Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

....Eddig nem mertem vele menni, mert nyári gumi van rajta, nehogy itt nekem az első kanyarban összetörjön. :) + ugye most estünk csak át a papírozáson, vez.műszíj cserén, stb. és még van itt-ott egy két csiszolnivaló. De nagyon szerelmes vagyok egyébként!! :lol: Legszívesebben a garázsban aludnék.....
Úgy látom jó kezekben lesz az Tigrincs :lol: :lol:

Jóóóó sok kellemes pillanatot, suhanást kívánok neked és az új szerzeménynek :wink:

....Egyébként ezüstmetál, 97'es 1.4 Ecotech. Semmi extra spoiler, vagy ilyesmi, hátul van egy szárnyacska. Ennyi. És csúnyák az ülések, úgyhogy azon még szeretnék javítani...

Húúú, sokat írtam, remélem kielégítő volt. :D....

Kösziii. 023.gif

Én majd kiváncsi lesz a képekre is.

Link to comment
Megosztás:

Helló Ricky !

Mesélj kicsit a kocsidról - szín, motor, felszereltség, stb.- ! :lol:

Képes illusztáció esetleg ?

Szerintem Piiista druszám itt arra is gondolt, hogy magadról is mesélhetnél, és képekkel is illusztrálhatnád magad. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja és mielőtt Aztec is megkérdi írd le a méreteid is. :) :D

Egyébként üdv a klubban.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Piiista druszám itt arra is gondolt, hogy magadról is mesélhetnél, és képekkel is illusztrálhatnád magad. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja és mielőtt Aztec is megkérdi írd le a méreteid is. :) :D

Egyébként üdv a klubban.

Óóóó persze. Megtetszett neked Tom hadművete ? :lol:

Zasztán majd magyarázkodhaszt a kedves feleséged előtt :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem.

Szóval. Mivel a fülkének csaknem a félet teszi ki a hátsó ajtó, így elég kellemetlen érzés lenne a bent ülőknek az ajtó lecsukása, ha nem lenne ez a kis rés az ablaknál. Hirtelen nyomásváltozás=füldugulás,stb :lol:

Az egyik kollégám szó szerint ezt mondta!!... :D Megnyugodtam. Köszi. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Piiista druszám itt arra is gondolt, hogy magadról is mesélhetnél, és képekkel is illusztrálhatnád magad. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja és mielőtt Aztec is megkérdi írd le a méreteid is. :) :D

Egyébként üdv a klubban.

Köszönöm szépen!! Ejnye ejnye, az ember idejön egy kis jótanácsért és máris bebombázzák? :lol: :oops: Majd egyszer biztos lesz olyan kép is, amelyiken a kocsiban ülök. De a méreteim titkosak. :D Mellem meg nincs, úgyhogy annak nincs is mérete. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen!! Ejnye ejnye, az ember idejön egy kis jótanácsért és máris bebombázzák? :) :oops: Majd egyszer biztos lesz olyan kép is, amelyiken a kocsiban ülök. De a méreteim titkosak. :lol: Mellem meg nincs, úgyhogy annak nincs is mérete. :D :lol:

Engem szórakoztat :lol: Csak arra odafigyelhetne, hogy te még nem írogattál itt, illetve az is átgondolhatná, hogy pontosan mit is ír :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az biztos (remélem) nem az enyém volt.....bár, ha jókat mondtak róla... :) Nem vettem tolakodásnak :D de ez OFF....

Tegnapelőtt kivittem a kis szerelmemet, hát nem mertem 4000 fölé pörgetni, valahogy már nekem ott ordított....Vagy csak én vagyok ilyen betojós, vagy nem tudom. Tegnap egy 1.2-es Astrával mentem, ott simán mertem pörgetni és nem azért, mert az nem volt az enyém és nem kell rá vigyázni, hanem az valahogy a hangja alapján simán bírta a kiképzést...nem tudom. Vagy csak túlságosan féltem a Tigrist?

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt kivittem a kis szerelmemet, hát nem mertem 4000 fölé pörgetni, valahogy már nekem ott ordított....Vagy csak én vagyok ilyen betojós, vagy nem tudom. Tegnap egy 1.2-es Astrával mentem, ott simán mertem pörgetni és nem azért, mert az nem volt az enyém és nem kell rá vigyázni, hanem az valahogy a hangja alapján simán bírta a kiképzést...nem tudom. Vagy csak túlságosan féltem a Tigrist?

Néha szerintem eltolhatnád neki 8) Nem kell tiltásig forgatni, csak azért ennél kicsit masszívabban tááán. Végén még ellustul :)

16 szelepes motorok pörgösebbek, mint egy 8 szelepes, asszem a maximális teljesítményt is 6000 környékén adják le - Opel motor- :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.