

Tiszta fizika, a többlet üa.-ból lesz a szükséges több hő.

De, azt Astra GYIK-ban le van írva Gorbi mester által, hogy mik lehetnek a +fogyi okai. :lol:

Etanolt csak most tettem bele próbaképpen, alapvetően a benzines többletfogyira figyeltem fel. Azzal tisztában vagyok, hogy télen többet eszik, de azért ennyivel talán nemkéne. Amég a termosztát ki nem nyit (nem esik vissza a hőfok), nem hajtom, nem erőltetem, azt a 2-3 km-t teszem meg városba jellemzően, addig szépen be is melegszik. Azután üzemi hőfokon kellene maradnia neki, főképp hogy 3-4órát is megy a motor folyamatosan :rolleyes:

A műszer szerint a vízhőfok mindig az első vonal fölött van picivel, csak városba éri el a 90-et. Érdemes lenne lerontani a hűtő hatásfokát egy darab kartonnal? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nálam (sajnos) rendszeresen kifogy, ami a lowcost autózás -kiszámolt benzinpénz- következménye :rolleyes:

Nekem eddig országúton mikortól a piros mezőbe lép a mutató olyan 80-90km, városba 50-60. Csalóka amúgy a dolog, mert pl hosszú távon menet közbe sosem ül le annyira a mutató, hogy azt jelezze hogy már kifogyott, viszont ha leállítod és újra beindítod akkor már alig mozdul meg a műszer. Egyszer a szendehelyi szerpentinen jártam úgy, hogy a kevés benzin+sordrós kanyar miatt kihagyott a motor, utána még mentem normál körülmények között 30km-t a kútig.

Ha van nálad egy kanna benzin, kipróbálhatod hogy járkálsz vele, leállítod, majd pár perc után újra indítod. Amíg gyújtás ráadásakor az AC szépen felveszi az üzemanyagot, de már ül a mutató - az kb 5-7km, ha az AC szütymörög de még beindul, akkor irány a legközelebbi kút, ha meg már fel sem veszi, akkor értelemszerűen kanna :huh:

Az utóbbi időben viszont megnőtt kicsit a fogyasztásom, az eddigi baráti 5,5-ről most 7 alá nemtudom vinni. Szinte tisztán csak országúton használom, akkor is egyhuzamba 240km-t, 90-110km/h között. Gyanúsítom a motorhőmérséklet jeladót, ugyanis kíváncsiságképpen tankoltam tisztán E85-öt, amivel nyáron nemjólment, csörgött, fulladozott, mostpedig érzésre jobb mint benzinnel, valószínűleg mert dúsítja a keveréket normálüzem közben is. :lol:

ha pirosban eltudok pöfögni mondjuk 70km-t akkor az fain mert akkor alig eszik 9l a vecim :lol: ezt tudnám díjazni.

Link to comment
Megosztás:

Én még anno Calibránál tanultam meg hogy a C20NE-nek semmi baja amíg 10l alatt fogyaszt átlagban (főleg úgy ahogy én jártam vele :lol: ), de öcsibácsinak 1.6-osa van...

1.6 nál én is rosszul lennék 9l-től :rolleyes: de majd ma kiderül. viszek magammal kannát, és megnézem :lol: a 10 literes fogyihoz még 90km kéne el mennem, és a piros és az első fehér jel között vagyok. remélem nem koppanok nagyot :huh:

Link to comment
Megosztás:

1.6 nál én is rosszul lennék 9l-től :rolleyes: de majd ma kiderül. viszek magammal kannát, és megnézem :lol: a 10 literes fogyihoz még 90km kéne el mennem, és a piros és az első fehér jel között vagyok. remélem nem koppanok nagyot :huh:

Majd mesélj, kíváncsi vagyok! :D Bár lehet hogy éppen most hazafele tolod a szekeret! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.6 nál én is rosszul lennék 9l-től :rolleyes: de majd ma kiderül. viszek magammal kannát, és megnézem :lol: a 10 literes fogyihoz még 90km kéne el mennem, és a piros és az első fehér jel között vagyok. remélem nem koppanok nagyot :huh:

Ne fogyaszd ki a kocsit nem tesz neki túl jót. Inkább egyszer tankolj bele többet és ott tartsd szinten. Akkor inkább tankold tele menj el 100KM és tankold tele újra az értelmesebb.:lol: Tanknak se tesz jót ha mindig üres, AC-nek se, felszív minden dzsuvát....etc.

Link to comment
Megosztás:

Etanolt csak most tettem bele próbaképpen, alapvetően a benzines többletfogyira figyeltem fel. Azzal tisztában vagyok, hogy télen többet eszik, de azért ennyivel talán nemkéne. Amég a termosztát ki nem nyit (nem esik vissza a hőfok), nem hajtom, nem erőltetem, azt a 2-3 km-t teszem meg városba jellemzően, addig szépen be is melegszik. Azután üzemi hőfokon kellene maradnia neki, főképp hogy 3-4órát is megy a motor folyamatosan :rolleyes:

A műszer szerint a vízhőfok mindig az első vonal fölött van picivel, csak városba éri el a 90-et. Érdemes lenne lerontani a hűtő hatásfokát egy darab kartonnal? :huh:

Jó termosztátnál szinte fölösleges. Minimális az a hatás amit a menetszél hűt a blokkon.

Akkor viszont teljesen más lenne a helyzet, ha nyitva van a termosztát, mivel így a hűtőn keresztül van hogy meg sem mozdul a mutató. Viszont ebben az esetben gyorsan visszahozza az árát egy jó minőségű termosztát, mivel a túlfogyasztást meg tudod spórolni.

Link to comment
Megosztás:

Ne fogyaszd ki a kocsit nem tesz neki túl jót. Inkább egyszer tankolj bele többet és ott tartsd szinten. Akkor inkább tankold tele menj el 100KM és tankold tele újra az értelmesebb.:huh: Tanknak se tesz jót ha mindig üres, AC-nek se, felszív minden dzsuvát....etc.

Szerintem egy alkalomból nem lesz katasztrófa.

Jobb tisztában lenni azzal, hogy mennyi "tartalék" van az autóban még :rolleyes:

A dzsuvát nem nagyon tudja felkapni, mivel az előszűrő rengeteg mindent megfog, utána meg a főszűrőből (ha jó minőségű) semmi kosz nem megy ki.

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D

nos a tesztem megvolt, és jelentem nem mertem teljesen kifogyasztani,. 43liter benzin, 470km, és itt tankoltam bele a 10 litert a kannából. mondtam magamnak ez kb 9,1 tök elégedett vagyok. beletoltam a tíz lityót, majd irány a kút és rátoltam még 28 litert. és ami érdekes, a mutató kicsivel harminc alatt volt... nah akkor most ilyenkor mi a helyzet? hozzáteszem, a kút kb 3km volt.
Link to comment
Megosztás:

nos a tesztem megvolt, és jelentem nem mertem teljesen kifogyasztani,. 43liter benzin, 470km, és itt tankoltam bele a 10 litert a kannából. mondtam magamnak ez kb 9,1 tök elégedett vagyok. beletoltam a tíz lityót, majd irány a kút és rátoltam még 28 litert. és ami érdekes, a mutató kicsivel harminc alatt volt... nah akkor most ilyenkor mi a helyzet? hozzáteszem, a kút kb 3km volt.

Szerintem az a 9,1, inkább 8 :D

Ha jól értettelek, akkor 473 km-re tankoltál 38 litert, mert ez pont 8,03 litykó 100 kavicsonként.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nah voltam az előbb tankolni.

Most 898Ft-ot spórolt nekem a V-Power Racing.

47,95 liter 459,9Ft-20Ft smart kedvezmény, azaz 439,9= 21093Ft

Sima 95-el +10% ot eszik, tehát 52.75 litert 416,9 Ft-ért= 21991Ft

Még jobban is megy és a legfontosabb, hogy nincs kopogásos égés :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.