Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Ez aztán a dicsőség! Calibra Turboval lenyomni a Astra 1.4i-t :)

jah hát a Miami Kék Kupénak kell egy kis idő amig eléri a versenyzésre alkalmas állapotot 8)

ezt a Jóska is érezhette, inkább lekanyarodott mintsem ujra próbálkozott :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ő is turbósat azeretne :wink:

Gyerekek vagytok még:)) Ebből is látszik:)

Aztán nem csodálkozntok, ha ettől még nem fossák össze a lábuk szárát a lányok:))

Gondoltam, hogy Turbosat szeretne, hiszen olyan áron árulja a Calikáját a csávó:))) Szólni kénne neki, hogy kb 1 milllert kap érte. A turbosat nem adják occsóban:)))

Üdv

hemi a rettentő!

Link to comment
Megosztás:

Azé kaptá ma reggel a fogarasin 200m-en 150-et :) :twisted: :twisted:

Te, te, teeeeeeee STRANDKORLÁTKÉK :wink:

Ó jessssz:) Ha nekem Turbos Calim lenne én is villantanék minden sarkon, korláton:))

Látom lelki szemeim elött "Astra 1,4i" , hú geccc nyomom gecc:)

Winner is Turbo Cali!!!!! Ha pedig egy szivó Interga kerül mellém, nyomok egy kis ívű kanyart a parkoloba, mert leesett a térkép a lábahó és különben is fáradt vagyok:)))

Üdv

hemi, Degec Főpolgármestere!

Link to comment
Megosztás:

Há mán regge' attam ennyi a gyesznónak, oszt a ganajt is kihordtam, 1,4i feliratú 2.0-ás gagyi zetorral

Tudod kedves édes ecsém, legalább nem Coupé formájú Zetorom van aminek a teteján csomagtarto előkészítés van:))))

Tegnap láttam egy P-s rendszámú Ferrarit (nemtom milyen tipus, hiszen úgy is a márka a lényeg ottan) akit probált ingerelni egy GSI. Hát ő csak letaposta oszt jó van . Nem volt se verseny se küzdelem:)) Szerinted értete eztett a Lakótelep Rájdersz:)?

Üdv

hemi, a malomban dolgozó segédmunkás

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam egy P-s rendszámú Ferrarit (nemtom milyen tipus, hiszen úgy is a márka a lényeg ottan) akit probált ingerelni egy GSI. Hát ő csak letaposta oszt jó van . Nem volt se verseny se küzdelem:)) Szerinted értete eztett a Lakótelep Rájdersz:)?

Üdv

hemi, a malomban dolgozó segédmunkás

Tisztelt Degec Polgármestere :) :!:

Én láttam már(ültem benne) mikor egy ferrari jaszkariból a nép elött egy golfot akart lealázni. Tudod ilyen püspöklila, 5 ajtós 10 éves golfot. A hiba csak annyi volt a dologban, hogy vr6 felíratot nem nézte a srác és a nitropalackot meg nem láthatta annyira alacsonyan ült a piros kis tűzgolyójában. De nem is foltatom, mert tudom: kivétel erősiti a szabályt.

Link to comment
Megosztás:

Eladó 17"-os alufelni és gumigarnitúra együtt/külön.

2.jpg

Felni : ARTEC 7.5x17 ET 35, 4x100-as lyukosztással (Astra,Calibra,

Vectra, stb..). 5 küllős, körben csavarmintával.

Gumik : 215/45 R17 Marshall, második nyarat futják, 2 db 70%-os, 2 db 90%-os állapotban.

Érdeklődni mail-ben lehet, nagy képet küldök.

Link to comment
Megosztás:

Zorro,

érdekes egy beszélgetés volt az esti :D mondom neki, látttam Zorro árulja a felniket, de nem tom milyen, nem jegyeztem, csak futólag... sztem nem jó, de kérdezd meg oszt annyi.. erre :arrow: mennyibe kerül?? :roll: ÁÁÁÁÁÁÁ rejakció: de hát azt mondta, hogy .... dehát nem mondtam azt. Bár nem láthattad, de arcom levált a csontokról, és elfüstölt... :)

Link to comment
Megosztás:

Zorro,

érdekes egy beszélgetés volt az esti :D mondom neki, látttam Zorro árulja a felniket, de nem tom milyen, nem jegyeztem, csak futólag... sztem nem jó, de kérdezd meg oszt annyi.. erre :arrow: mennyibe kerül?? :roll: ÁÁÁÁÁÁÁ rejakció: de hát azt mondta, hogy .... dehát nem mondtam azt. Bár nem láthattad, de arcom levált a csontokról, és elfüstölt... :)

Jól jött ki, hogy a 4 furat az nem 5 furat. :D

Emiatt égtél ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.