Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kedves Testvérem! :)

Elsőként elénekeljük az "azért van ez a manta tábor, hogy a rég elvesztett álmot visszaidézze egy fázós hajnalon" refrénű dalt... aztán a genesist hallgatjuk meg: kezdetben vala a robbanó motor, és a motor vala Istennél, és Isten vala a motor ... megteremté Isten a Mantát, és látta vala Isten, hogy a Manta Jó. ... és a hetedik napon Isten megpihent vala - és elment mantázni stb. stb.

aztán miután dicsőítettük a Mantások Istenét, elmajszolunk némi mantarint, majd meghallgatjuk Manta Hari legújabb kémtörténetét :)

Tök jól fogunk szórakozni :omg:

Amen B)

Link to comment
Megosztás:

Te vagy az én tiszteletesem! B) Sokszor próbáltalak már űberelni, de ennél nagyobb ökörséget képtelen vagyok összehozni. :) Megborulok nagyságod előtt, és elismerem, hogy hülyeségben TE vagy a legnagyobb, a szó legszebb értelmében! :)

Így most visszavonulok, hallgatok egy kis Mantallicát, a Spectumon megnézem, hogy festette Leonardo a Manta Lisa-t, majd csütörtökön elmegyek Mantalandba. :omg:

Link to comment
Megosztás:

a kék me(n)tálszemcséim igenis léteznek!!!! Múltkor is láttam őket, mikoe felpolroztam kézzel az egész mantát (MrManta minden elemnél odajött, hogy hogy állok, majd mikor végeztem, közölte, hogy a XXI. században senki nem políroz már kézzel... :) de azért végignézte... majd este jött a fastum gél - polírozásnál az AUTÓ polírozására gondolok, nem másra. Azt nézte végig és nem mást)

Ebbe nem lesz metál. Ebbe pop lesz :) neeeeeeem: ez matt fekete lesz: biztos ami tuti: nem eröltesse senki a szemét hiába B)

Link to comment
Megosztás:

Látom figyeltél rám Debrecenben B) tényleg nem mindegy, hogy széria vagy épített - de itt most arról volt szó, hogy tavaly a Blitzen széria kategóriában kaptam díjat és nagyon megviselt :) hiába volt négyleömlő, üvegszál, neon stb. stb.... :omg: - viszont idén Debrecenben már tuning kategóriában kaptam kupát :o mit tesz egy 16os sparco felni mi?! :)

Link to comment
Megosztás:

Látom figyeltél rám Debrecenben :o tényleg nem mindegy, hogy széria vagy épített - de itt most arról volt szó, hogy tavaly a Blitzen széria kategóriában kaptam díjat és nagyon megviselt :D hiába volt négyleömlő, üvegszál, neon stb. stb.... ;) - viszont idén Debrecenben már tuning kategóriában kaptam kupát :lol: mit tesz egy 16os sparco felni mi?! :)

B) :)

Meg az az 5.000 EUR amivel a zsűrit kentétek meg... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Hát... megvolt a debütálás Zamárdiban.... Igaz, még közel sincs kész, de már gurul probémamentesen. Még a belsejét kell befejezni és normálisan lefényezni - a matt feketét mindenképpen megtartjuk; örömmel konstatáltuk, hogy sokaknak bejött, mi több, volt aki gratulált, hogy legalább MrManta nem volt puhapöcsű bevállalni, hamár ők azok voltak :) persze izlések és pofonok ugye... de azért nekünk jólesett a dicséret - szóval még ennyi van hátra és amennyire be lehet fejezni, be lesz fejezve. Bár ugyebár egy manta építése sosincs befejezve, csak abbahagyva B)

31655561.jpg

31655560.jpg

31655559.jpg

31655558.jpg

31655482.jpg

31655481.jpg

31655480.jpg

31655479.jpg

31655478.jpg

Link to comment
Megosztás:

....Hát... megvolt a debütálás Zamárdiban.... Igaz, még közel sincs kész, de már gurul probémamentesen. Még a belsejét kell befejezni és normálisan lefényezni - a matt feketét mindenképpen megtartjuk; örömmel konstatáltuk, hogy sokaknak bejött, mi több, volt aki gratulált, hogy legalább MrManta nem volt puhapöcsű bevállalni, hamár ők azok voltak :) persze izlések és pofonok ugye... de azért nekünk jólesett a dicséret - szóval még ennyi van hátra és amennyire be lehet fejezni, be lesz fejezve. Bár ugyebár egy manta építése sosincs befejezve, csak abbahagyva :)....

Cép otó B)

Amúgy ez a mattfekete megoldás mennyire tartós vajh ?

Link to comment
Megosztás:

Hát... megvolt a debütálás Zamárdiban.... Igaz, még közel sincs kész, de már gurul probémamentesen. Még a belsejét kell befejezni és normálisan lefényezni - a matt feketét mindenképpen megtartjuk; örömmel konstatáltuk, hogy sokaknak bejött, mi több, volt aki gratulált, hogy legalább MrManta nem volt puhapöcsű bevállalni, hamár ők azok voltak :) persze izlések és pofonok ugye... de azért nekünk jólesett a dicséret - szóval még ennyi van hátra és amennyire be lehet fejezni, be lesz fejezve. Bár ugyebár egy manta építése sosincs befejezve, csak abbahagyva :omg:

Hajnalkám drága(®Familia Kft.) tényleg faca lett!Gratula!A kopasz fószer is jól mutat benne! :)

Szépek azok a fehér övek!Látom csak sikerült szerválni! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.