Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

A világításoddal az a baj, hogy a foncsorja valószínűleg szétégett. Típus hiba. Vagy veszel hozzá utángyártottból, vagy angel eyesből újat.

A kormány rázását látatlanban nehéz megállapítani. Én a gumi-felniket nézném át elsőre.

McDeath: A calibraclubnak szokott lenni, június vége-július elejei dátummal nagyobb összejövetele 20-30 autóval is. A lurdys csapat szokta szervezni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A calibraclubnak szokott lenni, június vége-július elejei dátummal nagyobb összejövetele 20-30 autóval is. A lurdys csapat szokta szervezni.

Na igen... az az igazság hogy kimondva-kimondatlanul vége a találkozós szezonnak, hidegek vannak már ahhoz hogy órákig kint legyen az ember... Leginkább tavaszsal fognak beindulni megint, nagyjából május környékétől, bár általában elég nyögvenyelősen szokott kezdődni az idény, mert olyankor még mindenkinek darabokban van az autója, senki nem fejezte még be a téli átalakítást, szerelgetést.

Link to comment
Megosztás:

Ma hosszab útra mentem a kocsival. Tegnap még izgultam,mert 500-as alapjáratom volt, de ma minden oké volt, szépen indult, jól ment. bár 100 felett 110 km/h ig rettentően ráz a kormány. Illetve nem tudom, hogyan lehet megoldani, hogy olyan rossz a világítás (mármint, működik, de elég gyéren világít).

http://kepfeltoltes.hu/view/130928/caliiii_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ami még furcsa volt, hogy nagyon erős a motorfék. Ezt eddig nem vettem észre. De nem hiszem, hogy ez hibajelenség. :) Csak a többi autómban nem volt ilyen feltűnő.

Szép a kocsid :-)

Enyém is ugyanez a szinü.

Az erös motorfék jó jel. Erös a motorod ;-)

Centiroztasd ki az alufelnijeidet, és megszünik a kormányrázàs.

Még akkor szokott rázni ha az összekötö gömbfej lóg, de akkor rossz uton kopog a futòmü.

A világitásom nekem se világbajnok, de amióta beállitottam jobb lett. Most az a gyengécske fény oda esik ahova kell.

Ha olyan a szitu, távolságival vagy ködlámpával rásegitek.

Link to comment
Megosztás:

Én támogatom az ilyen találkozókat is. :) Van egy mobil grillem, tök jól lehet sütögetni vele, énnel megy és a kocsiba is befér ;)

Én is úgy tudom, hogy szokott lenni coupe találkozó minden évben, valahol a Balaton környékén.

Egynapos fürdőzős -beszélgetős találkozót lehetne tartani Szelíden is (Dunapataj közelében kis tó, ingyen strand is van) :) Vagy Soltvadkerten, ahol állítólag az ország legjobb fagyizója van és ott is van egy kis tavacska, ahol fürdeni lehet, elég jól ki van építve és szép a környék. :)

Link to comment
Megosztás:

Valami olyasmi tali kéne ahol valamilyen szinten bejárjuk az országot. Adott helyeken megállunk, grill party, gokart,fürdözés stb.

Igy lenne program is és vonulás is. Lehetne 2-3 napos is.

Néhány éve, még mielőtt kettészakadt a Calibrás társadalom, volt egy ilyesmi találkozó, bár csak egy napban: akkor konvojban megkerültük a Balatont (természetesen nyáron volt), egy-két helyen megálltunk ebédelni, fagyizni vagy fürödni.

Link to comment
Megosztás:

Bizonyos személyes ellentétek miatt egyvalaki kivált, alapított egy új klubot, és onnantól a társaság egyik fele ide, a másik meg oda tartozott, attól függően, ki kivel szimpatizált. De ez már régi történet, amikor ez történt akkor még nekem is volt Calibrám, most meg már lassan 6 éve nincs.

Link to comment
Megosztás:

Ma hosszab útra mentem a kocsival. Tegnap még izgultam,mert 500-as alapjáratom volt, de ma minden oké volt, szépen indult, jól ment. bár 100 felett 110 km/h ig rettentően ráz a kormány. Illetve nem tudom, hogyan lehet megoldani, hogy olyan rossz a világítás (mármint, működik, de elég gyéren világít).

http://kepfeltoltes.hu/view/130928/caliiii_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ami még furcsa volt, hogy nagyon erős a motorfék. Ezt eddig nem vettem észre. De nem hiszem, hogy ez hibajelenség. :) Csak a többi autómban nem volt ilyen feltűnő.

A rázás nálam is jelen van a világítás szintén gyengélkedik a motorfék meg hol van hol nincs. De ha van akkor piszok erős. Alapjárati motorra gondolok de egyelőre nincs rá időm mert épp most kezdek éjszakában... :D

Szép a kocsid :-)

Enyém is ugyanez a szinü.

Az erös motorfék jó jel. Erös a motorod ;-)

Centiroztasd ki az alufelnijeidet, és megszünik a kormányrázàs.

Még akkor szokott rázni ha az összekötö gömbfej lóg, de akkor rossz uton kopog a futòmü.

A világitásom nekem se világbajnok, de amióta beállitottam jobb lett. Most az a gyengécske fény oda esik ahova kell.

Ha olyan a szitu, távolságival vagy ködlámpával rásegitek.

A ködfényszórós móka szintúgy bevált módszer hogy az autótól kb 3 méterre lássam az utat. :D

Egyébként piszok jó fogyasztása van eddig, olyan 7-8 liter körül Szerintem egy ekkora autótól ez szép. ;)

Mikor hazafelé hoztam, már akkor is feltűnt, de tegnap is alig fogyott valamicske benzin. Igaz, hogy 120 km/h-nál többet nem mentem és főként osztágúton, autóúton.

Szintúgy jó nálam is a fogyasztás. 8,2 liter átlagosan. :)

Túl vagyunk a 3000 közös kilométeren :) minden szép és kerek. Apróbb hibáit orvosolni kell de ha készen lessz nagyon meghálálja. Lelke van az enyémnek az hót biztos. Délutános műszakból hazaérve beálltam egy korlát elé de fáradt voltam nem figyeltem eléggé és kicsit nekicammogtam a korlátnak. Nem díjazta ugyan is kiszálltam csuknám az ajtót eszembe jutott hogy a táskám még ott lapul az ülés mögött, így odakaptam. Ezzel a lendülettel rácsukódott az ajtó. :) Megtorolta a kis koccot. Sérülés csak rajtam történt ugyan is fél óráig anyáztam mert fájt az ujjam... :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig olyan,mintha még pàr éve lett volna, hogy a vadkerti talin Calibraval voltal. :)

Hűha... te nagyon nem jól emlékszel valamire... a vadkerti tali nekem bizonyos szempontból mumus: egyetlen egyszer fordult elő hogy részt akartam venni rajta (2005-ben, még Calibrával), el is indultam, de alig 20km után balesetet szenvedtem és összetört az autó, így aztán nem jutottam el végül... azóta meg meg sem próbáltam... Szóval én még sosem voltam a vadkerti talin, nemhogy Calibrával, de más autóval sem. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hűha... te nagyon nem jól emlékszel valamire... a vadkerti tali nekem bizonyos szempontból mumus: egyetlen egyszer fordult elő hogy részt akartam venni rajta (2005-ben, még Calibrával), el is indultam, de alig 20km után balesetet szenvedtem és összetört az autó, így aztán nem jutottam el végül... azóta meg meg sem próbáltam... Szóval én még sosem voltam a vadkerti talin, nemhogy Calibrával, de más autóval sem. :blush:

Akkor ez kapcsolódott össze valahogy bennem, mert erre emlékeztem, hogy megtört a kocsi.

Akkor Blitz weekend volt, ahol láttam a kocsit :) de nehogy azt mondd, hogy ott sem, mert elkezdek Cavintont szedni!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Uhh erről regényt lehetne írni. :D

S vannak azok a személyek akik soha nem tartoztak sehova se, pl. Én. :D

Bizonyos személyes ellentétek miatt egyvalaki kivált, alapított egy új klubot, és onnantól a társaság egyik fele ide, a másik meg oda tartozott, attól függően, ki kivel szimpatizált. De ez már régi történet, amikor ez történt akkor még nekem is volt Calibrám, most meg már lassan 6 éve nincs.

Link to comment
Megosztás:

Bizonyos személyes ellentétek miatt egyvalaki kivált, alapított egy új klubot, és onnantól a társaság egyik fele ide, a másik meg oda tartozott, attól függően, ki kivel szimpatizált. De ez már régi történet, amikor ez történt akkor még nekem is volt Calibrám, most meg már lassan 6 éve nincs.

Szép kocsid volt. ;-)

Jo ha van club, összefogja a társaságot. Kár hogy a személyes ellentétek szélsöséges megoldást szültek.

Link to comment
Megosztás:

Jo ha van club, összefogja a társaságot. Kár hogy a személyes ellentétek szélsöséges megoldást szültek.

Ez már tényleg régi sztori, azóta rendeződni látszanak a sorok, ha jól tudom, most megint csak egy típusklub van, ma már inkább a pénztelenség miatt járnak kevesen a találkozókra, nem azért mert nem jönnek ki valakivel. A típuskluboknak igazából közösségépítő szerepe is kellene hogy legyen, anno a "Főmérnök úr" (régi Calibrások tudják ki ő) legalábbis azzal a címszóval szervezte a rendszeres Lurdy találkozókat hogy kirobbantsa a kockafejeket a monitorok mögül.

Bár olyan már valószínűleg nem lesz mint 2005-ben amikor 85 Calibra vett részt egy autós felvonuláson. Amennyire tudom, ez volt idehaza a legtöbb résztvevős Calibra találkozó, és örülök hogy a felvonulás részét én szervezhettem.

Link to comment
Megosztás:

Jo ha van club, összefogja a társaságot. Kár hogy a személyes ellentétek szélsöséges megoldást szültek.

Mindig vannak olyanok, akik uralkodni akarnak a többin, vagy a véleményüket megkérdőjelezhetetlennek hiszik.

Ezek bárhol bomlasztják a közösséget.

A vicc az egészben, hogy ezek a tagok többsége már eladták a calibrájukat, és eltüntek a fórumokról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.