Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Légkondicionáló rendszer (klíma) és fűtőrendszer


Qpack

Recommended Posts

Sziasztok,

csak annyit szeretnek kerdezni, hogy a kovetkezo jelenseg rendben van-e, igy kell-e mukodnie a dolognak:

A klima jaratasanal mukodik a motorhuto ventillator is. Tudom, hogy ez alapvetoen jo, kell is mukodnie, na de: Nalam nem folyamatosan megy, hanem szakaszosan. Ha 90 foknal (lassan a levego is annyi lesz, de most a hutovizre ertem) kapcsolom be a klimat, akkor szakaszosan jar a ventillator, megy 3-5 masodpercig, majd leall, majd kis ido mulva ujra megy kicsit, ujra leall stb.

A motor homerseklete rendben van, lemegy 85 fok kornyekere igy is idovel (ja, most allohelyzetben, alapjaraton vagyunk), tehat vegulis igy is megteszi a hatasat a ventillator, de nem kellene neki folyamatosan porognie, amig megy a klima?

Ha ez igy nem jo, mi lehet a hiba forrasa? Mit erdemes megneznem?

Koszonom!

Link to comment
Megosztás:

19 órája, Veritas írta:

Köszönöm, megkeresem. A körmök fele le van törve, hát ilyenek ezek a szakik.
Amúgy olyan irdatlan forróság van ma, hogy lehet rajtam is kigyullad egy sárga hűtőlámpa. Na de a lényeg:

Astra G > Body > Engine Cooling Module:

00011 Sucking Blower Motor, Malfunction
00012 Sucking Blower Motor, Low Input

Emlékeztetőül, nekem akkor produkálja, ha az autón már meleg a vízhőfok (felén picivel túl, kb 90-92C°) és benyomom a klímát. Vagy alapjáraton klímázom és felmelegszik, vagy araszolgatok klímával a városban. A ventilátor úgy látom teszi a dolgát, bekapcsol, de érdekes, hogy tegnap az opcom tesztet nem tudtam rajt elvégezni. Pedig előtte pár héttel gond nélkül ment.

Sikerült előkaparnom az összes lehetséges hibakódot is, "Body > Engine Cooling Module" egységben:

00002 Engine Coolant Temperature, Frequency Out Of Range
00003 A/C Pressure Sensor, Voltage Supply High Input
00004 A/C Pressure Sensor, no Signal (Signal Lead)
00005 A/C Pressure Sensor, High Input (Signal Lead)
00011 Sucking Blower Motor, Malfunction
00012 Sucking Blower Motor, Low Input
00013 Sucking Blower Motor, Circuit Open
00014 Sucking Blower Motor, High Input
00017 No Engine RPM Signal
00021 Pushing Blower Motor, Malfunction
00022 Pushing Blower Motor, Low Input
00023 Pushing Blower Motor, Circuit open
00024 Pushing Blower Motor, High Input
00031 External Series Resistor, Circuit Open
00039 A/C Pressure Sensor, Voltage Supply Low Input
00043 Malfunction Indication Lamp (MIL), High Input
00044 Malfunction Indication Lamp (MIL), Low Input
00051 Replace Control Unit - EEPROM Defective
00052 Replace ECU
00057 A/C Cutoff Request, no Signal
00163 Engine Coolant Temperature, No Signal
00164 Engine Coolant Temperature Incorrect Signal

...

Külföldi fórumokon, hasonló eseteknél és hibakódpárosnál,  sok kínlódás után nekiálltak ellenőrizni, hogy a ventilátorok csatlakozóit mennyire ette meg az idő meg a korrózió. Sokaknak segített...

Az Op-Com tesztet én sem tudom mindig megcsinálni, ilyenkor gyújtás le, majd előről kezdeni a diagnosztikát és hibakód olvasás előtt egyből a teszt menüvel kell kezdeni. Nálam 5 fokozata van a ventinek (Y20DTH, két ventillátoros)

Ha a venti csatlakozásával van baj, akkor simán lehet, hogy álló helyzetben sikerül tesztelned, de menet közben meg a rázkódástól leáll néha, és ezért a hibakód.

 

Link to comment
Megosztás:

10 órája, lecsoka írta:

Sziasztok 
Szűkült a klíma problémám tudtok e benne segíteni mi a probléma. Ujjabb kérdés merült fel. Egy biztosíték problémám volt egy 7.5A kicsereltem és mikor benyomom a klíma kapcsolót 2 másodperc és ki is vágja  40 es biztositekrol van szó. Valaki tud segíteni mi van rakőtve.?

Szia,

Két dolog van rákötve a 40-esre:

A Motor Hűtő Modul (Motorkühlungsmodul) kapja innen a tápot, valamint egy relén keresztül a klíma kompresszor mágnestekercse.

Egy multiméterrel le kellene ellenőrizni, hogy a mágnestekercs nem menetzárlatos-e, magán a komresszoron van egy csatlakozó, ott a tekercs kivezetése, 3-4ohm körüli ellenállás értéket kell mérni rajta. Ha ez rendben van, akkor a motorhűtőmodult kell lehúzni, és megnézni úgy is kivágja-e a biztosítékot.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Dovi írta:

Ma reggel sikerült a Torque-n keresztül kommunikálnom az autóval, de nem találtam olyan információt, ami a klímához tartozhatna. (Gáz nyomás, vagy ilyesmi.) Van USB kábelem is OBD2-höz, ezért keresgéltem az említett OP_COM szoftver után is a neten, de csak olyat találtam, ami árban (egyszerű tulajdonosnak) nem vállalható. Találtam másik programot is - Scanmaster-ELM - de az meg még inkább horror árban van.

Tudna valaki segíteni, hogy merre és mit keressek? Nem szeretnék úgy menni szerelőhöz, hogy nem tudom, hogy mi a baj. (Legalább körülbelül.)

Írok PM-et.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, OAG78 írta:

Sziasztok,

csak annyit szeretnek kerdezni, hogy a kovetkezo jelenseg rendben van-e, igy kell-e mukodnie a dolognak:

A klima jaratasanal mukodik a motorhuto ventillator is. Tudom, hogy ez alapvetoen jo, kell is mukodnie, na de: Nalam nem folyamatosan megy, hanem szakaszosan. Ha 90 foknal (lassan a levego is annyi lesz, de most a hutovizre ertem) kapcsolom be a klimat, akkor szakaszosan jar a ventillator, megy 3-5 masodpercig, majd leall, majd kis ido mulva ujra megy kicsit, ujra leall stb.

A motor homerseklete rendben van, lemegy 85 fok kornyekere igy is idovel (ja, most allohelyzetben, alapjaraton vagyunk), tehat vegulis igy is megteszi a hatasat a ventillator, de nem kellene neki folyamatosan porognie, amig megy a klima?

Ha ez igy nem jo, mi lehet a hiba forrasa? Mit erdemes megneznem?

Koszonom!

Nálam is ez volt a jelenség(1 ventis),ventillátor elötét ellenállás csere volt a megoldás:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni!

A probléma a következő klíma használat közben ( kb 1-2óra) néha befolyik egy kis víz a lábtérhez, megnéztem honnan jön és azt láttam hogy a pollenszűrőtől, nincs becsukva rendesen mert hiányoznak a patentok.. lehetséges hogy azért jön be a víz mert nincs bezárva rendesen vagy más a gond? kondenzvíz cső tiszta mert a kocsi alatt láttam használat közben hogy csöpög a víz. Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

30 perce, goda221 írta:

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni!

A probléma a következő klíma használat közben ( kb 1-2óra) néha befolyik egy kis víz a lábtérhez, megnéztem honnan jön és azt láttam hogy a pollenszűrőtől, nincs becsukva rendesen mert hiányoznak a patentok.. lehetséges hogy azért jön be a víz mert nincs bezárva rendesen vagy más a gond? kondenzvíz cső tiszta mert a kocsi alatt láttam használat közben hogy csöpög a víz. Segítségeteket előre is köszönöm!

Azért takaritsd ki a kivezetőt, akkor szokott befolyni  ha el van dugulva. Lehet jön ki víz, de nem elég gyorsan. 

Link to comment
Megosztás:

On 8/5/2017 at 18:14, goda221 írta:

akna nélkül megtudom oldani? illetve hol találom ?:Dköszi :)

A csavar kicsavarása a nehéz rész. Nagyon fontos volt 7 centis csavarral rögzíteni, nehogy elvesszen útközben.. :D És nyilván minden útban van.

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok írok egy újabb kommit.

Legutóbbi óta kicseréltem a klíma kuplungot meg az egyik ventilátor ellenállást ist. A probléma hogy nincs 12v a kompresszornál  nem pörög a ventilátor ha benyomom  az ac gombot 

Nincs gáz a rendszerben de a nyomásmérőbe tettem egy potentiometers amivel beállítottam a nyomást 6.8bar csak hogy lássam hogy megy a rendszer ha elindul utána mehet a gáz. Ha lehúzom a nyomásmérőbe menő vezetéket zúg mind a két ventilátor meg ha a nyomást feljebb állítom 8bar nal. De a kompresszor nem húz be. :( y20 dth astra 2002 ac request inactive 12v

valami ötlet ?

Módosítva : Mixi88
Link to comment
Megosztás:

 https://ibb.co/f4EB6a

ez az astra 2001-2004 légkondi dti kapcsolási rajz 

amúgy megvan az egész könyv csak angolul ha valakinek kell valami.

Nincs 12v a klíma kuplungnál de úgy látszik hogy a ac gombnál is van egy mágnes kapcsoló lehet az a baj, már cseréltem kompresszort meg ventilátor ellenállást. De nincs 12v a kompreszornál.Valaki írta hogy lehet hallaniahogy behúz kattan ha benyomom az ac gombot. 

 

Módosítva : Mixi88
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 08. 02. at 10:30 PM, lecsoka said:

Sziasztok 
Szűkült a klíma problémám tudtok e benne segíteni mi a probléma. Ujjabb kérdés merült fel. Egy biztosíték problémám volt egy 7.5A kicsereltem és mikor benyomom a klíma kapcsolót 2 másodperc és ki is vágja  40 es biztositekrol van szó. Valaki tud segíteni mi van rakőtve.?

Most  https://ibb.co/f4EB6a ez a kapcsolási rajz a dti nek 40 es biztosíték a hűtő vezérlő van rajta azon a ventik meg a ac nyomás érzékelő klíma kompresszor.

Amúgy te melyik biztit cserélted ?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 08. 05. at 16:55, goda221 írta:

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni!

A probléma a következő klíma használat közben ( kb 1-2óra) néha befolyik egy kis víz a lábtérhez, megnéztem honnan jön és azt láttam hogy a pollenszűrőtől, nincs becsukva rendesen mert hiányoznak a patentok.. lehetséges hogy azért jön be a víz mert nincs bezárva rendesen vagy más a gond? kondenzvíz cső tiszta mert a kocsi alatt láttam használat közben hogy csöpög a víz. Segítségeteket előre is köszönöm!

Ezzel a problémával én ma szembesültem. Klímázás közben befolyogat a lábamra a kondenzvíz.

Furcsáltam, hogy miért zsibbad be a jobb lábam időnként. Ma kiderült, csak a víz folyik rá. :)

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 08. 11. at 21:23, Geopake írta:

A kifolyó nincs bedugulva?

Én ezzel már mennyit szívtam (szívok)... A kifolyón alulról felnyomtam egy szigetelt villanyvezetéket 40-50 cm hosszban, illetve belülről a pollenszűrő boxánál is találtam egy kis lyukat (gondolom ez vezeti le a kifolyóig). De továbbra is szivárog a víz (vezető és anyós oldalon is), szétszedtem ismét és látom, hogy a pollenszűrő alja csupa víz (a szivacs felszívta magát)... Nem tudom mi változott az előző évekhez képest, amikor nem volt szivárgás. Egyébként a pollenszűrő háza tiszta, nincs benne semmilyen törmelék.

Módosítva : gedikart
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

Sajnos a napokban nekem is elhalálozott a klímám (Zafira, Y20DTH)... klímás mondta, hogy megszorult a kompresszor, behúzótekercsnek is persze nyekk...., csere... a felújítást meg felejtsem el :( Vigyek új kompresszort, inkább drágábbat... hát köszi :)

 

Kérdés:

DASIS (nyilván gondolom utángyártott) kompresszorokkal van valakinek tapasztalata?
https://www.autoalkatreszonline24.hu/aks-dasis/1732433
típusszám alapján jó (24464152)... de jóval olcsóbb, mint a delphi

erősen ajánlanak hozzá szárítót is, ez esetleg jó lehet:
https://www.autoalkatreszonline24.hu/aks-dasis/1731048

csak azt nem értem, hogy miért listáz ilyeneket is:
https://www.autoalkatreszonline24.hu/delphi/1774019

Formára is tök más... sajna a zafira meg olyan jó kompakt, hogy alig látni valamit a motortérben :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az utastérben rossz csapágyhangra hasonlító zajt hallok klímaüzemben a műszerfal felől ami a motor fordulattal arányos. 2000 évjárat x14xe

Bő 1 hónapja voltam klímát tölteni (jéghideg helyett inkább hűvöset fújt) mert gyengének éreztem, de azt mondták hogy volt benne bő 700g ez jó, le is lett nyomás próbázva és nincs szivárgás, feltöltötték a rendszert. Viszont mostanában hallom ezt a csapágyas zajt ami csak klíma használatakor jelentkezik, magas motorfordulaton erősödik és csak belül hallani. Motortérben viszont nem hallom, sem a generátor, sem a feszítő görgő nem ad hangot.

Van valakinek tippje mi lehet ez? 

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek. Elég bonyolult dologban kérném a segítségeteket. 1,2-es G astrába utólag szereltettem klímát( amit már kezdek megbánni). Sorba minden tönkrement. Idén eljutottam addig, hogy minden okés ,de a klímaventi nem indul el.

A rendszer zárt és feltöltött.

a kompresszor és tartozékai jók

az előtét ellenállások jók, a ventik jók

vezérlő csere

a nyomáskapcsolót kicseréltük újra,de fars értékeket mér és mutat ( tippem, hogy emiatt nem indulnak a ventik)

illetve a nyomáskapcsoló csatlakozót is cserélték. Valahol olvastam, hogy ott maga a vezeték valamiféle ellenállás. Lehet, hogy az kavar be , hogy meg lett bontva?

Kérdésem : Mitől lehet, hogy a nyomáskapcsoló ilyen idióta értékeket mér?

válaszokat előre is köszönöm

Módosítva : pisze75
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Klímarendszert feltöltöttük, tartotta is a vákumot, most azonban elszökött a géz 1 hónap alatt. Kerestem olajszivárgásra nyomot, és megtaláltam, hogy a két töltőszelepnél bugyborékozik az olaj. Kérdés: Elrontották a szelepet a klímatöltéskor? Az első rossz lenne azt könnyen ki tudom cserélni egy O gyűrű kell vagy egy új szelep. De a "hátsó" ami beljebb van, azon a szelep egy hengeren van, az ha jól látom, nem cserélhető. Esetleg tudtok tippet adni, hogy mitől mástól mehetett el a szelep? Astra G 1.4 XEP

Köszönöm.

Módosítva : sunci01
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.