Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Eladó 1.9 es Manta (papírok nélkül)


SuiciD

Recommended Posts

Hát ha minden igaz, akkor hét vége felé és szigethalmon. Talán addig még ellopakodok vele. Illetve kérdés lehet vhogy papírozni a gépet? Megvettem, volt mindene többek közt törzskönyve is, de amikor én elvittem eredetvizsgára akkor találtak egy csúnya heggesztést az alvázon. Úgyhogy a forgalmi ugrott, és azt mondják, hogy mivrl bűnügy forog fennen nem is engedik újra forgalomba. Kúrva anyjukat. Ezeknek nincs szívük.

Link to comment
Megosztás:

:roll: csórikám... :evil:

pénz miatt adod el, vagy a papírok miatt? De akkor nem foglalták le ezek szerint, ugye?

És különben is, baszki, ha te már így vetted, és volt törzskönyve, akkor milyen alapon? nem kellett volna ilyen helyekre vinni... :?

Link to comment
Megosztás:

A kollégámtól vettem, volt törzskönyve,de régebbi. Megdumáltuk, hogy majd én elviszem eredetevizsgára. Na el vittem. Oly gyönyörűen hegesztve van a kaszniszám mint a pinty. Lefoglalni lefoglalták, de a nyominger azt mondta, hogy a héten vissza kapom, de forgalmi nélkül. Na most az okmányirodán múlik, hogy KF majd utána újbóli forgalomba helyezés lehetséges e, de mivel a jegyzőkönyvben benne lesz, hogy bűncselekmény tárgya a gépállat, ezért nem fogják engedni. Jól gondolom, hogy ez a szopás egyik variációja? Eladni, meg azért akarom, mert most költöztem pest mellé, és nekem egy használható kocsi kell. De most ismét erősen gondolkozom, hogy fogom oszt lepapírozom és szopjon le az állam. Ha böcsületesen nem megy, akkor majd görbén, és amúgyis szerelmes vagyok belé.............. Uff.

PS. Bocs a vulgaritásért, de kicsit a plafonon járkálok...... :)

Link to comment
Megosztás:

És az nem megoldható, hogyha tudod igazolni, hogy így vetted, meg van törzskönyve is, akkor a Mozaikba nyomjanak rá egy AFet és kész?!

Nekem még az első mantámmal volt ilyen gond. Mondjuk annyiban könnyebb helyzet volt, hogy nem lehetett egyértelműen megállapítani, hogy ütött e az alvázszám, ezért valami gyengébb minősítést kapott az eredet vizsgán, de nem vonták be, csak Xnapon belül el kellett vinni üttetni.

Ebben annyi a szenyóság, hogyha te jóhiszeműen lopott autót veszel, és ez csak akkor derül ki, amikor átiratnád, akkor is te szopsz vele... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Hát hivatalosan a rendőrség javasolja az AF/KF levédést, de az okmányiroda bírálja majd el. Na most ők kilátásba helyezték (mivel bűncselekmény történt), hogy ezt nem teszik meg. Még futok pár kört, mert végre gatyába ráztam nagyjából a paripát, már csak a kárpitozás lenne, erre meg beszopok. Ha esetleg a XV. ker irodán van vkinek ismeretsége akkor áldoznék némi híres magyar ember portréját tartalmazó kicsi papírt a dologért, de nekem nincsen ott semmi ismerősöm.

Link to comment
Megosztás:

XVbe nincs ismerős. :) De szerintem kérdezgess még utánna a dolgoknak, mert egyik ismerősünk gépét is betették a telepre, de alig fél év után :) visszakapta és azóta is azzal jár. Szóval szerintem papírozva is lett.

Azt meg, hogy mennyiért tudnád eladni, nagyban meghatározza, hogy mi van benne. Így látatlanban én azt gondolom, hogy ha 1,9es, akkor négyesváltó és gyári belső van benne. De javíts ki, ha tévedek :roll: Így meg nem kapsz érte túl sokat :roll:

Link to comment
Megosztás:

5 sebis a váltó, elől hátul spoiler, 4kereklámpás, full új fény (alkatrésznek jó is az), plusz összeszedtem a full injektor szett (kisseb mod mert a légtömegmérő kicsit nagyobb mint kéne :)) és aki látta mindenki azt mondta, hogy nagyon jó állapotban van mind motor, mind futómű ügyileg, kasztni szintén. Azért köszi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az nem gyári 1,9. :roll: Fúrva is van?

Figyelj, én nem adnám el. Úgy meg fogod bánni, hogy csak na! 8) az árából úgyse kapsz normális járkálós autót... :roll: szerintem nézz utánna azoknak a papíroknak... :roll:

vagymostmár nemistudom hogymiröl isvanszó pontotsan :roll:

Link to comment
Megosztás:

Fúrva nincsen, csak egy kicsit mindehol hozzá piszkálva, kivétel a motort, még dumcsiztuk is, hogy most akartam injektort rácuppantani, meg egy direktszűrőt. Majd meglátjuk. Engem sem igen visz rá a lélek, hogy eladjam, de inkább vigye el egy mantaőrült, mint rothadjon szét.

Link to comment
Megosztás:

Fúrva nincsen, csak egy kicsit mindehol hozzá piszkálva, kivétel a motort, még dumcsiztuk is, hogy most akartam injektort rácuppantani, meg egy direktszűrőt. Majd meglátjuk. Engem sem igen visz rá a lélek, hogy eladjam, de inkább vigye el egy mantaőrült, mint rothadjon szét.

Én akkor sem adnám el..így már az egyébként sem nagy összeg töredékét kapnád csak érte, amikor egyébként egy kisebb vagyon lenne, egy ilyen állapotú másik autó nem heggejtve.. :?

Link to comment
Megosztás:

Hát a változatosság kedvéért ez is egy Manta, de ez a klasszikus külsővel, nem morcos-sportos. Kis meló van vele, de elég jó gazdija volt (pl összes díszléc, kéderfeszítő rozsda/karc mentes, gyári TISZTA kárpit és szőnyegek) ezzel nincsen gond. Persze mint minden Mantán ezen is van mit csinálni. Majd csinálok képeket aztán tolom fel mindkettőről.

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.