Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Tourist! Ezt nem mondod komolyan, hogy csak ketten vagyunk Tigrások az egész klubban??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt011

Micsinál a többi tigrás az országban? Azt eddig is sejtettem, hogy nem lehetünk sokan, mert nagyon ritkán jár valaki ebben a topicban és azok sem Tigrások. De persze szeretünk minden Opelost!!! :love4: :love4: :love4:

Tudtommal csak ketten.

Pontosan nem tudom hányan lehetünk, de csak a városban, ahol lakom (40ezres) vagyunk 8-10-en.

Valahogy, sosem kerültek igazán a klub közelébe. Eddig mindössze egyszer futottam össze egy tigrással, az idei fóti talin. Csak nem Te voltál? :)

Link to comment
Megosztás:

Úúúúh, minden kedves KLUBTAGTÓL elnézést kérek, hogy előző hozzászólásomban úgy írtam, mintha jómagam is klubtag lennék. Igazatok van, valóban nem vagyok még klubtag :oops: :) , de ez tarthatatlan állapot, ami ellen rövid időn (3 nap) belül megteszem a szükséges lépéseket!!!

Nyelvbotlás volt csupán nem más, ami azért történhetett meg, mert nagy élvezettel mazsolázgatok nap, mint nap a fórumban, mióta rátaláltam. Szeretek itt lenni, nnnaaaa - hála NEKTEK!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Én most csak tippeltem, de szvsz. valahol onnan kellene elkezdeni a hibafeltárást, mert elvileg a pedálos rázkódást, és búgást ez is tudja okozni.Álltalában elég neki egy "felszabályozás".Centír, meg ilyeneknek hívják ezt a műveletet.Ha a hiba továbbra is fennál, akkor jobban a dolgok mélyére kell nézni.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

:) Valszeg sokba fog még nekem kerülni alaposan rendbe rakatni ezt a kocsit...

Ez a centírozás nem nagy péz, viszont ha már volt szabályozva, akkor valszeg csak a csere segít mjad, de kihangsúlyoznám, hogy ha tényleg ez a baj!Kíváncsi lennék pl. Uhuhu véleményére, mert ő azért képben van ilyen téren.Biztos benéz majd ide hisz' kózás embőr! :D

Amúgy most mondjam meg, hogy nekem idáig 2k-ba van a gépem, és csak néhány "apróság" lett megcsinálva rajta? :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Warwolf! Nem csak erre gondoltam a sok píznél. Valszeg karosszériáshoz is kéne mennie, meg a terveket is meg kéne valahogy valósítani, és az sem volt semmi, amibe edig került.

Általában egy férfi hobbija mindig sokba kerül.Törődj bele, ez van. 8)

De a végén lesz egy király géped, és csak ez lebegjen a szemed előtt!!!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

:) Valszeg sokba fog még nekem kerülni alaposan rendbe rakatni ezt a kocsit...

Ebben teljesen egyetértek. :)

Részemről az autó árának az egynegyedét költöttem új (gyári) alkatrészekre.

Pedig nem leharcolt darabként vettem 5 évesen három éve... gondolom Te sem.

Ne búsulj, a "meghálálja" szó mormolása érezhetően enyhíti a számla kifizetésekor érzett enyhe rosszullétet." :wink:

Fék-témához annyit, hogy szvsz hűtött tárcsát nem túl jó ötlet felszabályozni. Persze, elvileg ott van a kopásjelző bemarás de hát...

A fékkel nem viccelünk... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Fék-témához annyit, hogy szvsz hűtött tárcsát nem túl jó ötlet felszabályozni. Persze, elvileg ott van a kopásjelző bemarás de hát...

A fékkel nem viccelünk... :oops:

Hát tudhattam én, hogy nektek miféle tárcsáitok vannak a gépen? :)

Amúgy az viszont igaz, hogy kormánnyal, és fékkel nem viccelünk! 8) :!:

Link to comment
Megosztás:

Fék-témához annyit, hogy szvsz hűtött tárcsát nem túl jó ötlet felszabályozni. Persze, elvileg ott van a kopásjelző bemarás de hát...

A fékkel nem viccelünk... :oops:

Hát tudhattam én, hogy nektek miféle tárcsáitok vannak a gépen? :)

Amúgy az viszont igaz, hogy kormánnyal, és fékkel nem viccelünk! 8) :!:

Heeló!

a tigriseken hütött tárcsa van.

szabályozni nem szabad, mert kopás utáni felszbályozásnál minimun méret alá csökkena tárcsa mérete /vastagsága, és akkor a nagy hötöl megrepedezhet.

A fék nem játék............

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a felhomályosítást, igazándiból arra apelláltam, hogy ha Corsa alapokra épült a gép, esetleg.............

Akkor viszont azokat a féktárcsákat el kell majd dobni szvsz. 8)

bizony. el kell dobni, ha a válla elrte a te vállad szélességét :)))))

ennek egy hátulütője van:

a gyári féktárcsa olyan 45 ezerbe kerül. :cry: és nekem is kell lassan cserélnem :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.