Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

Ha még megebédelek is, utána (hogy odaérjek) nyomni kellene a gázt. Úgy 240-250-nel kellene mennem az a.pályán. Nem mintha nem tudná, de azért még nem tökéletes a traffipax védelmem. :D

Meg pár órára azért nem kocsikáznék 600km-t. Nekem amúgy is jobbak a szombati napok, mert akkor Pesten maradok vasárnap estig. Persze, ha a Miskolc-Debrecen tengelyen belül szervezitek, bármikor jó. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Elkezdődött a kocsi felújítása :)

Múlt héten lett készen:

-első féktárcsa, betét csere

-hátsó betét

-lengéscsillapítók cseréje

-néhány szilent itt-ott :)

-ködfényszóró kapcsoló

Egy hónap múlva pedig restaurálás lesz: a kocsi alja és a fényezés is megújul, valamint a villamos rendszer és kap vadiúj Hella lámpákat is előre ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha elől 256os fék van akkor itt az alkalom csere 28x-re, illetve hátra be az 5 mmel nagyobb B Omega betétek. :) :icon10:

Elkezdődött a kocsi felújítása :)

Múlt héten lett készen:

-első féktárcsa, betét csere

-hátsó betét

-lengéscsillapítók cseréje

-néhány szilent itt-ott :)

-ködfényszóró kapcsoló

Egy hónap múlva pedig restaurálás lesz: a kocsi alja és a fényezés is megújul, valamint a villamos rendszer és kap vadiúj Hella lámpákat is előre ;)

Link to comment
Megosztás:

:) üdv a clubban! :)

Szilenteket is cserélték most, így nem az a gond, egyelőre így járok, mert ha szét lesz szedve a kocsi, akkor mindent megcsinálnak rajta :)

Tegnap kaptam egy új bajuszkapcsolót, mert a másik szét volt égve és nem volt 1. fokozat az ablaktörlésnél, ráadásul már kétszer beleégettem a biztosítkot a táblába a kapcsoló miatt, mikor hátsó ablaktörlőt kapcsoltam volna be....

Link to comment
Megosztás:

Nekem B Omiból van bent.

:) üdv a clubban! :)

Szilenteket is cserélték most, így nem az a gond, egyelőre így járok, mert ha szét lesz szedve a kocsi, akkor mindent megcsinálnak rajta :)

Tegnap kaptam egy új bajuszkapcsolót, mert a másik szét volt égve és nem volt 1. fokozat az ablaktörlésnél, ráadásul már kétszer beleégettem a biztosítkot a táblába a kapcsoló miatt, mikor hátsó ablaktörlőt kapcsoltam volna be....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.